Skocz do zawartości
Los22

[B5] Tarcze hamulcowe i klocki Steinhof - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Reklamacja została sprawdzona, kontaktowałem się telefonicznie z klientem. Tarcze zostały sprawdzone są ok mieszczą się w wytycznych producenta. Klocki zostały uznane klient otrzyma zwrot gotówki za komplet. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko do klocków hamulcowych Steinhof lepiej podejdą tarcze ATE gładkie czy lepiej Mikoda ale nacinane bo zbliża się termin wymiany za sugestie i rady z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanko do klocków hamulcowych Steinhof lepiej podejdą tarcze ATE gładkie czy lepiej Mikoda ale nacinane bo zbliża się termin wymiany za sugestie i rady z góry dzięki

Mikoda nacinana i nawiercana hamuje super ale zużywa się szybko, Rotinger nawiercany i nacinany też super hamuje i długa żywotność - takie właśnie mam założone. Zależy jak jeździsz - żadna gładka tarcza nie znosi tak częstych mocnych hamowań jak nawiercana i nacinana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcie0301.jpg Panowie na jednym kole dzieje mi się coś takiego co może być przyczyną ?? dodam jeszcze że to się dzieje na prawym przodzie. Edytowane przez Jankowski17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza zjarana, auto długo stało, wdała się głębsza korozja. Rdza zdziera klocek. Tarcza i klocki do wymiany. Hamulce muszą być używane, inaczej będą tak właśnie wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autko trochę stało na pewno. Jak kupowałem wszystkie tarcze były rude, Ja autkiem śmigam na co dzień i 3 tarcze świecą się tak jak powinny a ta jedna ni hu hu :( czy rozebranie przeczyszczenie papierem ściernym, wyczyszczenie tego porządnie i złożenie jest w tym sens ? czy tak jak piszesz kupić komplet nowy i jaki jest koszt tarcz i klocków do tego auta ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lewian
Autko trochę stało na pewno. Jak kupowałem wszystkie tarcze były rude, Ja autkiem śmigam na co dzień i 3 tarcze świecą się tak jak powinny a ta jedna ni hu hu :( czy rozebranie przeczyszczenie papierem ściernym, wyczyszczenie tego porządnie i złożenie jest w tym sens ? czy tak jak piszesz kupić komplet nowy i jaki jest koszt tarcz i klocków do tego auta ??

 

Nic to nie da, widać, że to są już głębokie wżery więc nie dasz rady ich uratować.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Autko trochę stało na pewno. Jak kupowałem wszystkie tarcze były rude, Ja autkiem śmigam na co dzień i 3 tarcze świecą się tak jak powinny a ta jedna ni hu hu czy rozebranie przeczyszczenie papierem ściernym, wyczyszczenie tego porządnie i złożenie jest w tym sens ? czy tak jak piszesz kupić komplet nowy i jaki jest koszt tarcz i klocków do tego auta ??

 

Komplet nadaje się na śmietnik

 

Zapraszam do sklepu, http://www.sklepmartec.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Klocki zostały uznane klient otrzyma zwrot gotówki za komplet.
Ciekawe co teraz zalozyl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakieś opinie jeszcze? Bo już prawie jestem przekonany :)

Myślę nad tym: http://www.sklepmartec.pl/p10739,tarcze-hamulcowe-288mm-klocki-czujnik-przod-vw-passat-b5-1996-2005r.html

Mam i polecam taki komplet, tarcze zamówiłem nacinane i wiercone. Sprawują się wyśmienicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też jakiś czas temu zamówiłem i kupiłem zestaw na tył i po na chwilę obecną jestem zadowolony ale wiadomo trzeba poczekać jeszcze z 7 tys aby powiedzieć jak zużycie i czy nie wykrzywiły się tarcze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klocki Steinhof (przód) posłużyły w passku 60 kkm, bez żadnych zastrzeżeń. Teraz przyszła kolej na Valeo, zobaczymy jak się spiszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Klocki Steinhof (przód) posłużyły w passku 60 kkm, bez żadnych zastrzeżeń. Teraz przyszła kolej na Valeo, zobaczymy jak się spiszą.

 

Jesli byles zadowolony z Steinhof to po co sprawdzac kolejne i pewnie drozsze Valeo.???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla porównania, może będą lepsze ;)

Jeżeli chodzi o cenę to 10 zł wzwyż w porównaniu do Steinhofa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie steinhofy przejechały 60 027 km bez zastrzeżeń, to co widać na zdjęciach wysypało się po wyjęciu z zacisków :)

IMG_20140507_145724.jpg

IMG_20140507_145731.jpg

IMG_20140507_145737.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No przecież to ten sam model jak te co pokazałeś
Przypatrz sie, te wrzucone przeze mnie nie maja wyciecia-rowka na dole po srodku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przypatrz sie, te wrzucone przeze mnie nie maja wyciecia-rowka na dole po srodku.

Obstawiam, że to pozostałość po czujniku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności