Skocz do zawartości
Gość agmuz

Ogrzewana szyba przednia

Rekomendowane odpowiedzi

W moim galaxy najlepiej widac efekt jak szyba zlapie troche pary ( np wejdzie ekipa rozgrzanych ludzi) wlaczam szybe i praktycznie po chwilu szyba robi sie czysta tam gdzie jest grzanie a boki tej samej szyby sa jeszcze chwilę zaparowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest coś takiego jak na tym zdjeciu http://www.passatplus.de/umbauten/fr...ungshalter.jpg ale tam jest tylko rozgałęzienie, bez bezpiecznika

A przyjrzyj się dokładnie. :ok

 

Może jednak instalacja dołożona była przez poprzedniego użytownika, nie mam auta od nowości więc zgadywałem po tym że jest taka wiązka jak w tym niemieckim temacie

Jak masz tą puszkę to pewnie masz wszystko ori bo ta obudowa bezpiecznika praktycznie jest nie do zdobycia.

Jak jak robiłem swoją wiązkę to z powodu braku oryginału musiałem jedynie zrobić coś na jego wzór.

W którym miejscu masz zamocowany przekaźnik, w grodzi pod obudową filtra powietrza?

 

może jest jakiś inny i nie zaświeci się na czerwono

Kolor czerwony to jedynie podświetlenie włącznika jak każdego innego z konsoli.

Kolor pomarańczowy pojawi się jedynie w momencie (pracy timera) grzania szyby. :ok

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę dokładnie ten rozgałęźnik :( szybka jednak już hula mimo brak uuu bo odświeżenia przełącznika na czerwono. Zrobilem jak kolega 1robert, jak wsiadly 4 osoby poczekałem chwilkę aż zaparuja szyby i włączyłem ogrzewanie i było wyraźnie widać gdzie jest szyba podgrzewana.

 

Przekaźnik jest w ścianie grodziowen. A jeszcze co do przełącznika, to działa on z zegarkiem w ręku 3 i pół minuty, co sugerowałoby że faktycznie może jest troszkę inny :)

 

Dzięki i za zainteresowanie :)

 

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Mam pytanie do znawców temacu. Zakupiłem szybę podgrzewana jednak okazało się że jeden przewód jest osobno...:( Ktoś miał podboną sytuację i próbował to naprawić czy niestety zostaje już tylko wyrzucenie? 

 

img_20180522_165635.jpg

img_20180522_082034.jpg

Edytowane przez mardc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności