Skocz do zawartości
Gość MLODYCK

sonda lambda

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MLODYCK

Witam mam pytanie czy do passata 1.6 2002 sonda lambda jest taka sama przed katalizatorem jak i za ponieważ potrzebowałem przedniej a w serwisie sprzedali mi tylną i niewiem czy mam ją zainstalować czy wymienić,czy poprostu sie niczym nie różnią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie czy do passata 1.6 2002 sonda lambda jest taka sama przed katalizatorem jak i za ponieważ potrzebowałem przedniej a w serwisie sprzedali mi tylną i niewiem czy mam ją zainstalować czy wymienić,czy poprostu sie niczym nie różnią?

 

W 2002r w Etce nie ma silnika AHL.:confused:.Czy Ty na pewno masz silnik AHL ? Silnik AHL rocznik 2000 sonda lambda nr kat 032 906 265 - w układzie wydechu silnika AHL jest tylko jedna sonda lambda , o podanym wyżej numerze.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MLODYCK

sorry moj silnik ma kod alz ROK 2002

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sorry moj silnik ma kod alz ROK 2002

 

No Kolego! Nie wiesz co masz? A w reklamie VW jest "...wiesz co masz..."

 

EDIT

 

Sonda lambda 06B 906 265 B - przed katalizatorem

Sonda lambda 06B 906 265 A - za katalizatorem

Tyle Etka.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MLODYCK

wielkie dzieki ziomuś ja własnie kupiłem sonde 06b 906 265 b ale zastanawiałem sie ze cos nie tak bo przed katalizatorem jest brązowa wtyczka a za czarna i ja nową mam czarną i wolałem się upewnić co do wymiany.Jeszcze raz dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Podpowie kotoś proszę jak powinna wyglądać kolejność sond w tym silniku 1.6 alz. Ja mam tak: pierwsza przed katem z wtyczką koloru czarnego i druga za katalizatorem koloru brązowego. Dobrze? 

Edytowane przez kazraf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności