Skocz do zawartości
Jotes

Katalizator do Passata

Rekomendowane odpowiedzi

włóż bo jak niebiescy cię zatrzymają to mogą zabrać dowód za przekroczenie decybeli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstawiłem tłumik przelotowy zamiast kata, a i tak nie przyjemnie brzęczy, wpada w rezonans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

jakie efekty może dać wywalenie kata w AWXie? podejrzewam go o przenoszenie drgań na budę ze względu na rozwaloną plecionkę przy nim patrz poniżej zdjęcie oraz WĄTEK TUTAJ

 

elastyczny-cznik-th.jpg

 

czy uszkodzona ceramika w środku kata może dawać większe wibracje itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli głosno chodzi to moze i dawac wibracje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek12111

Ja sprzedałem katalizatory firmie z Poznania - Auto Katalizatory. Wcześniej handlowałem z innymi skupami ale Ci mają zdecydowanie lepsze ceny. http://www.autokatalizatory.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypatroszyłem kata ale rezonans jest dla mnie nie do przyjęcia. Co kupić konkretnie tak żeby pasował fizycznie tzn średnicą i długością?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstawiłeś do środka rurkę, czy zostawiłeś samą puszkę?

Myślę że wstawienie rurki rozwiąże problem, dodatkowo przestrzeń między puszką a rurką można czymś wypełnić, np. watą szklaną albo piaskiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale rezonans jest dla mnie nie do przyjęcia.

Bardzo dobrze cie rozumiem...pod podłoga głośniej niż przy tylnym zderzaku i jeszcze to "szklane brzęczenie"..ja mam wstawioną rurę perforowaną ze względu na sondę...ale stwierdziłem że sonda jest zbyt słabo omywana i kupiłem rurę która występuje zamiast pierwszego tłumika ..i tak se leży i nie mam czasu wspawać z przeniesieniem gwintu sondy do rury i przeszczepieniu flanszy...pucha-imitacja ma niby zostać...najgorsze jest to że wlot i wylot kata nie są w osi co jeszcze bardziej komplikuje wstawienie rury.....

....drażni mnie to bo migomatu nie mam ...a i czasowo nie ma kiedy

Najchętniej też kupił bym coś dedykowane z gwintem pod sondę.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co kupić konkretnie tak żeby pasował fizycznie tzn średnicą i długością?

Proszę Daniel...kat dedykowany do 2E...ale cena jak dla mnie o połowę za duża...

http://www.e-tlumiki.pl/product.php?id=5583

 

Sorry, nie ten link....do naszych staruszków jest jednak "ciut" tanszy...;)

 

http://www.e-tlumiki.pl/product.php?id=5703

Edytowane przez lebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba spróbuję wspawać w środek rurę, kupię tą zamiast pierwszego tłumika (30zł płaciłem) i w którąś sobotę porzeźbię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności