Skocz do zawartości
Charakterek

Zakup samochodu - kontrola działania ważnych części

Rekomendowane odpowiedzi

li jednak w wersjach podstawowych nie nalezy sie spodziewac takiego rozwiazania.
Możesz spotkać coś takiego ale ciężko, bardzo. Mnie niestety to ominęło... ale nie było to moim priorytetem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje taka przyjemność(dołożenie)?

 

Co do tematu, to nie wiem czy już ktoś napisał, ale bardzo łatwo sprawdzić oryginalność ksenonów. Samochód z takowymi musi mieć spryskiwacze, oraz nie może w środku być regulacji wysokości świateł, nie jeden handlarz próbował wmówić, że ksenony są oryginalnie w samochodzie, a nawet spryskiwaczy nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ksenony mają przede wszystkim inny układ soczewek od zwykłej lampy, do której ludzie zakładają hidy i wciskają, że to ori...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem na etapie zakupu passata b5FL 2002r. 2.8 4motion Po sprawdzeni vinu okazało się że ostatni serwis w 2007r z przebiegiem 280tys to teraz może mieć nawet blisko 400tys. Jest na prawdę ładny i zadbany(lub odmłodzony) za 20tys zł Mam pytanie czy warto??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przez pierwsze 5 lat robił rocznie 56kkm to jest prawdopodobieństwo, że teraz ma i 450kkm.

Przy takiej ilości ofert poszukaj czegoś innego!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest wyświetlany stan KM na liczniku? Sprzedający jest handlarzem? Który właściciel?

Znajomy mówił, że wolałby zadbanego z przebiegiem 300.000 niż sidło z przebiegiem(nawet realnym) 100.000.

Jednak 20tys. to jak dla mnie za dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki jest wyświetlany stan KM na liczniku? Sprzedający jest handlarzem? Który właściciel?

Znajomy mówił, że wolałby zadbanego z przebiegiem 300.000 niż sidło z przebiegiem(nawet realnym) 100.000.

Jednak 20tys. to jak dla mnie za dużo.

Teraz ma oczywiście zaledwie 226tys.3 właściciel, sprzedający ma go 1.5 roku i założył gaz 8 miesięcy temu. Chyba trzeba szukać innego a może 1.9tdi- 130 tylko czy wystarczy do dwóch osiek i 200kg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak, to rzeczywiście nie warto.

 

Jak dla mnie 101KM w zupełności wystarczy dla B5 FL w kombiku, więc jeśli nie masz zamiaru jeździć na jakieś tam wyścigi, to 130 spokojnie wystarczy(przy tym są to bardzo oszczędne silniki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu Kupiłem wczoraj b5FL 2003r 1.9 130 4motion za 23tys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony z zakupu i to ful wersja :-) z dużo nawigacja ale bez płyty:-( Nie przypuszczałem że te 130km tak dobrze bedzie sobie z 4motion radzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachipuj go a zobaczysz jak bedzie latać:) no i szerokości w zimie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestesm świeżakiem i szczęsliwym posiadaczem od paru dni passata 3BG variant:

-rok 2001

-silnik avf 131 km

- wersia highline

i mam małą zagadke:

mam pełen komputer(fis - bynajmniej tak mi sie wydaje http://img403.imageshack.us/i/09012011044.jpg/ ) oraz posiadam navigacje http://img826.imageshack.us/i/09012011043.jpg/ lecz po włozeniu płyty z mapami wyswietla sie taki komunikat http://img816.imageshack.us/i/09012011042.jpg/ ale nie w tym tkwi mój problem mianowice chodzi mi o to , że nie moge wejść w menu na komputerze

tzn:

navigacje,mfa,błedy auta, night panel

czy byłby ktoś w stanie wyjasnic mi czemu nie mam menu i czy da sie cos z tym zrobic?!

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam wyświetlacz jak niżej. Menu u mnie działa (chyba ma jakieś 4 opcje). Mam radio z nawigacją, z tym kwadratowym, czarnobiałym wyświetlaczem (identyczny jak user wyżej). Problem polega na tym, że za nic nie chce mi wyświetlać informacji z radia (tytuły utw.). Podczas odtwarzania płyty CD także nic nie pokazuje.

 

[ATTACH=CONFIG]66984[/ATTACH]

Edytowane przez cyklonit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radio jest ori czy dokładane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz to wrzuć zdjęcie.:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pisałem, że identyczne jak post wyżej :P No ale nic, proszę bardzo. Wykorzystam fotkę @chmielek.

http://img826.imageshack.us/i/09012011043.jpg

@chmielek, a Tobie wyświetla te informacje ?

Edytowane przez cyklonit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM

Pytanie w sprawie licznika mam Passata tak jak w opisie z 1/2 FIS i kupiłem licznik z W8 pełny FIS wszystko po kodowane licznik działa, obroty też ,temperatura też ,lecz nie działa wskaźnik paliwa nie podnosi się ani nie pokazuje na komputerze ile zostało do przejechania.A jak wsadzę stary licznik to jest normalnie,wszystko działa i pokazuje na komputerze.Podobno trzeba coś prze lutować ze starego licznika tylko nie wiem co.Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam jestesm świeżakiem i szczęsliwym posiadaczem od paru dni passata 3BG variant:

-rok 2001

-silnik avf 131 km

- wersia highline

i mam małą zagadke:

mam pełen komputer(fis - bynajmniej tak mi sie wydaje http://img403.imageshack.us/i/09012011044.jpg/ ) oraz posiadam navigacje http://img826.imageshack.us/i/09012011043.jpg/ lecz po włozeniu płyty z mapami wyswietla sie taki komunikat http://img816.imageshack.us/i/09012011042.jpg/ ale nie w tym tkwi mój problem mianowice chodzi mi o to , że nie moge wejść w menu na komputerze

tzn:

navigacje,mfa,błedy auta, night panel

czy byłby ktoś w stanie wyjasnic mi czemu nie mam menu i czy da sie cos z tym zrobic?!

 

 

pozdrawiam

 

masz plytke do kitu od navi.i przytrzmaj sobie przycis dolny na prawej manetce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności