Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby były po 300 PLN to byłoby jeszcze większe. Cena czyni cuda

dokladnie.

Ja osbiscie bym tego nie kupil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy, a co powiecie na temat tych wachacy http://moto.allegro.pl/wahacze-kpl-a...537156866.html ? Na aukcji duze zainteresowanie. Ktos mial do czynienia z ta firma?

 

HD to w tym zestawie śruby ponoć są. Swoją drogą ładne nadruki na wahaczach. Faktycznie sporo kupujących - niedługo będą opinie - ja stawiam, ze pierwsze polecą końcówki drążków kierowniczych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy kupuje to na co go stać a co pierwsze poleci czy końcówka czy wahacz to juz nie powinno nikogo interere ja tez jestem za tym ze na nasze drogi to brac trzeba najtansze moja kasa moja decyzja

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć a co sadzicie o wahaczach febi i amorach gazowych kyb ?właśnie zakupiłem dzisiaj ten zestaw i męczyłem się z wymianą przez cztery godziny udało mi sie wyjąć w 99% kolumnę tylko z prawej strony. pozdrawiam i życzę miłej zabawy w garażowym kanale:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o febi to jest z nimi tak samo jak z masterami, jak trafisz to pojezdzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Auto na oryginałach przez całe 10 lat jeździło po naszych wyrobach drogopodobnych?U mnie przy wymianie w zeszłym roku też były oryginały z 1999,z tym że auto jeździło w Belgii gdzie miał nakręcone prawie 200000.Nie wykluczone że gdyby tam nadal jeździło to do dzisiaj nie było by konieczności wymiany oryginalnego zawieszenia,ale dwa lata w Polsce i 30000 zrobiły swoje.
7 lat jezdzilo w Belgi ,a drogi u nich nie sa takie u niemcow wiec chyba te MS to jakas ukryta chinszczyzna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 lat jezdzilo w Belgi ,a drogi u nich nie sa takie u niemcow wiec chyba te MS to jakas ukryta chinszczyzna...

Szczerze powiedziawszy,to nie bardzo rozumiem co chciałeś przekazać tą odpowiedzią?Przeczytaj ją na spokojnie i dopisz to co ci umknęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... ja będę za jakieś 2tyg. wymieniał cały komplet u siebie bo juz stuka jedna i druga strona, jestem zdania ze nie warto bawić sie w pojedyncze wahacze i wymieniam zawsze cały komplet, aktualnie jeżdżę na Ruville, i mogę dać opinie cały zestaw wytrzymał rok z przebiegiem 35tys. wiec jak za 900zł które za komplet zapłaciłem to tak średnio w sumie jestem zadowolony, no ale zawsze może być gorzej, poprzedni właściciel przed sprzedażą zamontował jakiegoś Deckremana czy cos takiego to po 8 miesiącach 6 wahaczy i łączniki były do wymiany a przejechały około 15tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szczerze powiedziawszy,to nie bardzo rozumiem co chciałeś przekazać tą odpowiedzią?Przeczytaj ją na spokojnie i dopisz to co ci umknęło.

 

:lol Ja też nie "abla"

Moim skromnym zdaniem Master'y, to dobry stosunek jakości do ceny i są na tyle trwałe, że warto je kupować;)

Na LM szkoda by i było kasy, zwłaszcza, ze to też jest loteria jak widzę:)

Febi czy Swag to też nie należą do najtańszych, a zdania o nich są jak tyłki-podzielone. Coś za 400 PLN...:hmm nie wiem czy mając wypróbowane Master'y ryzykował bym założenie...? Wniosek jest jeden, ja osobiście optuję za założeniem Master Sport'ów :D Wyłączając oczywiście końcówki drążków kierowniczych, co zostało już wielokrotnie napisane i zbadane, jak to się ładnie mówi, organoleptycznie ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czegoś za 300zł też bym nie założył do swojego auta.... wiadomo że płaci się za markę, ale logicznie rozumując, dlaczego lemfordery kosztują powiedzmy 1500zł, febi czy trw niewiele mniej a tu super extra hiper zestaw za 300zł ! W tej cenie to porządnego zawieszenia do golfa 3/4 sie nie kupi ! Kupując elementy zawieszenia zawsze sugeruję się jakością a nie ceną.

W tamtym roku na lewej stronie założyłem lema a w tym roku na prawej założe febi i zobacze co dłużej wytrzyma ;) <jak padnie to montuje dla odmiany zestaw master sporta:D + koncowki drazkow lema>

 

Pozdrawiam i apeluję o rozsądek bo wahacze to tak jak hamulce - nasze bezpieczeństwo wiec nie wkładajmy do naszych aut wahaczy z buszu za 300zł :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wkładajmy do naszych aut wahaczy z buszu

 

Pijesz do czegoś...???:lol

Edytowane przez Buszmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam panowie chciałem się wypowiedzieć co do zawieszenia MASTER-SPORT :)

Dwa lata temu założyłem febi i po 18 000 było do wywalenia całe no dobra może lewa końcówka ocalała :( po tym incydencie powiedziałem sobie że już nie wydam tyle kasy na zawieszenie i kupiłem MASTERA który był o trzy razy tańszy. Ku mojemu ździwieniu jeżdżę już 1,5 roku i mam zrobione na tym zawieszeniu jakieś 28 000 i nic nie stuka i nie puka :) Ostatnio miałem przegląd i nic nie wykazało.

Co do opisów które istnieją w tym temacie to opinie są różne ale jak dla mnie to narazie wielki plus dla MASRER-SPORT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi który zestaw ms bedzie pasowal do mojego auta?bo wiem że są zestawy do starszych i do nowszych fl-ów a ja jak to zwykle bywa jestem na granicy tego i niewiem jaki mam kupić.milo by bylo jakbyscie zucili linka do zaufanego sprzedawcy i jakiegos zestawu.z gory dziekuje

Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy.....

1.Rozgraniczcie możliwości....

2.Jakie robicie przebiegi...?

3.Nie piszcie "mam rok ,albo 2 lata..." Wpisujcie przebieg.

Zacznijmy od początku....Mój przebieg 50 tys/rok.

MS wytrzymał 35tys /jak pisałem wcześniej...Mnie to nie zadowala bo to ok.8 miesięcy jazdy.Dla innego z Was to 2 lata jazdy i za 5 stówek styknie...szkoda kasy na LM czy inne.

Zrozumcie....KAŻDY Z NAS JEŹDZI INACZEJ!!

10-15 tys/rok kupcie MS.>40 nawet po szybkich zmianach 3 zestawów jest średnio opłacalny.

Było by miło gdyby ktoś napisał "mam LM za 1,8tys i po 60tys.na dziurawkach po roku mam spokój".

Ale to też chyba mało prawdopodobne....

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklamował ktoś już końcówki drążków?

Nie wiem czy je reklamować a później sprzedać te nowe, czy po prostu wywalić do kosza.

Interesuje mnie czy reklamacje na końcówki są uwzględniane.

W końcu to jakieś 60 zł odliczając przesyłkę, czyli jakieś 30 browarów lub 6 paczek fajek. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów zabierałem się do tego jak pies do jeża ale w końcu zakupiłem komplet z tej aukcji http://allegro.pl/wahacze-master-sport-audi-a4-a6-passat-b5-gratis-i1600104960.html mam nadzieje że trafie dobry o ile jakaś różnica jest pomiędzy ms a ms z innej aukcji śledząc wątek od kiedy powstał pisaliście ze nie zakładac końcówek drążków i urzyc innych śrub i tu moje pytanie jakie końcówki kupic czy lem'a czy febi. Lem widziałem na aukcjach za 100 zł szt przy cenie całego zawieszenia 550 zł to niemal że 1/3 febi natomiast widziałem po 60 które z nich byście zakupili lub co polecacie innego i jak ze śrubami zakładał ktoś te z zestawu nadają się do czegoś ? Czy kupic nowe inne jak tak to jakie ewentualnie czy mogę wykorzystac te które już siedzą w aucie

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam forumowiczów zabierałem się do tego jak pies do jeża ale w końcu zakupiłem komplet z tej aukcji http://allegro.pl/wahacze-master-spo...600104960.html mam nadzieje że trafie dobry o ile jakaś różnica jest pomiędzy ms a ms z innej aukcji śledząc wątek od kiedy powstał pisaliście ze nie zakładac końcówek drążków i urzyc innych śrub i tu moje pytanie jakie końcówki kupic czy lem'a czy febi. Lem widziałem na aukcjach za 100 zł szt przy cenie całego zawieszenia 550 zł to niemal że 1/3 febi natomiast widziałem po 60 które z nich byście zakupili lub co polecacie innego i jak ze śrubami zakładał ktoś te z zestawu nadają się do czegoś ? Czy kupic nowe inne jak tak to jakie ewentualnie czy mogę wykorzystac te które już siedzą w aucie

Pozdrawiam

 

Witaj,

ja kupowałem komplet MS w tym sklepie z Sosnowca co podałeś aukcję. Odbierałem osobiście także sklep istnieje w razie czego:P obsługa wporządku i wogóle.

 

Końcówki założyłem z innej firmy, natomiast śruby zostawiłem te z kompletu, z tym że dałem to do roboty mechanikowi, i chyba ze 3 ukręcił czy coś. W każdym razie kilka założył innych.

 

Potwierdzam słabą jakośc śrub, końcówek nie wiem bo założyłem inne, a jeśli o wachacze chodzi to narazie jest cisza, pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę montował sam jak jakaś się ukręci to założę starą a co do końcówek to jakie założyłeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co do końcówek to jakie założyłeś

 

swag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności