Skocz do zawartości
Maki

Kosmetyki samochodowe

Rekomendowane odpowiedzi

do skór według mnie leder nie jest taki super, dla mnie strasznie suchy, megs dobrze nawilża zestaw step1 i 2 lub spróbować gliptona, tylko megsa jest prawie po 1l każdego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a megs tez jest mocno gęsty? Mam gliptona i jest naprawdę silnie skoncentrowany. Co do suchości to nie zauważyłem, może kiedyś kupię środki z megsa do skór i zrobię mały test;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a megs tez jest mocno gęsty?
no jest gęsty. z lederem mi chodziło że skóra po zastosowaniu jest sucha w stosunku do megsa, może ze względów estetycznych jest to fajne taki super mat ale w praktyce nie bardzo, megs na początku musi wyschnąć ze 2 dni bo na początku się trochę świeci i skóra skrzypie, ale później skóry są już bardzo fajne ;) Edytowane przez Jaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym się nakłada na samochód CLINERA i koncentrat do usuwania smoły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cleaner nakładasz padem z mikrofibry lub gąbki, a do smoły psikasz na karoserie i czekasz chwilke, a później gąbką czyścisz lub karcherem pod ciśnieniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaco jeśli miałeś LV protector z zestawu to spróbuj Protectora. Lv Protector ma za zadanie chronić tapicerkę przed wytarciami. Bardzo słabo natłuszcza, bo i taki zabieg nie jest potrzebny w nowych autach.

 

Możesz spokojnie po aplikacji lv protectora nałożyć protector. Skóra otrzyma delikatny połysk i zrobi się bardziej miękka. Do starszych i mocno wysuszonych skór polecam właśnie Protector.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co polecicie do usunięcia kropek smoły z asfaltu z lakieru? Dokładniej z dołu drzwi. Są jakieś środki po których bez problemu to zejdzie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Car valet z allegro

Nielsen Tar & Glue Remover

 

albo benzyna ekstrakcyjna, niestety mniej skuteczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dzisiaj będąc na myjni właściciel pokazał mi mleczko do lakieru. Było to mleczko francuskie a śpieszyło mi się dosyć i nawet nie zapamiętałem niestety nazwy:( Przetarłem tylko tym lekko kawałek zderzaka i bez problemu zeszły kropki po asfalcie i inny bród którego normalnie domyć nie mogłem. Mówił że zakupił ten preparat właśnie we francji. Ktoś może wie co to może być i czy jest dostępne gdzieś w jakimś sklepie internetowym? Było to w butelce takiej mocno granatowej na naklejce pisało coś po francusku i był jeszcze na tym jakiś samochód. Prosił bym o pomoc gdyby ktoś wiedział co to jest i gdzie można dostać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze zderzaka może zeszło ale z blachy na pewno nie zejdzie;) ale efekt po zastosowaniu ładny, jest minimalnie ścierny, używany był po każdym myciu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co polecicie do usunięcia kropek smoły z asfaltu z lakieru? Dokładniej z dołu drzwi. Są jakieś środki po których bez problemu to zejdzie??

 

Atas DECABIT preparat do usuwania smoły i asfaltu

Na stacjach paliw można to dostać :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pasekx

Przechodziłem przez etap poszukiwania solidnych kosmetyków. Nie spodziewałem się, że tyle jest tego na rynku. Generalnie mogę polecić kilka produktów. Najlepszy moim zdaniem wosk to Collinite No. 845 Heavy Duty. Lubię go za łatwość nakładania. Można to zrobić w czasie kilku minut - wymaga minimalnego polerowania. Polecam wszystkim akcesoria od Monster Shine np. aplikatory piankowe czy szczotki do czyszczenia nadkoli. Tanie, a naprawdę przydatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: jak do tej pory psiukałem plakiem, a dziś zakupowałem mleczko z Autolandu (efekt matowy) to zacieki (białe) mogą być tym spowodowane że deska była nabłyszczona plakiem i po dłuższym czasie stosowania mleczka osiągnę ładny, matowy efekt?

 

Jeszcze na konsoli głównej w miarę dobrze to wygląda, ale na tunelu środkowym i drzwiach tragicznie niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umyj najpierw plastiki, bo są tłuste i pewnie dla tego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak robię, na razie szału nie ma, może będzie lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do skóry polecam jeden środek

 

3aaf9fbbc17566a7.jpg

 

Dostępny w serwisie lub na alledrogo po prostu jest rewelacyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to pewnie to samo co lederzentrum

rozlewają tylko w inne buteleczki i sprzedają różnym sieciom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to pewnie to samo co lederzentrum
też tak myślę, bo właśnie leder współpracuje z vw :) ile to kosztuje w vw ? Edytowane przez Jaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności