Skocz do zawartości
Gość crazychorsee

Olej opałowy - czy warto tankować ?

Rekomendowane odpowiedzi

Lanie opału do auta klasy średniej (auto cenione za komfort i bezpieczeństwo- za to płacę) celem oszczędności to jak kupienie paskowi chińskich opon zimowych czy też porshe cayenne chińskich odlewanych z wiadra podróbek alu felg fi22 cale.Jeep Grand Ch. Hemi V8 też podobno dobrze gaz znosi.

Edytowane przez Darek Zw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kindergarten. Tak msz racje, o samodach wiem tylko tyle co wyczytym na forum i w Auto Swiat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kindergarten. Tak msz racje, o samodach wiem tylko tyle co wyczytym na forum i w Auto Swiat.

 

Sorry, nie miałem w zamyśle ani nie chciałem nikogo obrażać, jeżeli poczułeś się urażony to przepraszam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy.

A jakies konkretne przeciwskazania do jazdy na opale sa czy tylko 'stac na koniastac na owies' albo padajace pompy i wtryski od slabego paliwa?

 

Pamietam ze byl czas gdzie ludzie mieli mase problemow z CR ale w fordzie mondeo, dopiero pozniej nauczyli sie ze to nie jest dobry, tani i niezawodny samochod . Problemem byla kiepska konstrukcja pompy ktora sie zacierala a nie paliwo... czyli co by nie zalac to doopa z tylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona prawna jest jasna a to ze odbarwiony jest bardziej szkodliwy niz co kolwiek innego to druga strona medalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ekoterm PLUS.Lekki olej opałowy jest lepszy jak ON.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopie temat.

Sam osobiście jezdziłem pasiem b5 2.0 z 2004 roku na PD 6 lat na opale z domieszka oleju do 2-sów i powiem wam ze ten silnik zrobi kolejne 10 lat na tym wynalazku. I jak czytam ze brednie ze po kilku kilometrach silnik padnie to smieje sie czytajac te brednie. Człowieku jadać na Stacje Paliw i tankujac wiesz co lejesz do baku ??? tego nie wiesz nigdy :)  a ja wiem co leje i to nas różni. A teraz coś  o CR smiga aż miło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, BloodY napisał:

Człowieku jadać na Stacje Paliw i tankujac wiesz co lejesz do baku ???

 

A kupując opał dostajesz certyfikat jakości na każdą bańkę? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuje ciagle z tego samego zródła ekoterm+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, BloodY napisał:

Kupuje ciagle z tego samego zródła ekoterm+

 

Nie sądzisz, że tak samo można robić tankując ON? :niepewny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś takiego czytam to nie dziwie sie ze sie smieja z passaciarzy. Dorobisz sie kiedys B8 i tez bedziesz lał opał? Kurcze, to ja w swoim B5 ostrożnie z paliwem tylko jedna stacja a tu sie okazuje ze moglbym lać olej z maca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy sobie leje co tam chce, kupuje oleje, filtry, części jakie chce. Nie pasuje mi jedynie założenie, że opał to jest z pewnego źródła, a ON to niby wszyscy tankują byle gdzie, kiepskiej jakości i im tańszy i mniejsza stacja na jak największym zadupiu, tym lepiej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tankuje tylko i wyłącznie na jednej stacji (jedna lokalizacja, nie marka) i jestem pewien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu nikt w tych testach nie porównuje opału ???

12 godzin temu, jihad napisał:

Każdy sobie leje co tam chce, kupuje oleje, filtry, części jakie chce. Nie pasuje mi jedynie założenie, że opał to jest z pewnego źródła, a ON to niby wszyscy tankują byle gdzie, kiepskiej jakości i im tańszy i mniejsza stacja na jak największym zadupiu, tym lepiej.

Odpowiem tak, nie widziałem osoby która by majsterkowała przy OO. Szybciej ktoś bedzie próbował odbarwić OO i pogonic go dalej jako ON :) Powodzenia życze gdy zatankujesz takie paliwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomego, który śmiga na oleju opałowym... ale używa go tylko w traktorze :-) Do swojej osobówki leje już ON ze stacji paliw :-)

Tak sobie czytam ostatnie posty i ręce mi opadają. Stać Was na auto, to musi być Was stać również na ubezpieczenie i paliwo. Jeśli Was na auto nie stać, to przesiadka na rower.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności