Skocz do zawartości
michalcz1976

Pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Tauka To już wszystko wiem dziękuje bardzo za dokładna odpowiedz .A zapytałem bo takie mam opony a felgi kupiłem z autkiem heh wiec pewnie tez są 15:P Wole się upewnić:P

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Tauka dzieki wielkie za informacje:) a moze znacie jaki rodzaj opony byłby najlepszy na letnia opone

Edytowane przez rainman777
regulamin pkt. 4.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na 15" to taki jak masz 195/65, a jak na 16 to 205/60 bądź 205/55 :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi co sadzisz o firmie nokian??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżdże na nokian-ach. polecam. trzymają mega. szczególnie na mokrym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

proszę o podpowiedź czy w okresie zimowym warto wlewać ulepszacze do ON które są oferowane w naszych sklepach. Nigdy tego nie robiłem i się zastanawiam czy nie uszkodzę silnika.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze w zimie to nie lać żadnych Verv ani innych tego typu paliw, które zalegają od lata na stacjach, tyle się nauczyłem jak jeszcze miałem ochotę jeździć dieslami :)

 

Co do dodatków, to raczej zbędny wydatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serdecznie dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Zwracam się do Was może z dziwnym problemem ? Jak każdy z nas ma najlepszy samochód VW - ja mam PASSATA B6 rocznik 2008 Historia moja zaczyna się w komisie-samochodowym.

 

Autko zakupione było w Polskim salonie dokładnie 24grudnia 2008r. na Chwile obecną ma przejechane 72tyś. w komisie powiedziano mi że nieźle sobie podkręciłem do tyłu kilometry. Pokazuję książkę serwisową, przeglądy robione ....itp ale niestety to nie pomaga.

Pojechałem do autoryzowanego serwisu VW, poprosić o wydruk że Passat był serwisowany oraz jaki posiada stan kilometrów. Tu się zdziwiłem zażądano opłaty za taki wydruk. byłem zdziwiony bardzo.

Jak wiadomo na przeglądzie też sie sprawdza km i ujmuje się na wydruku.

 

Czy serwis ma prawo żądać takiej opłaty ??

 

Bardzo się dziwiłem, że jeżeli samochód był kupowany w Polsce i serwisowany oraz posiada taki stan kilometrów, gdzie wszystko można sprawdzić, od razu jest się podejrzanym o manipulacje w liczniku

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm nie rozumiem pytania zawartego w poście.

chyba że chodzi o te opłatę. To tak jest serwis bierze za to kasę. jak się do Niemiec zadzwoni to podają takie informacje za free

No i widzisz taka jest Polska mentalność. Dużo nakręcone źle, mało-źle. Najlepiej jak jest 180kkm. Kumpel też miał taką audi. 68kkm. I nie mógł sprzedać. Przesunął na 190 i poszła w jeden dzień. Polacy lubią jak ich oszukiwać. A Ty się nie przejmuj, wystaw i tyle. Jak ktoś będzie chciał to sobie w serwisie sprawdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedz w którym aso byłeś?

proponuję skoczyć do świebodzina -do aso

ostatnio historię sprawdzałem jakieś 2 lata temu i chcieli ode mnie tylko dowód i prawko - w celu potwierdzenia,że jestem właścicielem auta

ja też nie do końca zrozumiałem o co dokładnie Ci chodzi, chcesz sprzedać auto do komisu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też nie do końca zrozumiałem o co dokładnie Ci chodzi, chcesz sprzedać auto do komisu?

 

może źle się wyraziłem, tak chciałem sprzedać do komisu ale nosami kręcili Panowie jak podałem cenę (że kilometry na pewno były kręcone). Dlatego wybrałem się do serwisu o potwierdzenie i się zdziwiłem że taka usługa jest odpłatna ?? Auta nie sprzedaje>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Auta nie sprzedaje>

szkoda, że w dziale - sprzedam - nie wystawiłeś,

no i szkoda,że nie sprzedajesz bo chętnie bym obejrzał zważywszy na śmieszny przebieg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Pomóżcie mi mam problem ze swoim radiem samochodowym,a mianowicie gubi mi fale radiowe które normalnie w innych samochodach działały poprawnie.Wiecie może jakie mogą być przyczyny?pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może gdzieś coś nie stykać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych którzy jeszcze nie wiedzą!!!!

 

Rozpoczęły się zapisy na

 

X Jubileuszowy Zlot Ogólnopolski

 

Razem z Mieszkoc mamy zaszczyt

 

zaprosić wszystkich chętnych,

 

więc radzę się spieszyć bo ilość miejsc ograniczona.

 

Więcej info po kliknięciu:

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/144015-info-X-Zlot-Og%C3%B3lnopolski-%C5%9Alesin-26-28-VI-2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.wie ktoś jak dobre wymienić przednie lampy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem jak dobrze wymienic, a co??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem jak dobrze wymienic, a co??

 

A mógł byś mi coś podpowiedzieć żeby mi to poszło szybko i sprawnie?Od czego zacząć i na co uważać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności