Skocz do zawartości
michalcz1976

Pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość komaris

Zastanówcie się czy 2.08 to dobry termin. Myślę, że 1,2,3 sierpnia oraz tydzień przed i tydzień po,to czas Przystanku Woodstock w lubuskiem (Kostrzyn). Nie wiem czy przypadkiem ta impreza nie zabierze kilku miłośników VW. A może właśnie z tego skorzystać i zaprosić na spota nie tylko lubuszan. Miasto przygotowuje pewnie wiele miejsc parkingowych, więc może znajdzie się trocę wolnego na VW i nie tylko passaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zrobić jakieś głosowanie odnośnie terminu? No i listę chętnych?

Ja mam 55km do Lubniewic, chętnie wpadnę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sammy wiadomo że na początku ciężko zorganizować spota. Wydaje mi się, że fajnie by było aby zjawiło się dużo aut ale wiele osób obawia się czy jak przejedzie jakiś dystans np. do Lubniewic i nieznając innych czy będzie się dobrze bawić. Jestem pewien, że w końcu się uda i nastąpi ten pierwszy Spot i wszystko potoczy się dalej. Po VW Manii będę śledził temat.

 

Może jak ciężko zrobić spota na dużo osób, to mniejszymi grupami robić np. PIZZA SPOTy. GL z VW golf często spotyka się w Carambie w Sulechowie na takich imprezach. Można by od takich zacząć. Zawsze jak nie będzie się nic kleić to można zjeść i się rozjechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do spociku na woodstocku to ja mam pare parkingow w miescie gdzie mozna bylo by sie spotkac, zostawic tam nasze autka i stamtad wyruszyc na jakiegos browarka na woodstocku

tylko trzeba bylo by przejsc z buta tak okolo 2-3 km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi pasi niedziela (03.08- 11h) i lubniewice.

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok Łysy dawaj do Lubniewic na godzinę 11, no i każdy kto ma chęci też niech wpada a co do miejsca to na miejscu się coś wymyśli ;) ważne że jest chęć a dziś jade do Niesulic nad jeziorko i potem w niedziele do Lubniewic jak się ktoś zdecyduje to moja kom 785 966 616 plus gsm - Michał ( ważne w celu ustalenia miejsca bo ja tak naprawde nie znam Lubniewic tak dobrze ) - pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie lepiej trochę późniejsza godzina? Spotkanie o 11, więc pewnie po 12 będziecie chcieli odpalać grilla, w samo południe, żar z nieba. Może przełożyć spotkanie na 13/14? (taka moja mała propozycja :) )

A co Arturze wybierasz się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co Arturze wybierasz się?

Całkiem możliwe że będę w okolicy (znaczy jakieś 60 km od ;) ) więc może może :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przyczyn nie zależnych ode mnie nie jadę na VW Manię, to może sie dokulam do Lubniewic. Będzie ktoś jechał od Zielonej Góry, żeby wcześniej sie spotkać ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem jutro w Lubniewicach ok 11 ma nie być opadów więc ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i ch..uj bombki strzelil, choinki nie budziet.

spot sie odbyl-zona, corka, ja i jeba.....a sarna. strzelilem ja przy 140(dane szacunkowe, hehe:mad:). wlasnie licze straty. zderzak, lampa, maska, blotnik. a ze dzwon podstawa tjuningu rozpoczynam poszukwania siakiegos fajnego zderzaka. kiepsko bedzie z lampami. a najgorsze to to , ze rano mialem zawiezc zone na porodowke no i teraz musze znalezc auto zastepcze.

no i moja obecnosc na spocie gr zach-pom wisi na ........

pozdro.

na zdjeciu nr 3 to moja corka z nowa zabawka. znaczek falweja!!

aha. mialem napisac- a taki fajny byl- amerykanski. tfu niemiecki- jak mawial pawlak.

Image048-2.jpg

Image049-1.jpg

Image050-1.jpg

Image052-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj to przykre że tak się stało, ale to dobrze że nikt nie ucierpiał - Łysy żeby takie spociki się mogły odbywać wystarczy że wiara będzie się deklarować na forum ale konkretnie!!!) ja byłem swoim Passkiem na zlotach Octavii tam ludzie aż kipieli a nam przecież nic do nich nie brakuje! tylko chęci.. byłeś tym razem N A J L E P S Z Y !!! bo byłeś. Pozdro dla Żonki no i się potem pochwal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykra sprawa. Widzę że jeszcze trochę sierści zostało na zderzaku ;)

Ale zacytuję Ciebie samego:

Na drodze czycha wiele niebezpieczenstw, dlatego dopiero po 3 piwie mam odwage usiasc za kierownica.

 

Co do spotu - chyba nikt jednak nie dojechał :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myśle że on nie był po 3 piwku Arturze - tak czasem bywa .. a widziałeś Passata po Dziku ??? lepiej nie bo mało kto takie spotkanko przeżywa;( fAJNIE JAK BY TAK LUDZIE Z LUBUSKIEGO I NIE TYLKO BARDZIEJ AKTYWNIE BRALI UDZIAŁ W ROZMOWIE NA FORUM, SPOTY BY BYŁY ZAJEFAJNE, POPROSTU CZEKAM NA ROZWÓJ SYTUACJI-POZDRAWIAM WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE - Michał ;) A z ŁYSYM to nawet4 piwka apropos Twojego cytatu walnę, ale nie przed jazdą - hej!!!

 

//wyłącz capsa (nie krzycz). artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No troszkę czasu i Lubuskie ruszy :D

A potem kto wie, wspólne spoty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do spotu - chyba nikt jednak nie dojechał

 

 

ja dojechalem, bylem i wrocilem, ale juz to historia. jak narazie mikro spocik kosztowal mnie pas przedni,reflektor bi-x,zderzak,atrapa,slizg prawy i najlepsze belke pod zderzak. plus robocizna. aha no i do kosztow musze doliczyc nieobecnosc na spocie zach-pom. przynajmniej moj taliban byl zadowolony. wykapala sie w jeziorze i byla cala hepi.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja dojechalem, bylem i wrocilem, ale juz to historia.

przynajmniej moj taliban byl zadowolony. wykapala sie w jeziorze i byla cala hepi.

pozdro

A kto to taliban (córka)?. :eek::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślcie Kumple, może ktoś ma bardziej "kreatywne podejście do spota" niż ja ??? namawiajcie kumpli do brania udziału w spotach, ja już to robię, jest trudno ale ... Łysy78 nie martw się Twój Passek będdzie piękniejszy ( o ile to Ciebie pocieszy...???)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinnismy wzorem kolegow z golfikow zrobic sobie mini spoty zwane inaczej pizzaspotami np w gorzowie i w zielonej kto ma gdzie blizej tam jedzie pozniej jak juz sie rozkrecimy to na 100% wyjdzie nam jakis ladny spocik calej grupy lubuskiej

 

edit:

ja ostatnio walcze z padnieta klima

w poniedzialek w serwisie vw zalozyli mi sprezare po regeneracji bo stara mi sie zatarla a w piatek poszla sie pie.... nowa bo panowie serwisanci nie zrobili plukania calego ukladu i od opilkow sie wykonczyla nastepna sprezara

i jeszcze na dodatek powiedzieli mi ze gwarancja moze tego nie objac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności