Skocz do zawartości
Los22

[B5] Tarcze hamulcowe i klocki Steinhof - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

najtaniej jest na stronie

Której? Poproszę o adres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem, że dam znać jak się tarcze i klocki steinhof sprawują. Po ponad 40 tyś wszystko jest OK. Nie piszczą, tarcze się nie pokrzywiły i nie ma bić w kierownicy no i hamują bardzo dobrze, na 5+. Kupiłem na allegro ale nie mogę znaleźć od kogo. Poleciłem je również koledze, kupił je do skody, jeździ na nich już pół roku i nie narzeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem żonie do polówki klocki i tarcze steinhofa i jestem mile zaskoczony po miesiącu od założenia miałem przegląd i wyniki były idealne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie pomoże mi ktoś dobrać klocki + tarcze na przód do mojego paska z tego katalogu

http://www.steinhof.pl/katalogi.html

 

Rok 1996

1.6 AHL

Sedan

 

Będe bardzo wdzięczny za okazana pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak by wyglądało,że klocki to SM247.2 a tarcze SMT 673 060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Napewno? Bo bede zamawial. Dzięki kolego.

 

Wiec sprawa ma sie tak że do mojego 1.6 AHL-zaciski Lucas:

-klocki kpl na przód 70PLN

-tarcze przód 2x127PLN

 

W tej cenie kupie

tarcze brembo lub bosh

http://allegro.pl/item745128682_tarcze_audi_a4_vw_passat_b5_wentylowane_brembo.html

http://allegro.pl/item796020033_tarcza_tarcze_hamulcowe_vw_passat_przod_bosch.html

 

Jednak postawie na steihofa. POZDRAWIAM

Edytowane przez barni5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś wpisując 3b się knoci w tym ich katalogu,więc wpisujcie passat po prostu!!!!! Jeżeli masz system ham.lukasa,a zapewne masz,to ten sam zestaw jak kolega w 1.6 kilka postów wyżej.Pozdro

 

 

tył z kolei w katalogu wpisać 3b Zestawik dla Ciebie SM 359.1 a tarcza SMT 672 549

Edytowane przez mati91lv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam . do dnia dzisiejszego stosowałem fabryczne tarcze i klocki lecz niedawno zmieniłem sobie silnik z 90 na 130 i jeszcze czeka mnie program mysle tak na 160 i chciałbym te fabryczne hamulce wymienic(docisk,klocki,tarcze) na jakies wieksze i mocniejsze czy ktoś juz to robił i jakie mogbym tam włozyc czy ktoś pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest ktoś zainteresowany to u mnie można zamawiać wyroby firmy Steinhof w atrakcyjnych cenach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie klocki steinhof na przodzie po 18 tys i nadal jest ok. zero piszczenia i bardzo dobre hamowanie:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za , jak najbardziej... żeby nie przepłacać nie wiadomo ile i sily na zamiary mierzyć !! jak ktoś ma ponad 200 kucy to niech kupuje jakieś cuda techniki , ale na standard nie ma co przepłacać! ja osobiście nie będąc w tematcie kumatym dałem samochod do mechaniora i wymienil mi kloce na takie jakie chciał no i kurcze to był błąd .. ( kazał mi na poiczatku nie hamowac ostro i tak robilem...) a chamulce mi piszcza teraz jak rozpoczynam jazde... dopiero po paru razach nadepniecia na sandal mi przestaja piszczesc ... WKUR..ajace to jest ze szok... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak po pierwsze to jaka jest firma tym klocków oraz czy reszta zacisku jest w sprawna ? czy to przypadkiem nie przez tłoczki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem totalnym świeżakiem więc zapytam bardziej doświadczonych kolegów czy komplet klocków obejmuje klocki tylne i przednie czy kupuje się to parami? Jak kształtuje się różnica ceny między Steinhoofami a Boschami i czy są inne marki klocków warte uwagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem totalnym świeżakiem więc zapytam bardziej doświadczonych kolegów czy komplet klocków obejmuje klocki tylne i przednie czy kupuje się to parami?

komplet to zestaw 4 klocków na przód lub na tył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość highheels

Witam forumowiczów! W maju założyłem komplet tarcz i klocków firmy STEINHOF. Po przejechaniu 10 000km stwierdzam że wybór był swietny. Hamują prawidłowo, bez pisków oraz trzepania kierownicą. Badanie diagnostyczne potwierdziło pozytywne działanie hamuców. Polecam jako świetna alternatywa dla dwukrotnie droższych zestawów wiodących marek.Zamawiałem w sklepie firmowym http://www.steinhof.pl/katalogi.html.

Pozdrawiam:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności