Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tłukę auto z paczkami a ostatnio na taryfie, i dróg nie wybieram. Zamontowałem górne MS i wczoraj byłem u znajomka na szarpakach, po kilkunastu kkm zero zużycia. Nie jest to może jakiś imponujący przebieg ale ja widząc jak samochód jest użytkowany jestem zadowolony z jakości, w szczególności w relacji z ceną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj na przeglądzie okazało się, że jeden górny wahacz MS po prawej stronie poddał się na sworzniu po przebiegu 62 tys. km zrobione wyłącznie po miejskich dziurawych drogach /ten pasek jest tylko do miasta/. Luz nie był tragiczny, ale na szarpakach wyczuwalny. Chociaż zawsze wymieniam komplet zawieszenia, tym razem nie miałem czasu na szukanie MS więc mechanicy założyli dwa /dłuższy i krótszy, bo zawsze dwa należy wymienić/ Meyle. Ja wiem, że to tylko pakowacz, ale Meyle raczej dba o standard pakowanych części. Będę obserwował co i jak, o wnioskach napiszę. Ogólnie MS przejechał 62 tys. km bezproblemowo, co jak na tę cenę jest wynikiem bardzo dobrym i jestem w pełni zadowolony z tego zakupu. Kto nie wierzy - może prześledzić moje wpisy w wątku "przebieg na wahaczach - paski 3b i 3bg" od początku. Przy okazji wymieniłem końcówki drążków / jedna oryginalna od początku paska, przejechane 251 tys. km, druga Hart wytrzymała 44 tys. km, ta oryginalna była w lepszym stanie i mogła jeszcze jeździć bo luz był ledwo wyczuwalny, ta Harta to już był szmelc/ i z jednej strony założyłem TRW, a z drugiej MS - będę miał porównanie.

Edytowane przez kocio128

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
passat b5 fl rocznik 01.2002, przebieg 365 kkm, zawieszenie przed wymiana na MS, oprocz wahaczy górnych przednich siedziało ori LMO sygnowane (01) !! :zeco

[ATTACH=CONFIG]147348[/ATTACH]

mocno zużyte :gwizdze

[ATTACH=CONFIG]147349[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]147350[/ATTACH]

 

czytając forum i opinie o MS zaryzykowałem i mam to:

[ATTACH=CONFIG]147346[/ATTACH]

lewy chyba ok :gwizdze

[ATTACH=CONFIG]147347[/ATTACH]

 

zauważone 2 kkm od wymiany ... :kwasny

 

//uprzedzająć, zawieszenie skręcane na opuszczonym pojeździe

 

teraz zastanawiam się czy tracić czas na reklamację, wtrasować tuleję LMO (90zł) czy kupić nowe banany oczywiście tylko i wyłącznie LMO :mlotkiem

 

a to mój lewy banan, również się poddał niedługo po prawym (te czarne to farba po malowaniu ławy ;))

wrażenie po zakupie było dobre, odlewy staranne, dokładne, ale jak gumy można wysunać z tulei palcami to coś jest nie tak i to po 2 kkm ... ogólnie nie polecam i więcej nie kupie :dodupy

wtrasowałem nowe tuleje LMO mam nadzieje że "trochę" wytrzymają

 

14081235_1453430718004000_86982732_n.jpg

14074379_1453430631337342_2119281783_o.jpg

14101737_1453430701337335_626649067_n.jpg

Edytowane przez zimny89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a to mój lewy banan, również się poddał niedługo po prawym (te czarne to farba po malowaniu ławy )

wrażenie po zakupie było dobre, odlewy staranne, dokładne, ale jak gumy można wysunać z tulei palcami to coś jest nie tak i to po 2 kkm ... ogólnie nie polecam i więcej nie kupie

wtrasowałem nowe tuleje LMO mam nadzieje że "trochę" wytrzymają

Łukasz, zaraz "Ziewal" i tak obali i podważy Twoją teorię....bo za to MS mu płaci:mlotkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Łukasz, zaraz "Ziewal" i tak obali i podważy Twoją teorię....bo za to MS mu płaci:mlotkiem

No oczywiście że tak będzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No oczywiście że tak będzie

 

Może to Ty Wojtku tam występujesz :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U zdecydowanej większości MS się sprawdza a tu można wyczytać że tylko LMO, ludzie to jest wątek o MS więc jak chcecie tak chwalić LMO to jest inny temat. Czy czegoś jeszcze nie rozjmiecie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może to Ty Wojtku tam występujesz :D

 

 

Za takie reklamy "bez odpowiedzialności" powinno się karać, zwłaszcza za ten chwyt na "dziecko":przestraszony

"zimny89" na pewno teraz zabierze w daleką i bezpieczną podróż swoją rodzinę:lol2

 

Najlepszy jest ten napis w reklamie: "PROJEKTOWANIE, PRODUKCJA , DYSTRYBUCJA" dopisać: "NA ZLECENIE LUB BEZ":haha

 

P.S.

Ciekawe czy Niemiec zakłada do siebie MS?

Edytowane przez marecki3575

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U zdecydowanej większości MS się sprawdza a tu można wyczytać że tylko LMO, ludzie to jest wątek o MS więc jak chcecie tak chwalić LMO to jest inny temat. Czy czegoś jeszcze nie rozjmiecie ?

 

wątek jest o ms, więc pokazuje na własnej skórze jak ten ms spisał się u mnie, naczytałem się jak dobrze się sprawdza u większości, chociaż ojciec od razu mówił nie kupuj badziewia bo chytry traci dwa razy.... i miał rację !! :sciana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o Ciebie tylko o tych co tak zachwalają tylko LMO bo od tego jest inny wątek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy w górnych wachaczach można wymienić tuleje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie warto

No wlaśnie się zastanawiam. Na przeglądzie nie wyszły żadne luzy, tylko poskrzypuje na tulejce.

Jak popsikam wd40 to z tydzień jest cisza, ale zaczyna już mnie denerwować.

Zobaczę czy uda mi się ruszyć tą długą śrube, jak nie to odstawie do warsztatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MS zakładałem kompletne (oprócz końcówek drążków) w 2010r. - samodzielny montaż, przejechałem na nim 75k głównie po lokalnych drogach i aktualnie jest do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik adekwatny do ceny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wymieniłem prawy banan z fabrycznego TRW na MS. Koszt na allegro to 132 zł z przesyłką. Zobaczymy ile wytrzyma. Końcówki również zmieniłem ale zastosowałem Meyle HD. Kosztowały 123 zł za dwie sztuki z przesyłką. Wyglądały na solidne, ze wszystkimi oznaczenimi i w fabrycznym pudełku. Jak coś zauważę to dam znać.

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie po wymianie zawieszenia na MTS gwint, nowe opony, nowe klocki hamukcowe, przy predkosci 140-150 zaczyna mi szarpac kierownica co moze byc przyczyna? Balans opon, cisnienie w oponach, za twarde auto i bez obciazenia? prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opony markowe czy chinole ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

markowe uniroyal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym obstawiał źle wyważone opony, krzywa felga albo wada opony najlepiej zmień na chwile koła będziesz wiedział gdzie szukać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności