Skocz do zawartości
michalcz1976

Pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Ks tam przyjeżdżam ze dwa razy w tygodniu. Ale dobrze jak byś napisał,w jakiej sprawie próbujesz go namierzyć, to łatwiej byłoby pomóc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w GW widziany passat b5 combi,wlepa na klapie i duża wlepa na szybie.Tablice FSL 06 ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoty to podstawa, nie ważne jaka frekwencja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest ktoś u was z Nowej Soli bądź okolic? Potrzebuje odebrać paczuszkę a koleś nie wysyła za Pobraniem i tylko wpłata na konto a wolałbym się nie naciąć i wolałbym żeby ktoś od nas odebrał i przesłał mi (oczywiście $$ przeleje danej osobie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż to by miało być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licznik + navka

Czy ktoś jeszcze jest z Nowej Soli kto mógłby podlecieć zabrać to dla mnie?

Edytowane przez maly3310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tauka ogarnie temat, student ma dużo wolnego czasu :mniam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

:czapa jak co roku ruszamy z kolejną edycją

Passat Awards 2013

 

69oe.jpg

 

Zapraszam wszystkich do wspólnej zabawy zaczynamy od nominacji swoich kandydatów w poszczególnych konkursach

1. Temat Roku

2. Podpis Roku

3. Awatar Roku

4. Forumowicz Roku

5. Najbardziej Pomocny Forumowicz

6. Debiutant Roku

7. Samochód Roku (Laureaci konkursu PASSAT MIESIĄCA)

8. Passat Roku

9. Wypowiedź Roku

 

---&gt;>>http://forum.vw-passat.pl/forums/28-Konkursy <<&lt;---

 

Zapraszam do zapoznanie się z regulaminem konkursu Passat Awards 2013

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/138991-VW-PASSAT-AWARDS-2013-Regulamin-Plotki-HydePARK-Spam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, znajdzie sie ktoś z okolic Nowej Soli kto odbierze dywan do Passata, spakuje i wyśle do mnie? Oczywiście nie za friko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy powiedzcie gdzie w Zielonej Górze lub okolicy mógłbym podjechac z pilotem od pasiora. Bo już mnie wkurza otworzyc jeszcze otworzy ale już nie zamknie auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką prośbę Czy jest ktoś z Drezdenka wygrałem aukcje na allegro i gościu zamilkł zaden tel nie aktywny Mam adres gostka w rażie czego moge przelać kaskę bo w tytule aukcji jest odbiór osobisty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam wielką prośbę Czy jest ktoś z Drezdenka wygrałem aukcje na allegro i gościu zamilkł zaden tel nie aktywny Mam adres gostka w rażie czego moge przelać kaskę bo w tytule aukcji jest odbiór osobisty

 

Witaj. Co to miało by byc. W tym tygodniu oze bede jechl przez d-nko. z rodzina do tesciow. Daj znac co kupilej to ewentualnie podjade i pgadam. Jak cos to pisz na priw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy powiedzcie gdzie w Zielonej Górze lub okolicy mógłbym podjechac z pilotem od pasiora. Bo już mnie wkurza otworzyc jeszcze otworzy ale już nie zamknie auta.

 

kolego, w domu handlowym jest "włamywacz" proponuję do niego skoczyć, chyba,że to tylko kwestia baterii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie sprawdzenia komputera pokładowego oraz podłączenia radia. Jestem z zielonej góry więc najlepiej jak by naprawa oraz podłączenie było możliwe na miejscu. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow male pytanko czy jest tu ktos z okolic Słubic lub Rzepina mam kilka pytan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie sprawdzenia komputera pokładowego oraz podłączenia radia. Jestem z zielonej góry więc najlepiej jak by naprawa oraz podłączenie było możliwe na miejscu. Pozdrawiam

 

Matek jak jestes z Zielonej podjedz do przylepu glowna droga po lewej stronie masz sklep Hi-Fi ze sprzetem do samochodow popytaj sie wlasciciel Marcin prawdopodobnie montuje juz zestawy w samochodach u siebie (bynajmniej mial takie plany jak z nim rozmawialem) pomoze podlaczyc radio :).gdybys sie u niego zdecydowal cos instalowac z reszta odezwij sie do mnie na priv to i z VAG-iem podpowiem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Piet napewno podjade :)

Chesss jak coś to ja pochodzę ze Słubic więc może będę mógł w czymś pomóc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności