Skocz do zawartości
mareks6

NAVI MFD ver. D - fabryczne mocowanie komórek NOKIA a PARROT CK3200

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!!!

 

Niedawno temu kupiłem Passata 3BG z roku 2003 z NAVI MFD ver. D oraz pakietem biznes, a co za tym idzie z uchwytem do komórki NOKIA 5110/7110/6210/6310(i). Niestety nie mam takiej komórki i nie zamierzam kupować... Myślałem raczej nad montażem modułu PARROT CK3200, dzięki któremu będę miał możliwość podłączenia do niego prawie każdej komórki z Bluetooth'em. I właśnie dlatego chciałem zapytać czy ktoś z Was miał już do czynienia z podobnymi rzeczami i czy jest mi w stanie udzielić jakichkolwiek informacji bądź wskazówek. Jestem elektronikiem więc nie powinienem mieć problemów z tej dziedziny, lecz jako że pracuje w Niemczech i w Polsce jestem tylko w weekendy, wolałbym wiedzieć wcześniej o ewentualnych "niespodziankach" które mnie mogą czekać... Moduł mam zamiar instalować nie wcześniej niż za miesiąc, więc jest jeszcze czas na zdobycie przeze mnie ważnych informacji :-)

 

Dodam że w podłokietniku mam zamontowany jakiś CAR INTERFACE 3D0 862 335 B, który (jak się dowiedziałem na tym forum) jest jakimś modułem do fabrycznego systemu głośnomówiącego z komórkami Nokia, wymienionymi wcześniej. I właśnie w sprawie tego modułu mam pytanie - czy Parrota powinienem montować do tego modułu czy bezpośrednio do NAVI???

 

Z góry dziękuje za jakiekolwiek wskazówki i informacje, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności