Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie ma aż takiej tragedii. Ciekawe jak świecą w nocy.

z tego co widziałem to całkiem ok, z daleka jak ori

 

 

wiec tak diodowe lampy sprzedaje.. teraz do sibie tez do kombi zaloze na probe diodowe.. ale folia ne oklejaj wlasnie ją zerwałem ....

masz może foto oklejonych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

foto oklejonych folia mama ale seryjnych

foli ama ten - ze ma stałe i niezmienne przyciemnienie i wg mnie jest za czerwona !

 

sprayem itp mozesz to dozowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz, ja kminie nad kupnem chromowanych ledów i przyciemnieniem ich na czarno nie wiem tylko jaka będzie jakość światła i efekt... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz kombinowac jak beda lampy potrzebne daj znac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie do swojego passka b5 3b srebrnego założyłem chromowe ledy i jak dla mnie zajebisty efekt.Do tego jest możliwość pokombinowania ze sposobem świecenia.Tzn.w oryginałach świeci tak:mijania góra i stop doświetla górę,przeciwmgielne dół.W ledach można zrobić kombinację np.mijania góra,stop dół,a przeciwmgielne doświetla górę,lub mijania dół,a stop góra i przeciwmgielne doświetla dół.Jeżeli ktoś ciekaw jest efektu mogę wrzucić foty.

Nawiązując do Waszych postów szaleństwa z przyciemnianiem folią lub spray-em mija się z celem.Na rynku są przecież ledy clear czarne,czerwone lub chrom.No chyba,że ktoś chce mieć całe w jednym kolorze to ewentualnie tak.Ale pamiętajcie lepsze jest wrogiem dobrego.

 

lampyhk6.jpg

 

 

 

lampy2ky5.jpg

Edytowane przez Sobol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że diody są teraz modne i przy tym super się prezentują. Jeżdżę już trochę czasu na diodach i dla mnie jakoś i efekt jest bardzo zadowalający. I z tego powodu boczne kierunki wymieniłem na diody jak i przednie lampy. I jestem z tego bardzo zadowolony..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja pomalalowałem w koncu ori czerwone na czarno, jako ze do sedana nie ma dymionych) efekty całkiem zadowalające (wsteczny jak coś został biały):

obraz013qb9.th.jpg obraz019ek1.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witek, o gustach się nie dyskutuje, jednak jesteś świadom że w wypadku kolizji/wypadku możesz mieć problem? Gdybym Ci wjechał w kuper nawet z własnej nie uwagi, pierwsze co bym zrobił to zakwestionował widoczność Twoich świateł stopu. Twoje lampy właśnie straciły homologacje.

 

No chyba że się mylę. Też wymieniłbym ori lampy z tyłu, jednak już kiedyś jadąc nie swoim samochodem już inny kierowca parkował w bagażniku więc wiem że takie rzeczy się zdarzają i nic nie można zrobić żeby temu zapobiec. Nie chcę się później w sądzie przepychać że lampy nie homologowane mimo że świecą nawet lepiej.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i tu się mylisz, miałem podobną sprawe w polo -z tym ze tam lamp wogole nie było widać, koleś ktory mi wjechał zadzwonił na pały, pały przyjechały i bardzo prosta akcja, koleś nie zatrzymał odpowiedniego odstępu, gdyby miał większy odstęp to nie doszło by do kolizji. policjant tłumaczył mu, że to tak samo jakby spalił mi się bezpiecznik co nie jest zależne ode mnie. ja ściemniłem tylko, ze takie lampy kupiłem z autem i ze sprzedający zapewnił mnie ze nie bedzie problemów. jedynie przez brak odblasków straciłem dowód rejestracyjny, który potem bezproblemowo odzyskałem. a co do utraty homologacji, to jakoś mnie to nie przeraża, bo jak wsadze koła 8,5j z przodu i 9,5j z tyłu to nie będe miał homologacji na całe auto :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mnie zaskoczyłes :) Nie zmienia to faktu że szedłbym w zaparte - gliniarz dosyć ciekawie to sobie wytłumaczył, mnie to nie przekonuje osobiśce. Twoje światła są zrobione jeszcze z głową i wygląda to ciekawie - co nie zmienić faktu że gdybyśmy się spotkali to wiesz jakbym się bronił ;)

 

W każdym bądź razie odpukać w nie malowane żebyś nie miał już takiej kolejnej sytuacji.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witek fajnie to wygląda nie powiem :), ale zgodzę się z kolegą Arturem . Ja osobiście nie przyciemnił bym ori lamp z uwagi na kłopoty z tym związane np. policjant przy kontroli pojazdu może zatrzymać dowód rejestracyjny, diagnosta może nie podbić Ci przeglądu . A i wyobraź sobie taką sytuację jest piękna pogoda ładnie świeci słońce jedziesz za samochodem który ma przyciemnione lampki i on nagle hamuje a ty tego nie widzisz ( i parkujesz na bagażniku ) :633:, jak się będziesz bronił wiadomo ;), gość przed tobą swoje, Ty swoje sprawa w Sądzie, że nie wspomnę o ubezpieczalni która szuka dziury w całym wiadomo w jakim celu.

Obyś nigdy nie uświadczył takiej sytuacji.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez to wsyztsko zalezy od intensywnosci przyciemnienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

policjant przy kontroli pojazdu może zatrzymać dowód rejestracyjny,

celu

owszem, jest taka możliwość, ale na jakiej podstawie? :]

1. nie zmyje tego niczym jako, że jest to robione bazą + klarem, wiec jeśli dobierze się z acetonem to uszkodzi samą lampe

2. "a ja wiem czemu nie widać homologacji? jak montowałem to od środka lampy widać była, ja kupiłem takie od producenta"

3. "brak odblasków? a faktycznie dostałem odblaski do lampy" (mam 5min na usunięcie usterki) woże zawsze z sobą odblaski drzwiowe na magnesie, wiec moge je w pare sekund przykleić tam gdzie chce ;)

 

diagnosta może nie podbić Ci przeglądu

przeglądy zawsze robie u znanych mi ludzi i nigdy nie miałem problemów z przeglądem nawet jak coś było nie tak to słyszałem tylko żebym potem coś zrobił ;)

 

nie wspomnę o ubezpieczalni która szuka dziury w całym wiadomo w jakim celu

no tak, ale w przypadku kiedy policja nie przyczepiła się do tego ubezpieczalnia nie może nic zrobić, przecież lampy mogłem wymienić na czarne po kolizji, a w trakcie miec normalne

 

 

poza tym moje lampki w slońcu nie są czarne, ale bordowe i światło też widać ;) -po przyciemnieniu lamp w polo (na początku moich przygód z "tjuningiem") w passacie lampy już przyciemniłem z głową, tak aby światła były widoczne i nie utrudniały jazdy za mną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja widzialem taka akcje gdzie podczas zatrzymania tylko do kontroli glina poprostu zabral dowod i lipa chociaz z tego co sluszalem klosze byly orginalne ale u nas musza byc jakie musza najwidoczniej i lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tez sie zdarza, jak to mówią na deb*la nie ma rady. w takim przypadku to jedynie koszt przeglądu potem i dowód w kieszeni. a w momencie jak zabierają Ci dowód to i tak 2 dni możesz jeździć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dowód to i tak 2 dni możesz jeździć

za zatrzymanie dowodu max. do 7 dni mogą napisać, i w zależności ile napiszą tyle możesz jeździć :).

Jaka podstawa zatrzymania dowodu myślę że ,, zagrożenie w ruchu ,,.

Witek, wiesz jakie jest moje zdanie, w skrócie mi szkoda czasu, kasy, nerwów i kłopotów.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Koledzy- ja też temat dymionych lamp do B5 sedana przerabiałem, przyciemniałem oryginały u lakiernika, szukałem wszędzie -allegro, ebay, rózne sklepy internetowe (dostępne tylko do kombii) i kiedy prawie się poddałem w moich mozolnych poszukiwaniach, w końcu znalazłem dowód (mam nadzieję że to nie photo shop) na istnienie dymionych do B5 sedana!:)Poniżej zdjęcie paska z takimi lampami, których niejeden z nas szuka.Niestety nie mam namiarów gdzie ich można zdobyć:(

yellow passat.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóż ciemne, kup całe lampy bo wymiana samych żarówek na diody spowoduje, że komputer będzie pokazywał błąd- tak jak napisał wyżej Wally, dzieje się tak bo diody nie przewodzą prądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bm chciał takie lampy założyć...gdyby gdzieś się ukazały i ktoś je wychwyci proszę o szybkie info...

pOzdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja myślę że to VT i nieźle wyszło:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności