Skocz do zawartości
michalcz1976

Pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Kogo przed chwila widzialem w gorzowie pod tesco na gorczynskiej ? Srebrne b5fl kombi z wlepa na klapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kogo przed chwila widzialem w gorzowie pod tesco na gorczynskiej ? Srebrne b5fl kombi z wlepa na klapie.

 

Ja byłem ze ślubną na zakupach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kogo przed chwila widzialem w gorzowie pod tesco na gorczynskiej ? Srebrne b5fl kombi z wlepa na klapie.

 

Tak myślałem, że Marcin :hehe Ciekawe czy z pieskiem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak myślałem, że Marcin :hehe Ciekawe czy z pieskiem ??

 

Piesek został w domu za gorąco dla naszych pupili w aucie pozdrowienia dla rodzinki i maxa:kciuki:kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piesek został w domu za gorąco dla naszych pupili w aucie pozdrowienia dla rodzinki i maxa:kciuki:kciuki

 

A dziękuję i nawzajem. A no za gorąco, zaraz się zacznie wysiadywanie w wannie z wodą :hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hurrrrrrrrrrrrra

w końcu zwolniłem sie z roboty.

więc jakby co, to na mikro spoty będę sie stawiał,

sammy & ziewal i chętni -zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hurrrrrrrrrrrrra

w końcu zwolniłem sie z roboty.

więc jakby co, to na mikro spoty będę sie stawiał,

sammy & ziewal i chętni -zapraszam

 

chyba piechotą, bo jak nie ma pracy, to nie ma kasy, a jak nie ma kasy, to nie ma wachy lub beny, a bez wachy lub beny nie ma jazdy na spoty, żadne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba piechotą, bo jak nie ma pracy, to nie ma kasy, a jak nie ma kasy, to nie ma wachy lub beny, a bez wachy lub beny nie ma jazdy na spoty, żadne

 

 

 

no łej.

aż tak źle to nie jest. bezrobotny nie jestem. pracuja zajmuje mi mniej czasu w tygodniu. więcej w domu z rodziną.

jest w porzo

 

aaaa. mój padluch już niedługo będzie miał pół okrągłej banieczki. miałobyć pierwsze pół bańki bez awarii, ale sprężarka klimy podziękowała i panel klimatronika chyba też.

 

 

 

ps. ludzie są pojeb....ni jak lato z radiem. ugadałem sie z mechanikiem na dzisiaj na naprawę. a okazało się, że pojechałem sie umówić na następny tydzień. DEBIL

 

 

już wszystko bangla. po łikendzie zdjecie solenizanta. 004.gif

Edytowane przez lysy78_03
trolololo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy.Mam problem ze swoim samochodem a mianowicie gdy jadę sobie około 100 km/h w pewnym momencie tracę moc czyli mam 2500 tys obrotow 120 km/h i gaz w podłogę i zero reakcji.Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drodzy koledzy.Mam problem ze swoim samochodem a mianowicie gdy jadę sobie około 100 km/h w pewnym momencie tracę moc czyli mam 2500 tys obrotow 120 km/h i gaz w podłogę i zero reakcji.Proszę o pomoc.

 

diagnoza komp, tak nic Ci nie powiemy, podłącz się pod kompa najpierw, sprawdź czy są jakieś błędy, jak nie to logi dynamiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łódzkie pozdrawia Lubuskie. czy mógłby mi ktoś pomóc w odbiorze paczki z Nowej Soli i wysłaniu jej do Łodzi bo sprzedawca nie chce jej wysłać a jedynie odbiór osobisty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Łódzkie pozdrawia Lubuskie. czy mógłby mi ktoś pomóc w odbiorze paczki z Nowej Soli i wysłaniu jej do Łodzi bo sprzedawca nie chce jej wysłać a jedynie odbiór osobisty...

 

Pracuje w Nowej Soli, mogę Ci to załatwić. dawaj na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pracuje w Nowej Soli, mogę Ci to załatwić. dawaj na PW

 

Paweł a Ty z ZG? bo ja często przesiaduje ostatnio w Zielonej może jakiś zjazd na Orlenie;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, z samego centrum. Można się gdzieś styknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdańsk zawitał na ziemi lubuskiej Łysego chałupe widziałem jeszcze stoi ? jestem do przyszlej środy więc jak by co to można jakiś miting zorganizować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siurrrrrrrrrrrrrr.

ja też właśnie wróciłem. jestem do niedzieli. jakoś nie chce mi sie klepać. wstałem wczoraj o 14 i do tej pory nie udało mi sie zamknąć powiek.

12 h w pracy i 700 km w padluchu.

jak mawiał jeden wieszcz ( albo jakiś żul pod budą z tanim winem) JESTEM ZA A NAWET PRZECIW.

AAAAAAAA

byle nie w piątek. robię urodziny córki. a z doświadczenia wiem, że urodziny sześciolatki to grube imprezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak w piątek nie to jutro może późnym popołudniem bo w sobotę ja mam z kolei urodziny żony chrześniaka w niedziele będę leczył kaca w poniedziałek jadę do tropikalnej wyspy tak że jak ktoś ma ochotę jeszcze się spotkać to dawać znać do jutra powiedzmy 15 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak że jak ktoś ma ochotę jeszcze się spotkać to dawać znać do jutra powiedzmy 15 ?

ogarniemy wtedy logistykę. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Na chwile mogę zawitać. Dajcie znać o której i gdzie :) Już będzie nas trzech muszkieterów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności