Skocz do zawartości
pakafoto

Radom - spoty

Rekomendowane odpowiedzi

ja za Wami nie nadążam. tydzień temu byłem, nikogo nie było. wlazłem do neta w komie na parkingu i wiedziałem już czemu nie ma nikogo. w tą niedzielę bym był, ale nie wpadłem na pomysł aby zajrzeć do internetu - i byliście. Panowie, nie każdy siedzi w necie cały czas i reaguje na tak szybkie zmiany. przez lato też było mało spotów, bo wakacje, za gorąco itd, jesień się kończy, w zimę będzie znów za zimno, więc byle do wiosny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak trochę słabo mamy sprawy organizacyjne ogarnięte co myślicie o większej ilości spotów niż raz w miesiącu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wpadł 4 ale też do neta nie zajrzałem , to może jak by ktoś sms rozsyłał o zlotach taki co często w necie siedzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi smsami dobry pomysł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie numery telefonów to podstawa, ewentualnie lista. Ja jestem często i mogę rozesłać część smsów (wiadomo że nie 100 :D, do plusa mam darmowe, ewentualnie orange).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ważne ze są chęci juz u kilku osób :) to kiedy robimy następnego spocika ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja bym proponował zmianę dnia na np piątek 19.00 (co drugi zlot), ponieważ w niedzielę nie każdemu pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie widzę np problemu żeby robić np. dwa spoty w miesiącu jeden w jakiś piątek i drugi w niedziele ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ustalimy jakiś termin ? np. za tydzien, 16.11.2012 - (piątek) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sobotę prawdopodobnie wstawiam auto do lakiernika wiec jak zdążę odebrać do piątku 16 to będę na spocie a jak nie to może się z kimś zabiorę jak by ktoś miał miejsce wolne w aucie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem również za ;) Robert mogę Cię zabrać ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i aż miło patrzeć jak wszystko idzie w dobrym kierunku , a co do miejsca to gdzie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba wywołałem jakąś rewolucję... ale powinna okazać się pożyteczna dla wszystkich. jedynym moim celem napisania poprzedniego tekstu było, aby umówić się ze 2 dni przed spotem i nie zmieniać już ustaleń, chyba że w jakiś sposób poinformujemy zainteresowanych - może to być nawet tzw sygnał na komórkę, oznaczający zajrzyj do neta, dzieje się coś z terminem - koszty zerowe, chwila czasu potrzebna. w razie braku możliwości wejścia do neta można się zdzwonić i telefonicznie dowiedzieć o co chodzi. może też znajdziemy jakieś rezerwowe miejsce na ewentualnie złą pogodę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rezerwowe miejsce jest zawsze tzn spotkanie pod M1 i przejazd pod zadaszony Selgros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra to jak coś to ja z Gracjanem będę :) to co umawiamy się na piątek 16 listopada o godzinie 19 na m1 kto będzie mógł podjedzie pogadamy i pomyślimy nad organizacja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram przedmówce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy dodatkowo listę telefonów i w razie czego zawsze się jakoś poinformujemy też (na przyszłość ;)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności