Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie tak mieszacie ze ni jak nie moge ładu dojsc jakie rozwiazanie najlepsze dla mojego paska, chyba tylko wróżka ratuje sprawe. I potwiwrdza sie moja maxyma--ilu użytkowników tyle opini----fack i co roboć ?????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ilu użytkowników tyle opini----fack i co roboć ?????????

 

Nikt nie powie Ci co masz zrobić, możesz jedynie, stać się jednym z użytkowników i wyrobić sobie własną opinię. Generalnie z tego co czytałem, to są to jedne z lepszych zamienników, na forum audi też sobie chwalą mastersporty, ale zdarzają się użytkownicy niezadowoleni, jednak nie sądzę, aby było ich więcej niż tych, którzy narzekają na to że kupili LMO i tez im coś tam padło zbyt szybko. IHMO cena/jakość OK jeśli chodzi o Mastery i opinie. Jak to będzie naprawdę, sam się przekonam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od sierpnia 2009 jeżdżę na zawieszeniu M-S,nic nie puka,nic nie stuka,ostatnio robiłem przegląd i gdy auto było na podnośniku dokładnie sprawdziłem jego stan,po 10tkm igła. Niestety końcówki drążków ,które są w komplecie możesz sobie darować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co wiecie o zawieszeniu rouville???? koszt 999zl na allegro a jak tam z ich zywotnoscia pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co wiecie o zawieszeniu rouville
raczej nikt nie testował tego, na alledrogo oferuje ten zawias tylko jeden sprzedawca, nie wiadomo czy dlatego ze jest taki cwany czy dlatego ze to taki dobry zamiennik....

Ogólnie to temat dotyczący MS, ee?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już trzeci komplet tych wahaczy i własną pozytywną opinię na ich temat - na pierwszych dwóch kompletach zrobiłem w sumie jakieś 80.000 km. Wszystkie trzy komplety to mniej więcej cena jednego kompletu Lemforderów - wymiany nie liczę, dojrzałem do samodzielnej - nie jest to takie skomplikowane jakby się wydawało :fajny

Mało osób zwraca uwagę, że na zużycie wahaczy ma wpływ także sprawność amortyzatorów - jestem przekonany, że przyczyną szybszego "zejścia" drugiego kompletu w moim przypadku były zużyte amory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup MS za 600zl i za 2 lata wymienisz.Albo kup LM za 1500 i wymienisz za 3 lata. To jest taki wybor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalozylem MS we wrzesniu 2009 roku. Zrobilem do dzisiaj okolo 21 tys km i wszystko jest ok. Na pewno przy nastepenj wymianie kupie ten sam produkt. Dalem okolo 800 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed kupnem auta poprzedni właściciel wymienił kpl na MS, (miał FV), po 5tkm wymieniłem dolny tylny Prawy posypał się sworzeń, po 7tkm padł tym razem przedni dolny też prawy, po 17tyś padł górny prawy przedni, rozebrałem wszystkie i okazało się że również lewe górne do zmiany (choć jeszcze nietłukły, to sworzeń wylatany i wychłostany jak żaden, okazało się przy okazji że amory do zmiany). Wszystko zamieniałem i zamieniam na LEMY i póki co święty spokój.

 

Wniosek: MS dla ludzi z małymi przebiegami, dla pogromców szos Tylko LEMY - moje skromne zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed kupnem auta poprzedni właściciel wymienił kpl na MS, (miał FV), po 5tkm wymieniłem dolny tylny Prawy posypał się sworzeń, po 7tkm padł tym razem przedni dolny też prawy, po 17tyś padł górny prawy przedni, rozebrałem wszystkie i okazało się że również lewe górne do zmiany (choć jeszcze nietłukły, to sworzeń wylatany i wychłostany jak żaden, okazało się przy okazji że amory do zmiany). Wszystko zamieniałem i zamieniam na LEMY i póki co święty spokój.

 

Wniosek: MS dla ludzi z małymi przebiegami, dla pogromców szos Tylko LEMY - moje skromne zdanie.

Kolego masz chyba odpowiedz czemu Ci się wszystkie posypały. Może warto było zmienić wcześniej amory? Wahacze by nie ucierpiały. A tak z ciekawości ile taki "pogromca szos" robi rocznie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ile taki "pogromca szos" robi rocznie?

 

Jak do kościoła daleko to się trochę nalata rocznie;)

 

Ja założyłem też MS i zobaczę co się będzie dziać - na razie cisza jest nic nie puka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Amorki wytłukło teraz, jak zdejmowałem jakieś 3tyś temu byly gites malina. A co do pogromcy, jak miałem wcześniej mondeo to przez rok zrobiłem 70tkm. Pasztetem juz mniej koło 20tkm póki co. Ale śmigam na południe i spowrotem znowu, tak więc mogą znowu często cyferki się zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak do kościoła daleko to się trochę nalata rocznie;)

 

Ja założyłem też MS i zobaczę co się będzie dziać - na razie cisza jest nic nie puka

 

 

:))

 

ja do kościoła na szczęście mam blisko wiec piechotka wchodzi w grę, nie wiem jak kolega jasiu_

Swojego Paska mam od pol roku i zrobiłem 18 tys. Na MS dopiero 2 tys i caly czas obserwuje.

 

A tak swoją drogą to bardziej pasuje mi określenie "pogromca dziur" niż szos ;)

Edytowane przez roro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniłem komplet MS w kwietniu 2009. Przejechane na nich 74000km i jestem zadowolony - brak stuków puków. Podczas przeglądu technicznego nie zaobserwowano żadnych luzów. Jeden fakt 90% jeżdżę na autostradach i trasach w miarę ok (jeśli Gierkówkę można tak nazwać;-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie poczytalem sporo juz opinie i to i tak wydaje mi sie nic nie da ;) bo na kazdego w maire zadowolonego z MS przypada 1 niezadowlony... wiec to jest loteria widze... czy padnie po 10 tys czy po 40 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo do własnego zdania.:klotnia

Na równych i niedziurawych drogach tak jak pisał Kazik1313 każdy element nawet najtańszy wytrzyma dosyć sporo. Na dziurawe i kruche bardzo drogi najtańsze będą miały problem.

 

A prawda jest taka że każdy zachwala to co ma... :kciuki

Ja chwalę sobie ori, a inni zamienniki. I każdy zadowolony.:roza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby można było się jakoś tak z prawdziwego zdarzenia oprzeć, trzeba by po prostu przeprowadzić testy w tych samych warunkach zarówno zamiennikow jak i oryginałów, najlepiej jakiś maszynowy test, bo droga nigdy nie będzie taka sama i warunki zawsze będą się na niej różnić. Wtedy można by porównać cena/jakość. Jedno jest pewne, po wymianie zawieszenia bardziej uważam na dziury, niestety jest to kosztowna wymiana i mam nadzieje ze trochę mi zawieszenie MS posłuży, tym bardziej, ze jeżdżę raczej mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jja po dziesiatkach opinie widze tyle ze zarowno wtopy sa ma MS jak i LM.. ale zdecydowanie wiecej i szybciej padaja MS to tez dlatego ze wiecej ich ludzi kupuje

ale wg mnie LM sa lespze bez dwoch zadan tylko czy warte ceny x3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsze pod jakim wzgledem? W czym kilogram cukru po 1 zl jest gorszy od 2 kilogramow cukru po 5 zl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W czym kilogram cukru po 1 zl jest gorszy od 2 kilogramow cukru po 5 zl?

 

Nie chcesz wiedzieć ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności