Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie: dzis otrzymalem przesylke a w niej Garmina. Jutro zaczne robic testy drogowe i wgram lokalizacje fotoradarow, miejsc niebezpiecznych i innych takich:p

 

Jak na razie jest w porzadku - duzy wyswietlacz 4.3", estetyczna obudowa, czytelne menu + intuicyjna obsluga. Kurcze,brzmi jak reklama ze sklepu ale naprawde tak jest!

 

Prawdziwy test wypadnie w wakacje - jade na poludnie Wloch wiec zobacze na co naprawde go stac

 

 

 

Jutro tj 24.05 jade w trase 800km. Zeby znalezc konkretna uliczke w Ustroniu Morskim musialem posluzyc sie nie szukaniem ulicy poprzez nazwe ale przez wskazanie jej palcem na mapie i to doslownie:D

 

Wgralem juz fotoradary przez POL Loader - jestem ciekawy czy bede ostrzegany glosem milego pana o zblizajacym sie "fotografie"

Poza tym mapa w Polsce nie jest najlepszej jakosci (CityNavigator 2008): w malych miastach gubi sie, kaze jechac pod prad. Za to we Wloszech juz jest miod malina - porownalem ze strona www.viamichelin.pl i jest tak samo. CityNavigator 2008 znajduje nawet najmniejsze drozki i prowadzi identycznie jak w/w strona

 

Na razie jestem zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

A jaka cena tego cudeńka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Garmin kosztowal 759PLN z dostawa kurierem do domu

http://www.tylkogps.pl/product.php/1,1/4592

 

W kwestii map jak pisalem moze byc lepiej - po przejechaniu dzis 750km na nawigacji w miejscach gdzie psy szczekaja 4 literami potrafi poprowadzic droga gruntowa (chociaz je wykluczylem w opcji "unikaj")

Poza tym jestem zadowolony, po wgraniu przez POI Loader fotoradarow, punktow kontroli predkosci i innych takich Garmin pieknie ostrzega przed takim miejscem na 500m wczesniej. Co wiecej, jezeli nie zmniejsze predkosci do wymaganej to natretnie mily glos gada w kolko. Gada tak dlugo, az nie zwolnie. Jest to b.pozyteczna funkcja - no moze przegrywa z CB ale i tak pozwala zaoszczedzic $$$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Garmin kosztowal 759PLN z dostawa kurierem do domu

http://www.tylkogps.pl/product.php/1,1/4592

 

W kwestii map jak pisalem moze byc lepiej - po przejechaniu dzis 750km na nawigacji w miejscach gdzie psy szczekaja 4 literami potrafi poprowadzic droga gruntowa (chociaz je wykluczylem w opcji "unikaj")

Poza tym jestem zadowolony, po wgraniu przez POI Loader fotoradarow, punktow kontroli predkosci i innych takich Garmin pieknie ostrzega przed takim miejscem na 500m wczesniej. Co wiecej, jezeli nie zmniejsze predkosci do wymaganej to natretnie mily glos gada w kolko. Gada tak dlugo, az nie zwolnie. Jest to b.pozyteczna funkcja - no moze przegrywa z CB ale i tak pozwala zaoszczedzic $$$

Witam Cię kolego! Ja mam od 2 miesięcu Garmina 200. Napisz mi proszę,jak dokładnie ściągnąłeś te mapki z fotoradarami itd.Na jakiej stronie www itd.Z góry WIELKIE DZIĘKI.Pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności