Skocz do zawartości
JACU6X6

PASSAT - reaktywacja :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego, a w tym zderzaku od B4 normalnie świecą kierunki? Czy służą tylko jako zaślepki :P

P.s. Szacunek za tyle serca włożonego w to auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego, a w tym zderzaku od B4 normalnie świecą kierunki? Czy służą tylko jako zaślepki

"kierunki świecą do jazdy dziennej." wczoraj widziałem to cudo na własne oczy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Jacu, w czym kompałeś zamki?

Edytowane przez yaros79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie za odgrzebanie tematu, ale wlasnie czegos takiego szukalem - reanimacji passka, czyli tego co sam teraz robie.

 

nie wiedzialem Jacku ze podjales sie takiej akcji, szacun za to i mam nadzieje ze nie pozapominales wszystkiego bo chcialbym od czasu do czasu zwrocic sie o porade ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@imps

 

Jest gdzieś fajny temat w "mój passat" z reanimacją passata b4. Gościu z tego co pamiętam był z Białegostoku. Kolor auta biały , kombiak. Poszukam tego tematu, na pewno Ci sie spodoba i coś podpatrzysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko Daniel jak chcesz to będe mial do sprzedania dwa climatroniki jeden na r 134 drugi na r22 kilka paneli (chyba 4) wiązki jakieś węże z racji że jestem pier.... to będzie nowa chłodnica wody bo ta ma już z 7 lat skraplacz bo nie podchodzi mi do abf. pojawi się to wkrótce na aall za 100 do licytacji pewne bo jak mam zezłomować to szkoda.

A teraz koszta -

- nagrzewnica 96 z przesyłką

- wiązka free w zamian za pomoc

- panel 38 z przesyłka

- sterownik wentylatorów 48 z przesyłka

 

reszta pozostała ze swapu a chłodnice kupie nowe na wiosne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci że jest możliwe :) jak odpale u siebie to z koxim ci to w wekend wsadzimy. Na razie wsadziłem centralke wyjścia nadmuchów są identyczne jak w b3. Oczywiście wszytko odpalone przed wsadzeniem

w sumie za dzionek można taką przygotowaną instalację wsadzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratulacje kolego, też zabrałem się za renowacje mojego paska roboty dużo, niedługo wrzucę zdjęcia.

Pamiętasz ile Cię wykosztowało to wszystko ?

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności