Skocz do zawartości
Gość KRZYCHU303

NOWA PRZEPŁYWKA - S U P E R !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KRZYCHU303

Przed kilkoma tygodniami pytałem Was o radę bo miałem słaby silnik, a przy dojściu do 3500 obr./min. silnik dostawał "czkawki", prawdopodobnie wchodził komputer w stan AWARYJNY i stawał sie strasznie słaby. Cięzko było już mu przyspieszyć i powyżej 3000 obr. / min. nie dawał rady. Posłuchałem Waszej rady i zrobiłem test komputerowy na laptopie "SAVE 5050" - pod obciążeniem w czasie jazdy. Pomimo wyraźnego osłabienia nie pokazał błędu. Ale po próbie założenia nowego wkładu przepływomierza i ponownej przejażdżki z komputerem silnik jakby dostał 50% więcej mocy. Po rozeznaniu rynku kupiłem cały nowy przepływomierz firmy BOSCH [0 281 002 216 ] do Passata B5 z 99r. 115 KM - pompowtryski. Zapłaciłem w firmowym sklepie Boscha tylko 330 zł. Autko jest jak nowe !!! Wkreca się bez problemu na 5000 obr./min. bez żadnego zahamowania.Komputer sam sie ustawił.Może kogoś moje wrażenia śmieszą , ale chyba po to jest to forum aby również dzielić sie opiniami i wrażeniami!!!

WIELKIE DZIEKI ZA PORADĘ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość agmuz

Ponad połowa postów na temat słabej mocy kończy się wskazaniem na wymianę przepływki. Twój post jest kolejnym tego dowodem. Jak kupiłem auto to pojechałem do warsztatu - pierwsza rzecz jaką zrobił fachman to wrzucił nową przepływkę, laptop i jazda na vagu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pazder

CZe

podaj jakies namiary na ten sklep. bo pewnie tez mnie czeka wymiana. a chce sie dowiedziec czy wawie mają jakiś sklep BOSCHA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KRZYCHU303

Hoffman Diesel Centrum. Hurtownia motoryzacyjna

 

0 17 857 77 44

35-307 Rzeszów, al. Armii Krajowej 18

pow.m. Rzeszów, woj.podkarpackie

 

 

[email protected]

 

 

- godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek: 8-18

sobota: 8-15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Chucky

KRZYCHU303 daj mi swój numer GG , jestem z Rzeszowa a mam parę pytań albo pisz na priva. thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chucky, klikasz na jego gg pod postem i juz masz numer :614: a pozniej to tylko wkleic lub wpisac do komunikatora :614:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ammore

jest babka na allegro co sprzedaje przepływki boscha za 180zł nowe, ,.Z tego co wiem to można sprawdzić na miejscu czy chodzi , właśnie się z nią umawiam na próbę i kupno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość slawek

Ammore,daj znać jak zadziała. I namiary ,super cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KAJTEK

KRZYCHU303, witam ja mam ten sam problem z moim autem braklo mu mocy to pewnie tak jak uciebie przeplywka,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności