Skocz do zawartości
Los22

[B5] Tarcze hamulcowe i klocki Steinhof - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Oby tylko ten Steinhoff nie okazał takim samym "niemieckim" produktem jak Einhell, czyli prosto z ChRL. ;) Ma ktoś zdjęcia opakowania i samych tarcz z widocznymi nabitymi cechami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steinhoff nie jest niemieckim produktem, przynajmniej u mnie nie był. Jak kupiłem klocki na przód to na opakowaniu był producent (bodajże) Polska, żadne Niemcy. Niestety opakowania nie posiadam, ale na pewno nie było to Niemieckiej produkcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na komplecie klocki plus tarcze steinhof zrobiłem ok 30tys ,hamulce lepsze jak fabryczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! mam pytanie do B5 tej początkowej 1996rok jakie mozna feligi wstawic bo slyszalem ze od 15"w gore czy to prawda???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy użytkownicy mogli by przybliżyć jak tam w/w komplet się nadal spisuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Czy użytkownicy mogli by przybliżyć jak tam w/w komplet się nadal spisuje?
Założyłem 3 komplet do mojego paska. Jestem bardzo zadowolony. Za 2 razem wymieniałem z tarczami i wszystko jest ok. Moi synowie w octavi i toledo też jeżdżą na tych klockach. Osobiście polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukałem trochę w sieci sam byłem zainteresowany, klockami STEINHOF. Wygląda na to że ta firma zajmuje się bezpośrednią dystrybucją. A patrząc po cenach lepszych nie ma: http://www.sklep.martec.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam poszukałem trochę w sieci sam byłem zainteresowany, klockami STEINHOF. Wygląda na to że ta firma zajmuje się bezpośrednią dystrybucją. A patrząc po cenach lepszych nie ma: http://www.sklep.martec.pl/

 

Kupiłem taki zestaw na przód i tył jakieś 2 miesiace temu w sklepie martec. Hamulce ok,3000km przejechanie na tych zestawach.Zadnych widocznych i wyczuwalnych rys na tarczach,jak dla mnie git hamulce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem komplet - przód i tył(tarcze + klocki) 380 pln ,różnicy do poprzednich oryginałów nie widzę,więc po co przepłacać ?

Polecam sklep Martec

Edytowane przez gregor23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda - steinhof są montowane w fabryce Fiata.

Ja kupię na razie komplet na tył, bo przodu nie muszę wymieniać,

chyba kupię tutaj http://hamulcowe.com.pl/pl/p/TARCZE-KLOCKI-HAMULCOWE-TYL-VW-PASSAT-B6/156bo będę na miejscu w Łodzi, a jeszcze podpytam sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy takie symbole klocków i tarcz firmy steinhof pasują do AVF`a z 2001, rm2002?

 

Klocki P SM628/1

Klocki T SM359.2

Tarcze P SMT 015 475

Tarcze T SMT 013 475

Edytowane przez korexus
poprawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tcaktnw
Oby tylko ten Steinhoff nie okazał takim samym "niemieckim" produktem jak Einhell, czyli prosto z ChRL. Ma ktoś zdjęcia opakowania i samych tarcz z widocznymi nabitymi cechami?
Może i post trochę stary ale myślę, że warto sprostować.

Steinhoff nie jest "niemieckim" producentem, a w 100% Polskim i zakład produkcyjny oraz sklep firmowy znajduje się w Tarnowie ;)

 

---------- Dodano o 17:43 ---------- Poprzednia wiadomość o 17:38 ----------

 

Jeśli chodzi o hamulce firmy Steinhoff to również mam je założone u siebie (Ford Mondeo 2.0) i jestem bardzo zadowolony.

Zrobione mam już ponad 20 tyś km i jest ok. Kilka awaryjnych hamowań z wyższych prędkości też mam za sobą. Nic się nie podziało i poradziły sobie świetnie. Polecam je z czystym sumieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam u siebie również założone tarcze i klocki firmy Steinhof ( przód i tył ) i jestem zadowolony co do produktu jak i ceny.

Polecam !! Mam zrobione ponad 15 tyś km. Gdyby ktoś potrzebował jakieś info lub chciałby kupić coś tej marki zapraszam na PW.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem zainteresowany kupnem w/w zestawu. Może ktoś jeszcze napisać o nich??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, jestem zainteresowany kupnem w/w zestawu. Może ktoś jeszcze napisać o nich??

 

Nie ma sie co zastanawiac tylko kupowac.Towar I klasa.Wytrzymale i nie piszcza.Hamowanie na nich takie jak powinno byc.To tyle i mysle ze wiecej nie ma sie co rozpisywac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, też chętnie bym zamówił komplet tarcz i klocków na przód ale nie wiem jakie dokładnie (grubość itp).

Czy mógłby ktoś pomóc w doborze odpowiedniego kompletu do mojego paska 1999 AJM 115KM.

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja do bliźniaczego modelu czyli ATJ zamowiłem:

http://www.sklep.martec.pl/index.php?p10712,tarcze-hamulcowe-245mm-klocki-tyl-vw-passat-b5-1997-2005r

http://www.sklep.martec.pl/index.php?p10739,tarcze-hamulcowe-288mm-klocki-czujnik-przod-vw-passat-b5-1996-2005r

ale dla pewności jeszcze zadzwoń to fachowo potwierdzą.

 

Przejechane mam już na zestawie 6kkm i polecam, rewelacyjny stosunek jakości do ceny.

- nie pylą nadmiernie,

- nie piszczą,

- nie drą tarcz,

- hamowanie pewne równomierne bez bicia.

 

Warto przed zamawianiem sprawdzić stan osłon gumowych i tłoczków, maja do nich zestawy naprawcze więc jeżeli potrzeba to pytać.

Edytowane przez GRZECHHH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedz ale tarcze, które kolega podał to nie są Steinhof tylko Rotinger (klocki owszem).

Czy zatem ten komplet z linku też jest godny ?

dzieki

Kolego ja do bliźniaczego modelu czyli ATJ zamowiłem:

http://www.sklep.martec.pl/index.php?p10712,tarcze-hamulcowe-245mm-klocki-tyl-vw-passat-b5-1997-2005r

http://www.sklep.martec.pl/index.php?p10739,tarcze-hamulcowe-288mm-klocki-czujnik-przod-vw-passat-b5-1996-2005r

ale dla pewności jeszcze zadzwoń to fachowo potwierdzą.

 

Przejechane mam już na zestawie 6kkm i polecam, rewelacyjny stosunek jakości do ceny.

- nie pylą nadmiernie,

- nie piszczą,

- nie drą tarcz,

- hamowanie pewne równomierne bez bicia.

 

Warto przed zamawianiem sprawdzić stan osłon gumowych i tłoczków, maja do nich zestawy naprawcze więc jeżeli potrzeba to pytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także polecam mam na tyle Steinhoffy i tarcze Rotinger kilka ostrych hamowań z prędkości 190km/h z powodu jadącego pojazdu nieoznakowanego nic niepylą niebiją dopiero zrobiłem ok 3tyśkm i Polecam :) cena smieszna 150zł z wysyłką hihi Polecam sklep Martec:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności