Skocz do zawartości
pakafoto

Radom - spoty

Rekomendowane odpowiedzi

29 MAJ 2011 Godz. 15.00. Parking M1.Sektor C2.Jak bedzie padalo to czekamy do 15.30.Nastepnie jedziemy na zadaszony Selgros.ZAPRASZAMY

Edytowane przez pakafoto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paka z tego co wiem to vagradom.pl robi w piatki pod OBI mozna z nimi polaczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dkols

witam!

Jestem członkiem Stowarzyszenia "razem dla Iłży" które to organizuje w dniach 25-27 lipca imprezę po nazwą Świeto Iłży przy tej okazji mozna by zorgabizową jakiś spot w iłzy zapraszam. powiecej informacji zapraszam na www.razemdlailzy.pl

Pozdrawiam Dkols

 

no i w skaryszewie jest AUTO MOTO SHOW 1 czerwca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość karol londyn

Ja sie pisze na zlot Radom ,ale pod warunkiem ze to bedzie po 12 lipca bo narazie jestem za granica . Jak cos to piszcie . Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KAROL - zbieramy chetnych. Moze byc po 12 lipca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość karol londyn
KAROL - zbieramy chetnych. Moze byc po 12 lipca.

OK! Jak juz pisalem nie ma mnie w kraju i troche jestem ostatnio zajety, wiec moze zajmniesz sie organizacja tego spotu ?. Proponuje 18 lipca sobota. Jesli pasuje to prosze sie pisac jesli nie ,podajcie date ,a ja sie dostosuje. Aha ja dokladnie jestem z Jedlni-letnisko wiec nie mam pojecia gdzie w Radomiu mozna byloby to zorganizowac. Moze jakiegos grila odpalimy? Mam nadzieje ze jest nas wiecej niz trzech!? Mozna pogadac z innymi miastami moze ktos sie dolaczy. Pozdrawiam goraco ,bedziemy w kontakcie. Mozna mnie zlapac na kom. 00447737994807 najlepiej sms.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś z Jedlni, to może w Jedlni się spotkamy. Tam akurat miejsca na grilla jest pod dostatkiem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chetnie, ale nie dzisiaj. Zywiec juz polecial :zdrowko:

Mozemy zrobic w przyszla sobote.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chetnie, ale nie dzisiaj. Zywiec juz polecial :zdrowko:

Mozemy zrobic w przyszla sobote.

 

Luz, ale Karol jak widzę, to dopiero w połowie lipca może, więc nie ma gorączki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość karol londyn
Luz, ale Karol jak widzę, to dopiero w połowie lipca może, więc nie ma gorączki...

hehe, sorki, troche sie podjaralem, bo zawsze chcialem jechac na jakis spot, ale zawsze cos mi wypada i pomyslalem ,ze jesli zaplanujemy go duzo wczesniej to wtedy na 100% bede. W Jedlni jest duzo fajnych miejsc np. nad zalewem jest parking tylko musialbym sie dowiedziec czy mozna palic grilla bo troche sie pozmienialo od kiedy jestem zagranica. Jesli nie to zaraz przy zalewie jest klub "Relax" ,oni organizuja tego typu imprezki z ogniskiem:p lub grilem, ale oczywiscie musielibysmy placic:eek:. Ja nie mam nic przeciwko zaplaceniu, ale czy inni tak samo mysla?:confused: Jesli macie jakies inne miejsca to jestem podatny na propozycje. Napisalem o Jedlni tylko dlatego ,ze char wspomnial ,ze mozemy sie spodkac w jedlni. Czekam na sugestie ... Pozdrawiam forumowiczow..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak termin mi podpasuje to może i ja dojadę:) (jak będzie pogoda to najczęściej odpadają soboty, ale za to piątki są możliwe:) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziomaki Radomiaki :))) do Lublina daleko nie macie może wspólny gril w niedziele ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak termin mi podpasuje to może i ja dojadę:) (jak będzie pogoda to najczęściej odpadają soboty, ale za to piątki są możliwe:) )

 

A to co Ty w soboty ze szwagrem pijesz?

 

Słuchajcie - napisałęm Jedlnia, gdyż w pobliżu zalew, a i zieleni tam sporo no i można na jakiejś łące się zainstalować, zrobić plenerowe spotkanie z grillem, stolikami turystycznymi i passkami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to co Ty w soboty ze szwagrem pijesz?

 

to też... :D choć pogoda do tego nie potrzebna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek dawaj w niedziele do LBN :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin ja to bym nawet chętnie, tylko dzieciak mi się masakrycznie pochorował. Na tyle to poważna sprawa, że nic nie jadł od soboty do poniedziałku - od wtorku cośtam zaczął jeść a dopiero od czwartku zaczął jeść kleiki. No i co się z tym wiązało był tak osłabiony, że do dziś dzień nie chodzi. Ale zaczyna raczkować, to już jest dobra wiadomość! Choć we wtorek byłem bliski oddania go do szpitala. Ale po południu zjadł i się napił, więc jakoś mu się udało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pilnuj dziecka niech szybko do zdrowia wraca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

jak ustalicie date spotu to dajcie znac

walnie sie info na glownym watku moze bedzie chetnych wiecej,

tylko musicie ustalic miedzy soba: date, godzine i miejsce -tylko na takiej zasadzie mozna cos proponowac przyjezdnym, bo inaczej bedzie burdel a potem nikt nie przyjedzie.

Ja ze swojej strony zgalaszam wstepna chec uczestnictwa.

Nie moge dac 100% odpowiedzi gdyz jestem w trakcie zalatwiania slubu i kupna domu wiec mam sporo obowiazkow, ale jakby czas pozwolil to chetnie bym sie przejechal Ślicznotką do Was

Czekam na propozycje terminow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watek jest informacyjno/organizacyjny.

Na dzien dzisiejszy tylko kilka osob sie zadeklarowalo. :(

Paskow tutaj pod dostatkiem.

Zapraszamy.

Powodzenia na Nowej Drodze Zycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość karol londyn

Jesli chcecie mozemy to zorganizowac w klubie "Relax" w Jedlni Letnisko tutaj jest link http://www.relaks.net.pl , fajne miejsce nad zalewem duzo zieleni i parking. Proponuje 21 lipiec sobota co do godziny mozemy sie dogadac , mam tam znajomego ,takze moge zalatwic wszystko i nie martwcie sie o koszty . Jedynie musicie przywiezc jedzenie na grilla i ewentualnie napoje ,jesli ktos chce zostac na noc to jest to mozliwe ,zakwaterowanie kosztuje okolo 50 zl/osoba/doba . Oczywiscie nie moze nas byc mniej niz 10 osob. Osoby chetne prosze wpisywac sie na liste ,a pozniej tak jak powiedzial Preziu walniemy info na glownym watku ,moze chetnych bedzie wiecej. Pozdrawiam i czekam na wasze posty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności