Skocz do zawartości
michalcz1976

Pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

powiedzmy jak sie nikt nie zgłosi do 21.00 to nie ma o czym mówić ... ale i tak wierzę w późniejszy sukces wiary z lubuskiego ...pozdro dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troszke sie spoznilem

jestem za tym jutrzejszym nini spocikiem

tylko musze byc spowrotem w domq okilo 18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, niestety sie spóźniłeś a szkoda bo czekałem na odpowiedź. Teraz widzę, że jest już 3 chętnych na spocik, troszeczke to mało jednak i tak nas powoli przybywa a to napawa optymizmem. Sammy a może zaproponujesz jakiś inny termin???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi pasuje kazda niedziela do sierpnia a pozniej od wrzesnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzę swój terminarz i może na przyszłą niedzielę znajdzie się jakiś wolny czas (???)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adamcholma

jak najbardziej jestem za. kombinujcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ładnie, jak dobrze pójdzie to jest już nas 4 !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak ??? pasuje niedziela ??? pasuje Łagów czy Lubniewice ??? załatwcie sobie jakieś griliki i coś na nie i w końcu zróbmy na początek małego spota - może coś sie tu u nas faktycznie zacznie dziać ??? pozdrawiam i proszę piszcie czy pasuje niedziela i o której godzinie a i o miejscu też wspomnijcie może ktoś już tam był i zna jakieś fajne. jakby co to dzwońcie na 785 9666 16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja niestety odpadam w tym tygodniu mam pilny wyjazd i nie zdaze wrocic do niedzieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko to się zdarza, ale może w innym terminie ??? a czy jest ktoś kto by odwiedził przepiękny Łagów w niedziele???

 

jak nie to szkoda, ja zamykam to forum - jakby co to do 21 będe sprawdzał wiadomości a jak nie to już mnie nie ma- hej passaty!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja jestem za Lubniewicami np.02.08.2008r Jak się na to zaopatrujecie.Tylko wolałbym aby było nas trochę a nie jedna czy dwie osoby.Pozdrawiam wszystkich!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za jak masz chęć to mój nr tel. plus GSM JEST WE WCZEŚNIEJSZYCH WYPOWIEDZIACH WYŚLIJ MI SMSA JAK SIĘ KOLEGO ZDECYDUJESZ - JA POJAWIĘ SIE NAPEWNO - POZDRAWIAM. NA POCZĄTEK WARTO ZACZĄĆ NAWET OD MAŁEJ LICZBY, POTEM JAK ZNAM Z HISTORII TO SAMO SIĘ ROZWINIE, JEŹDZIŁEM NA TAKIE SPOCIKI I WIEM ŻE POTRAFIĄ BYĆ NAPRAWDE FAJNE...

 

Sammy Weź Pod Uwagę 02.08. Hej!!!

 

//używaj opcji edytuj. dzięki. artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK!Od jutra mnie nie ma do soboty lub niedzieli.Odezwie się na pewno.Mam miejsce nawet na boku miasteczka.Można grilka zabrać.Pozdrawiam!!

 

http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,23,245370,523027?l=b80ba4bf73b8c8da zaznaczyłem strzałką

 

//edytuj posty. dzięki. artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli 02.08 to sie pisze. wpadne na chwilke z pociecha. tylko godzina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz jeżeli ktoś się decyduje na niedziele w Lubniewicach tj w dniu 03.08. to proszę pisać może kilku nas się nazbiera ??? umówili byśmy się powiedzmy na 11, ze sobą jakiś grill itp. taki mały kameralny spocik z pamiątkowym zdjęcim ... pozdrawiam odwiedzających to forum i oczywiście zapraszam do udziału, nie jest ważne kto ma jak wypasione autko albo z którego jest ono roku, liczy się udział i zabawa oraz mile spędzony czas - na koniec dodam że ewentualne spotkanie nie jest w żaden sposób jakoś specjalnie przygotowywane, poprostu kawałek parkingu, jeziorko itpppp. Każdy zabiera ze sobą to co uważa że jest mu potrzebne. Hej PASSATY !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej trochę późniejsza godzina? Spotkanie o 11, więc pewnie po 12 będziecie chcieli odpalać grilla, w samo południe, żar z nieba. Może przełożyć spotkanie na 13/14? (taka moja mała propozycja :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można go odpalić w cieniu ... przecież lubuskie to same lasy i jeziora ale pewnie i tak grill się przeciągnie do paru godzin - zapraszamy !!! a dziś byłem na małej imprezce w Niesulicach - poprostu super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgłaszajcie się na tą niedziele...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Dołączyłem do tego forum kilka dni temu i widzę, że macie problem z organizacją I Oficjalnego Spota Grupy Lubuskiej Przepraszam za słowa, ale zabieracie się do tego jak lis do jeża. Należę także do Grupy Lubuskiej na forum.vwgolf.pl i tam tworzymy zwartą grupę miłośników marki VW (nie wszyscy jeżdża nadal Golfami) Początki zawsze są trudne, ale co przeszkadza na mini spota nawet w gronie 3 lub 4 osób ?? Bardzo chciałbym się zjawić na spocie miłośników Paska ale termin jaki ostatnio się przewija pokrywa sie z VW Manią także może jak się rozkręci towarzystwo to zawitam na jakiegoś kolejnego spota.

 

PS. nie widzę nic złego w małych spotach na kilka aut, np. mini spot pod McD albo innych miejscach. Najważniejsza jest chęć tworzenia zwartej grupy miłośników VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka Art jeszcze do niedawna takze smigalem mk3

jednak na forum malo zagladalem i zaliczylem tylko malego spota w gorzowie

wtedy bylo okolo 15 autek

 

co do terminu 2-3 to ja szaleje na woodstocku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności