Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie polecam MASTER SPORT bynajmniej jeżeli chodzi o wachacze do passata. Założyłem komplet tego badziewupo 30tyś. poleciały końcówki drążków, górny wachacz i dwa dolne, kolejne dwa w kolejce.

 

Lepiej kupić lemfordera (widziałem nawet za 1200zł), założyć i mieć spokój przez 100tyś, niż przez te 100tyś. zakładać 3 komplety jakiegoś taniego badziewia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam MASTER SPORT bynajmniej jeżeli chodzi o wachacze do passata. Założyłem komplet tego badziewupo 30tyś. poleciały końcówki drążków, górny wachacz i dwa dolne, kolejne dwa w kolejce.

 

Lepiej kupić lemfordera (widziałem nawet za 1200zł), założyć i mieć spokój przez 100tyś, niż przez te 100tyś. zakładać 3 komplety jakiegoś taniego badziewia!

Najpierw przejeździj na tym Lemforderze 100tyś,po naszych pseudo drogach,a później napisz czy rzeczywiście ci tyle wytrzymały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok a jak z ta gwarancja na aukcjach pisza, ze 24 miesiace lub 80tys, czy to tylko siema , a tak naprawde gwarancja nie jest honorowana ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok a jak z ta gwarancja na aukcjach pisza, ze 24 miesiace lub 80tys, czy to tylko siema , a tak naprawde gwarancja nie jest honorowana ?
gwarancja jest ale trudno udowodnić ze to z winy fabryki się posypał ten czy tamten wahacz ogólnie te tańsze zawieszenia(tańsze od leam czy febi) wytrzymują max 2 lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gwarancja jest ale trudno udowodnić ze to z winy fabryki się posypał ten czy tamten wahacz ogólnie te tańsze zawieszenia(tańsze od leam czy febi) wytrzymują max 2 lata

 

nie pisz bzdur za miesiąc miną 2 lata jak mam MS i jak na razie po poleciał tylko jeden banan a zrobione mam 35 tyś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam MASTER SPORT bynajmniej jeżeli chodzi o wachacze do passata. Założyłem komplet tego badziewupo 30tyś. poleciały końcówki drążków, górny wachacz i dwa dolne, kolejne dwa w kolejce.

 

Lepiej kupić lemfordera (widziałem nawet za 1200zł), założyć i mieć spokój przez 100tyś, niż przez te 100tyś. zakładać 3 komplety jakiegoś taniego badziewia!

 

Nie będę bronił tego czy tamtego zawiezenia, nie chcesz nie kupisz już więcęj. Ale wiem, że każda z 10 osób na 10 jeździ inaczej, każdy wachacz jest narażony na uszkodzenie jak wpadniesz w dziurę, a już wogóle jak noga na hamulcu, to raz.

Dwa, jeśli kupiłeś wachacze MS to pewnie amory albo również masz słabej firmy, albo jeszcze jeździsz na tych, na których kupiłeś auto.

Trzy, opony masz nówki wysokiej klasy? czy kilku letnie budżetówki, które już nie tłumią tak jak powinny?

 

A poza tym wszędzie jest napisane, że końcówki są słabej jakości, jak pożałowałeś 200 zł na innej firmy to teraz wymienisz drugi raz.

 

I uważam, że wcale tak mało na nich nie przejechałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie pisz bzdur za miesiąc miną 2 lata jak mam MS i jak na razie po poleciał tylko jeden banan a zrobione mam 35 tyś
to sprawdź dobrze zawieszenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to sprawdź dobrze zawieszenie

 

sprawdzone bo niedawno byłem na zbieżności w warsztacie który nie ustawi jej jak wyczuje chociażby najmniejszy luz w którymkolwiek wahaczu zresztą co Ci będę się tłumaczył przecież Ty lepiej wiesz na odległość w jakim stanie jest moje zawieszenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprawdzone bo niedawno byłem na zbieżności w warsztacie który nie ustawi jej jak wyczuje chociażby najmniejszy luz w którymkolwiek wahaczu zresztą co Ci będę się tłumaczył przecież Ty lepiej wiesz na odległość w jakim stanie jest moje zawieszenie
ale ja nie wiem w jakim stanie masz zawieszenie (nie chciałem cię zdenerwować)pisze to co usłyszałem w sklepie od sprzedawcy tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stan i jakość amortyzatorów ma też wpływ na wahadła;)

Stan dróg sposób jazdy i inne;) Ja tam MASTERY polecam:ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie wiem w jakim stanie masz zawieszenie (nie chciałem cię zdenerwować)pisze to co usłyszałem w sklepie od sprzedawcy tyle

 

sprzedawca zazwyczaj będzie psioczył na zamiennik a chwalił oryginał z wiadomego względu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam też Mastery polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie wiem w jakim stanie masz zawieszenie (nie chciałem cię zdenerwować)pisze to co usłyszałem w sklepie od sprzedawcy tyle

Będzie najlepiej,jak będziesz pisał to co sprawdziłeś sam i jesteś tego na 100% pewien.I będzie :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będzie najlepiej,jak będziesz pisał to co sprawdziłeś sam i jesteś tego na 100% pewien.I będzie :dobrze
oczywiście mam podobne cenowo zawieszenie aktualnie w pasku firmy QAP i jak na razie nie odczułem żadnych dziwnych objawów zawieche wymieniałem kompletną w zeszłym roku w lipcu(obecnie przejechane mam na tym zawiasie jakieś 20 tys km) przed przeglądem a w tym roku doszła wymiana tyłu (uleje belki i amory i klocki tył) to przerabiam na własnej skórze a info o wytrzymałości mam od sprzedawcy u którego kupuje części w mojej okolicy EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 tys na zawiasie MS i juz jakos dziwnei sie jedzie...troche plywajaco....niby nic nie puka, ale jakos sie nie czuje pewnie przekraczajac 140-150 na drodze gorszej jakosci....przegladajac zawias widac jakby guma z tych tulejek niebardzo tolerowala czynniki atmosferyczne bo jakby popekana byla(niby juz 2 lata zawias u mnie siedzi wiec....ale z drugiej strony...stary zawias przed wymiana mial 10 lat i gumy tak nie wygladaly)...rezasumujac...i warto i nie warto...jak ktos duzo lata to pewnei z 50k wytrzymaja....a jak mniej to po 2 latach guma sie lasuje(przynajmniej w moim egzemplarzu)...z drugiej strony kupujac oryginal nie ma sie pewnosci czy bedzie to jakosciowo zgodne z zawiasem zamontowanym w fabryce....a wydatek 3-5x wiekszy niz MS....i kto bedzie trzymal paska nastepne 7-10 lat.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównywanie jakiegokolwiek zestawu czy MS czy LM z oryginalnym zawiasem z fabryki mija się z celem, ja mam na MS nalatane ze 35 tys i jest cisza znam bardzo wiele osób które kupiły LM czy FEBI i po tym przebiegu już wymieniali więc nawet jeśli LM wytrzyma te 10-20 tyś więcej to i tak się nie opłaca.

 

Pływanie auta na zakrętach często ma przyczynę w amorkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę ile ja polatam na MS bo już czekają w garażu a do tego nowe amorki KYB i łożyska amortyzatora sprężyny jedynie zostają ale może nie długo też poleca nowe jedyny minus u mnie to będzie opona 9J felga i 225/45/R17 naciąg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się ile razy jeszcze w tym wątku będzie to samo napisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się ile razy jeszcze w tym wątku będzie to samo napisane.

A co chciałbyś żeby w wątku o zawieszeniu konkretnej firmy pisali wszyscy o promocjach w LIDLU

Nie masz ochoty to nie czytaj i po sprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co chciałbyś żeby w wątku o zawieszeniu konkretnej firmy pisali wszyscy o promocjach w LIDLU

Nie masz ochoty to nie czytaj i po sprawie

 

hehe, konkret:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności