Skocz do zawartości
Gość W_i_t_i

koledzy pomóżcie!!! woda na pokładzie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość W_i_t_i

Znowu mam problem z woda. Wystawiłem dzisiaj samochod przed dom a lało jak scebra i z tyłu za siedzeniem kierowcy mam normalnie basen cała wykładzina pływa. Odetkałem kanały pod aku sprawdziłem odprowadzenie wody z klimy i jest ok. ktoredy sie to leje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość paweeloss

moj passek mial tak samo, tak samo wszystko sprawdzilem, odetkalem itd... okazalo sie ze byl kiedys uderzony w bok i blacharz przy naprawie troche zle ustawil drzwi i lecialo po uszczelce, moze sie wydawac ze malo lecialo ale z tylu w tym samym miejscu tez mialem basen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znowu mam problem z woda. Wystawiłem dzisiaj samochod przed dom a lało jak scebra i z tyłu za siedzeniem kierowcy mam normalnie basen cała wykładzina pływa. Odetkałem kanały pod aku sprawdziłem odprowadzenie wody z klimy i jest ok. ktoredy sie to leje??

A masz szyberdach? Tam też są kanały i rurki do odetkania. Sprawdź też czy wszystkie rurki prowadzą tam gdzie należy, może któraś spadła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam sprawdzenie linki do otwierania klapy silnika , tam jest guma ktora oplata linke i uszczelnia .Prosze sobie to sprawdzic.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość No limits

cala sciana grodziowa jest do sprawdzenia, wystarczy ze z ktorejs wiazki kabli spadla gumowa opaska i juz sie bedzie lalo tamtedy po kablach, moze to tez byc szyberdach tez sie czasem zdarza ze tamtedy sie leje. Co do drzwi to pierwsze slysze ze tamtedy ale tez mozliwe, najbardziej obstawiam sciane grodziowa oddzielajaca silnik i kabiny, ogladnij sobie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość longines

Całkiem niedawno jeden znajomy miał podobny problem w B5. I tak jak koledzy wyżej pisali, była to jakaś nieszczelność grodzi silnikowej. Ciekło mu małym ciurkiem od strony nawiewów ciepłego powietrza do kabiny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mosak

ja mialem taki problem w 3BG jak odkrylem, ze po myciu caly tyl od strony pasazera jest zalany, jak ze furka byla jeszcez na gwarancji to do ASO pojechalismy, rozmontowali caly przod, okazalo sie, ze siakas uszczelka byla zle przymocowna na grodzi, i zeby auta nie rozkladac dalej mazneli to sylikonem, o czym dowiedzialem sie w lato kiedy Climat byl konkretniej uzywany... pozatym okazalo sie, ze stelaz deski rozdzileczej rdzewieje, elemnty ocynkowane przed spawaniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość W_i_t_i

dzieki koledzy znalazłem dzieki wam przyczyne W grodzi silnikowej pod komputerem miałem rozczepiona blache po udezeniu bo okazało sie ze był bity ale na szczescie lekko. I woda spływajac do tych kanałow pod akumulatorem spływała też ta szczelina do kabiny no i na tyle sie gromadziła.A szyber dachu nie mam

 

 

pozdro dla wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności