Skocz do zawartości
michalcz1976

Pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiscie byłem w tej firmie i po wstepnej rozmowie z "mechanikiem" to powiem ze nie dał by mu potrzymać pięciozłotówki,a co dopiero powierzyc auto!Nie dajcie sie zwiesc przepieknej stronie internetowej-mnie skusila.Pojechałem i....to stara szopa wokół porozwalane jakies częsci no i mechanik wrózbita.

 

super.

"morzna?????"

"morzna!!!!!!!"

podziękował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
super.

"morzna?????"

"morzna!!!!!!!"

podziękował.

 

:rumieniec można oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w nagrodę unikatowy portret z szogunem.

 

http://www.wiocha.pl/1211588,Siogun-na-krzesle...unikat-na-skale-swiatowa

 

 

 

ps. z tym "morzna' to chyba rozumiecie.

 

Domyśliłem się :) chociaż w pierwszej chwili korciło żeby poprawić :) Oczy zabolały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczy zabolały.

 

 

aaaaaa teraz mówisz o prawdziwym bulu. :hehe:hehe:hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa teraz mówisz o prawdziwym bulu. :hehe:hehe:heh

 

Panowie idzie wiosna ..pomówmy co by tu na wiosne pogrzebac w aucie...moze czas by pasek wirusa złapał:cool: chętnie dowiedziałbym sie gdzie w krainie winnego grodu i falubazu, mozna wzmocnic swoje wozidło.A jesli nie macie pomysłów to proponuje pomysł utopienia MARZANNY........póki jeszcze MORZNA!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można i nadrobić kilka km, albo przy okazji wyprawy nad morze (albo może ;)) zawitać do Sz-na i odezwać się w tej sprawie do kolegi Leo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... ps. z tym "morzna' to chyba rozumiecie.

 

 

eee... no właśnie nie :/

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

 

Panowie idzie wiosna ..pomówmy co by tu na wiosne pogrzebac w aucie...moze czas by pasek wirusa złapał:cool: chętnie dowiedziałbym sie gdzie w krainie winnego grodu i falubazu, mozna wzmocnic swoje wozidło.A jesli nie macie pomysłów to proponuje pomysł utopienia MARZANNY........póki jeszcze MORZNA!!!!!

 

Zupełnie nie wiem, gdzie w ZG można wyrasować furę. Wiem, że znajomek rasuje silniki do pasków i mam zamiar od niego odkupić diesleka o mocy 250 koników.

 

Ps. Bardzo duży plus za Winny Gród i Falubaz :)

Edytowane przez gniewko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w naszym rejonie kilku "dodawaczy mocy" ale żadnego nie polecam, dlaczego? bo nie mają hamowni i wgrywają "super" gotowce po znajomych...

potem okazuję się, że ciśnienie wariuje,auto dymi, dwumas pada itp itd,

i co dalej w takim wypadku? taki heniu poprawi nie swoją mapę?

wg jakiego klucza jeśli nie ma wykresu z hamowania auta?

szkoda czasu, $ i auta

jeśli coś robić to porządnie a w pobliżu to chyba tylko ecu project - wrocław, ewentualnie dalej czyli gdańsk lub warszawa - r performance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest w naszym rejonie kilku "dodawaczy mocy" ale żadnego nie polecam, dlaczego? bo nie mają hamowni i wgrywają "super" gotowce po znajomych...

potem okazuję się, że ciśnienie wariuje,auto dymi, dwumas pada itp itd,

i co dalej w takim wypadku? taki heniu poprawi nie swoją mapę?

wg jakiego klucza jeśli nie ma wykresu z hamowania auta?

szkoda czasu, $ i auta

jeśli coś robić to porządnie a w pobliżu to chyba tylko ecu project - wrocław, ewentualnie dalej czyli gdańsk lub warszawa - r performance

 

Racja bo bez hamowni to jak rzeżbienie w go...e!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze bez hamowni w próbach drogowych to zrobisz virusa, ale "podziwiam" tych fachofców co nawet autem sie nie przejadą, nie mówiąc o sprawdzeniu błędów bądź jakiś logach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja rozpocznę kolejną gównoburzę.

wrzuć jakiego dobrego box-a. dostaniesz około 30 koników więcej i bedziesz "hepi". różnica spoko i o wiele taniej.

zanim zaczniecie marudzić , że box to samo zło powiem,że mam pół bańki na blacie z czego 400 tkm na boxie.

i wielu chciałoby mieć serducha w takim stanie jak moje.

wszystko jest z fabryki. jedyne co zrobiłem przy silniku to wymiana padniętych uszczelniaczy pd-ków.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja rozpocznę kolejną gównoburzę.

wrzuć jakiego dobrego box-a. dostaniesz około 30 koników więcej i bedziesz "hepi". różnica spoko i o wiele taniej.

zanim zaczniecie marudzić , że box to samo zło powiem,że mam pół bańki na blacie z czego 400 tkm na boxie.

i wielu chciałoby mieć serducha w takim stanie jak moje.

wszystko jest z fabryki. jedyne co zrobiłem przy silniku to wymiana padniętych uszczelniaczy pd-ków.

pozdro

 

Napisz jakiego boxa zastosowałeś,gdzie mozna nabyc owego DOBREGO!,oraz czy możliwy jest samodzielny montaż .Dodam tylko ze wartośc auta rynkowa w zasadzie jest juz zerowa i nic nie ryzykuje.Najwyzej bedzie pretekst by kupić nastepne auto,ale to juz w innym wątku pt"na co chrapka po passacie":fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja rozpocznę kolejną gównoburzę.

wrzuć jakiego dobrego box-a. dostaniesz około 30 koników więcej i bedziesz "hepi". różnica spoko i o wiele taniej.

zanim zaczniecie marudzić , że box to samo zło powiem,że mam pół bańki na blacie z czego 400 tkm na boxie.

i wielu chciałoby mieć serducha w takim stanie jak moje.

wszystko jest z fabryki. jedyne co zrobiłem przy silniku to wymiana padniętych uszczelniaczy pd-ków.

pozdro

 

widzisz kolego, większość ludzi robi programy, wstawia boxy do aut które mają na blacie po 200tys ( a rzeczywiście ponad 300tys), są w stanie agonalnym i nie jadą... zamiast te pieniądze wydać na porządna diagnostykę, zrobienie pompek,egr-a, przeplywki czyszczenie turbo itd a dopiero później kombinować z mocą to po prostu kopią leżącego...

patrząc na Twój przykład - są ludzie zadowoleni z boxów a to właśnie dlatego bo wstawiają je do zadbanych,serwisowanych aut z rozsądnym przebiegiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój "trupek" ma wymienione turbo na nowe! nowy egr ,przepływkę -skrzynia po kapitalnym remoncie oraz ustawiona pompe paliwa(nowa).Myślalem żeby dołożyc te kilka kucy bo poprawiło by to znacznie prace samej skrzyni.Pasek ma przejechane juz 400 000 na blacie a naprawde mysle ze juz 500 000 więc jego wartosc rynkowa jest dosłownie rzadna.Auto cały czas serwisowane,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łosz qwa. ale wyzwanie.

ale ok. wygrzebie boxa z czeluści komory.

montaż jest całkowicie bezproblemowy. odpinasz jedną kostkę, w jej miejsce wpinasz przejściówkę od boxa i wpinasz ponownie kostkę. i po "bulu".

padluch miał oryginalne 126 tkm jak dostał kopa. box jeździł wcześniej w innym aucie i tam też nachulał ponad 300 tkm bez żadnych awarii.

o ile pamiętam box jest z holandii. jak się uchowała naklejka na nim to podam , a jak nie - to sorry batory nie przeskoczę.

 

tuningbox.com model p31

nie holandia a belgia.

pozdro

Edytowane przez lysy78_03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile taki box kosztuje? Virus robiony pod auto to koszt rzędu 700-1000PLN i masz w tym pełną diagnostykę silnika. Kwestia czy takie coś to nie skórka za wyprawkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
łosz qwa. ale wyzwanie.

ale ok. wygrzebie boxa z czeluści komory.

montaż jest całkowicie bezproblemowy. odpinasz jedną kostkę, w jej miejsce wpinasz przejściówkę od boxa i wpinasz ponownie kostkę. i po "bulu".

padluch miał oryginalne 126 tkm jak dostał kopa. box jeździł wcześniej w innym aucie i tam też nachulał ponad 300 tkm bez żadnych awarii.

o ile pamiętam box jest z holandii. jak się uchowała naklejka na nim to podam , a jak nie - to sorry batory nie przeskoczę.

 

tuningbox.com model p31

nie holandia a belgia.

pozdro

 

Mam zwykłego AFN,a o pompowtryskach nawet nie słyszał! Wiec czy box bedzie ten sam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na stronie poszukajcie, bo ja nawet bladego pojęcia nie mam.

do AFN-a jest inny box. co do cen. trzeba ich pytać. ja swojego dostałem w spadku po .............................................

fordzie galaxy :sese2

szedł na sprzedaż przez serwis i chyba by im sie nie spodobało,że ktoś furę podkręcił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności