Skocz do zawartości
automaniak

Nawigacja Zenec do VW Passat B6,Golf V,Touran

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem ostatnio w numerze AŚ ciekawą ofertę.

Otóż niemiecka firma Zenec (ponoć dobra) oferuje nawigacje do złudzenia przypominającą MFD VW montowaną tam gdzie radioodtwarzacz.Czy słyszał ktoś cokolwiek o tej marce?Czy może kupić zwykłą navi tkzw telewizorek...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze ktos cos wiecej na ten temat powiedziec ?? Moze ktos mial stycznosc z tym sprzetem, sam poszukuje navi i zastanawiam sie co lepsze czy oryginalny RNS 510 czy moze PIONEER-AVIC-F900BT ktory bedzie mial premiere 16 czerwca cena zblizona do rns'ow z allegro ( nigdy nie wiadomo czy na 100 legalne ) ale na + przemawia bluetooth w zestawie. Co byscie wybrali ?? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mark_Wawa

Firma Zenec to bardzo znana firma w Niemczech, zerknij na link

 

http://www.zenec.com/index.php?id=79&L=1

 

dystrybutorem jest firma ACR w Polsce, ACR Polska

 

www.acrpolska.pl

 

Podobno stacja multimedialna do VW i Seat bedzie dostepna dopiero za 1-2 miesiace, ale chyba poczekam :)

W zestawie, nawigacja Igo8, DVD, CD, Mp3, Bluetooth za..... 4000 pln!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak samo znana jak MEdion albo temu podobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wierzysz w te nagrode ? Ja tak samo w to wierze jak we wszytskie lampy z Chin ktore maja chomolgacje. Moze org ten produkt i mial nagrode ale nie wiesz co kupujesz. czy nie jego chinski odpowiednik

Edytowane przez artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pasacik83
wierzysz w te nagrode ? Ja tak samo w to wierze jak we wszytskie lampy z Chin ktore maja chomolgacje. Moze org ten produkt i mial nagrode ale nie wiesz co kupujesz. czy nie jego chinski odpowiednik

 

akurat jeśli chodzi o EISA to wierzę im w 100%. Oglądnij sobie poza tym filmik z oficjalnej strony. Robi wrażenie - http://www.zenec.com/index.php?id=205&L=0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ktos kupi? czekamy na recenzje

ciekawe jaki ma CAN bo RNS510 nie pojdzie do pierwszych wersji Touranów, a tu nic nie pisza o tym. chyba ze CAn tylko do właczania z kluczyka, choc na filmie widac ze koles wlacza to recznie, no ale kierownica dzialac

W UK to samo 600 funtów, wychodzi prawie 1tys zł taniej

wyglada podobnie jak te Chinskie taniosci , co maja ten CAN, tylko ta dostala to swiadectwo

Edytowane przez Major

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mozliwosc kupienia navi wraz z mapa do B6 zamiast fabr.radia w cenie 1500zl,jak myslicie cena jest korzystna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pasacik83
no to ktos kupi? czekamy na recenzje

ciekawe jaki ma CAN bo RNS510 nie pojdzie do pierwszych wersji Touranów, a tu nic nie pisza o tym. chyba ze CAn tylko do właczania z kluczyka, choc na firlmie widac ze koles wlacza to recznie

W UK to samo 600 funtów, wychodzi prawie 1tys zł taniej

 

ciekawy jestem do jakiego auta i czy koleżka co kupił zna to forum. miejmy nadzieję, że tak bo już sam miałem kupować ale po co być królikiem doświadczalnym;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...czekajmy.......

Edytowane przez Major

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupiłem Passata z nawigacją , ale nie mam płytek do navi .

Moze ktos poradzi gdzie mogłbym takie płytki nabyć , może jakiś program .

Passat 2004 r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

allegro, juz bylo tyle razy pisane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pienio

koledzy jesli jest w śród nas ktoś kto ma ten sprzęt, lub miał z nim styczność , to prosze o wasze opinie bo nie ukrywam że mam na to chrapkę.:rolleyes:http://www.acrpolska.pl/

a swoją RNS510 do żyda

Edytowane przez pienio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sprzęt wygląda interesująco, ale może mieć tą samą wadę co "chinole"... jakość dźwięku! Słyszałem, że dość istotny jest przetwornik C/A... te badziewia mają 1bitowy, a firmowe radyjka 24bitowy!

Wszyscy liczący się producenci CarAudio podają tą informację w specyfikacji, we wszystkich wynalazkach no-name nie znajdziecie nic na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość navi-forum.pl

Nie polecam nawigacji Zenec, CMS czy innych tego typu tak zwanych chińskich zamienników.

Osoby, które je kupiły narzekają że nieprawidłowo współpracują z can'em i soft często nawala.

Szczegółów nie znam dokładnie co się w nich dzieje ale od klientów wiem że takie rzeczy się dzieją. Zwracają oni te nawigacje do sprzedawcy (jeśli mają taką możliwość) i zamiast nich kupują RNS 510.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cos ktoś nowego o zencu napisze? przymierzam sie i nie wiem co zrobić, jakby nie patrzec kupa kasiory. no i troszkę to iGo mnie przeraża, porównywał ktoś do AutoMapy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos moze mi prosze pomoc z ustaleniem jaki to jest model nawigacji ? link zamieszczam ponizej, dziekuje i pozdrawiam

 

http://moto.allegro.pl/item1013952608_passat_b6_radio_z_nawigacja.html

Edytowane przez _pitbull_25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest RNS300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności