Skocz do zawartości
pakafoto

Radom - spoty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanie odnosnie Baltowa,mianowicie,czy macie moze jakies namiary na noclegi w okolicy,planuje sie tam wybrac na weekend.

Kolejna sprawa to czy wiecie jakie tam na chwile obecna panuja warunki bo jaka jest pogoda kazdy widzi a niechcialbym tam jechac tylko po to aby zaraz wrocic :-)

Z gory serdecznie dziekuje za odpowiedz

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kiedy robimy zlot/spot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie!!!! żyjecie???? czy fury posprzedawaliście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są tacy co sprzedali i zmienili ale chętnie by się spotkali ze starymi i nowymi znajomymi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że są tacy co zmienili i przyjeżdżają (kiedy jedziemy na jazdę twoją furą?), wiem że pojawiają się nowi, ale nic się nie dzieje... jak tak patrzę na to co się dzieje w tym wątku albo w np śląskim, to boję się że admin przeniesie go na śmietnik... pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może sobota jakoś "po obiedzie" :) akurat będę w Iłży ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w niedziele nadaja pogode

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i przepraszam, ze pisze w nie odpowiednim temacie, ale mam do was prośbę potrzebuje dobrego elektryka samochodowego bo nie mogę uruchomić auta stoję na ul. Wolanskiej na parkingu obok biedronki num. Do mnie 501728937.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja, ale czy będę to zależy kiedy będzie zlot...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może czas odświeżyć temat - W niedzielę (19 października 2014) pod Realem (dawna Hypernova) na Żółkiewskiego (koło ronda Warszawskiego!) o godzinie 15:00 robimy spota ze znajomymi. Zapraszamy każdego z forum! Będzie czas się zapoznać lub odświeżyć znajomości. Spota robimy bliżej ulicy Warszawskiej na tym małym parkingu. Tam, gdzie zawsze jest wesołe miasteczko!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Panowie może jest ktoś chętny na mały zlocik w piątek pod OBI na ul.Wernera około godziny 18-19 kolega organizuje takiego spota będą różne marki samochodów i tak pomyślałem że można by się spotkać był by to mój pierwszy taki spot z wami jestem nowym użytkownikiem i tak jak wy mam zamiłowanie do paseratti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O godzinie 16:00 w sobotę 20 grudnia na najwyższym parkingu Galerii Słonecznej odbędzie się spotkanie opłatkowe. Chętnych zapraszam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez na tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super - będą auta innych marek - nie przestraszcie się - taki Radomski koleżeński spot robimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez przybede;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie przybył nikt z forum Passata. Właśnie dlatego się średnio opłaca robić spoty w Radomiu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności