Skocz do zawartości
pakafoto

Radom - spoty

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, 28 kwietnia jest ogólno-radomskie rozpoczęcie sezonu motoryzacyjnego jak ktoś nie wie może tam pojedziemy wszyscy, bo bedą wszystkie kluby radomskie i osoby niezrzeszone też
spoka a gdzie ( tam podjedziemy )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuję :

,, Witam wszystkich.

 

Jako, że wiosna za pasem, pogoda mam nadzieję się niedługo poprawi, czas najwyższy rozpocząć sezon 2013. Także jeśli ktoś nie ukończył swojego projektu, niech zasuwa szybciorem do garażu i dłubie, do 28 kwietnia jeszcze trochę czasu :)

 

Rozpoczynamy o godzinie 15:00 na parkingu przy ulicy Dębowej (na tyłach cmentarza). Tam się spotkamy, ładnie przywitamy, chwilę pogadamy i już klasycznie udamy się na dobrze nam znaną ul.W . Fajnie by było udać się tam zgranym korowodem :) ... ''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozpoczynamy o godzinie 15:00 na parkingu przy ulicy Dębowej ( na tyłach cmentarza).

 

Mi tam pasi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może wcześniej się umówimy gdzieś i podjedziemy cała ekipa ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojedziemy na naszego spota. Tamtego jak zawsze Policja rozgoni. Nie ma sensu - serio. Lepiej się spotkać w naszym przyjacielskim gronie i pogadać sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no lipa troche :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozpogodzilo sie chyba idealnie na spot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ze spocika nici - przez to, ze nam wesołe miasteczko i tor kartingowy miejscówę zabrali. No i ludzie przez długim weekendem dostali kociokwiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się dalej upieram żeby się przenieś na parking pod "OBI" toj. róg ul.Mireckiego i Wernera , bo jak wracałem z niedzielnego spotkania to widziałem te same auta co były na Dębowej i Wrocławskiej .

 

Tam jest zawsze miejsce. No i ja też mam bliżej.

Edytowane przez martin3001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja nie widzę problemu dla mnie nawet lepiej :) własnie w niedziele przeleciałem przez m1 nie było miejsca wiec się zawinąłem na chatę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co byście powiedzieli na spota jutro ? tak spontanicznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem na tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś jeszcze ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów z Radomia.Jako że lato powoli zaczyna dawać się we znaki i sprawna klimatyzacja przyda się w naszych Passkach chciałbym zrobić zbiorowy serwis klimatyzacji dla forumowiczów z Radomia i w związku z tym wysyłam zapytanie czy ktoś byłby chętny wziąć udział w takiej imprezie?Dodam że potrzebował bym miejsca z dostępem do 230V.Czy ktoś byłby w stanie zapewnić mi takie miejsce odpowiednie do przeprowadzenia takiej akcji?Prosił bym o przekazanie dalej informacji.Dzień jaki przewidywał bym na spotkanie to sobota.A która to okaże się od ilości chętnych.Gwarantuję ze każdy kto skorzysta będzie zadowolony pod każdym względem z usługi.Wszelkich informacji udzielę na priv więc pisać i umawiać się.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności