Skocz do zawartości
Gość PLZ

Passat B5, głośniki

Rekomendowane odpowiedzi

No własnie chyba dam te 200zł i kupie coś dobrego,raz a dobrze chce nowe,napewno jakieś firmowe i żadne dwudrożne zwykłe basowe

 

nie zapominajac o tym ze dzwiek w samochodzie to stereo, 2 kanaly, prawy i lewy. muzyka gra przed toba a nie z tylu. wiec kupujac cos lepszego niz seria, powinno to byc dobrze z przodu zabudowane.

Chcesz slyszec moje zdanie? cos lepszego od seri, nowego i za 200zl (~50€) - raczej nie realne, ale jak znajdziesz to chetnie dam sie przekonac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/kultowe-helix-b-62c-dystanse-mdf-lub-maty-gratis-i3684077778.html co powiecie na ten temat ? zamiast serii przód ? powiem jeszcze że mam zróżnicowany typ muzyki począwszy od hip hopu do dubstepu :P więc może coś doradzicie ? Edytowane przez Goldeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A orientuje sie ktoś ile ori nowe kosztuja? :ocochodzi jakoś używki mnie nie przekonuja zwłaszcza ze lubie dać w palnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/kultowe-helix-b-62...684077778.html co powiecie na ten temat ? zamiast serii przód ? powiem jeszcze że mam zróżnicowany typ muzyki począwszy od hip hopu do dubstepu więc może coś doradzicie ?

miałem je nawet pod helixem P400 przez moment grały :D jak dla mnie to szału nie robiły, ale dla początkującego bedą ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemandero, jeżeli szukacie dobrych glosnikow to polecam ground zero gztc 165t + tweetery z zestawu , są idealne jak na mój gust (z resztą nie tylko mój a większości pasażerów), zamontowałem je pod piecem Blaupunkt gta 4100 (słabym bo słabym ale lepszym niz samo radio) . z tyłu zaś wrzuciłem helix dcx-165 również pod tym wzmacniaczem ale wysokotonówki wywaliłem poniewaz same helixy są dwu drożne a dorzucając tweetery w ich oryginalne miejsca czyli na wysokości ucha kierowcy ogłuchnąć można :) . zestaw gra naprawde rewelacyjnie przy kazdym rodzaju muzyki (słucham jak kolega wyżej od hip-hopu przez dubstep przez Dżem po psychodelic trance). Naprawde bez skrzynki w bagazniku dają wystraczająco sporo niskiego tonu a nawet mogłbym szczerze powiedziec ze basu :) No ale miałem okazje niedrogo kupić skrzynie i wzmacniacz więc dołożyłem piec monoblock carpower 1/1000d i pudło Carpower sonic 15mk2 :) . Ogólnie zestaw robi totalny (za przeproszeniem) ********OL! Polecam wszystkim, którzy lubią słuchac w świetnej jakości, głośno a nawet bardzo głośno muzyki. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie kupowałeś te głośniczki?masz jakiegoś sprzedawce na alledrogo czy w sklepie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz, kolega pracujący w nagłosnieniach załatwił mi z hurtowni czy skads tam za niższą cene, jak jestes zinteresowany moglbym podpytac jak to wyglada jak bym miał zamowic, napewno wychodzi kolo 50-80 zl taniej niz na alledrogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

był bym wdzieczny za info o tym zestawie na przód :kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
siemandero, jeżeli szukacie dobrych glosnikow to polecam ground zero gztc 165t + tweetery z zestawu , są idealne jak na mój gust (z resztą nie tylko mój a większości pasażerów), zamontowałem je pod piecem Blaupunkt gta 4100 (słabym bo słabym ale lepszym niz samo radio) . z tyłu zaś wrzuciłem helix dcx-165 również pod tym wzmacniaczem ale wysokotonówki wywaliłem poniewaz same helixy są dwu drożne a dorzucając tweetery w ich oryginalne miejsca czyli na wysokości ucha kierowcy ogłuchnąć można . zestaw gra naprawde rewelacyjnie przy kazdym rodzaju muzyki (słucham jak kolega wyżej od hip-hopu przez dubstep przez Dżem po psychodelic trance). Naprawde bez skrzynki w bagazniku dają wystraczająco sporo niskiego tonu a nawet mogłbym szczerze powiedziec ze basu No ale miałem okazje niedrogo kupić skrzynie i wzmacniacz więc dołożyłem piec monoblock carpower 1/1000d i pudło Carpower sonic 15mk2 . Ogólnie zestaw robi totalny (za przeproszeniem) ********OL! Polecam wszystkim, którzy lubią słuchac w świetnej jakości, głośno a nawet bardzo głośno muzyki. Pozdrawiam.

 

Żadna to rewelacja a raczej średnia niższa półka. Poza tym w parze raczej nie idzie słuchanie muzyki w świetnej jakości a robieniem rozp .... o którym napisałeś. Jedno zaprzecza drugiemu !!!

 

Trzeba to było napisać inaczej .... "jak ktoś chce posłuchać łomotu, to polecam ten sprzęt" i doprawdy nie ma się czym zachwycać. Z pewnością nie tylko ja poddam ten post krytyce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żadna to rewelacja a raczej średnia niższa półka. Poza tym w parze raczej nie idzie słuchanie muzyki w świetnej jakości a robieniem rozp .... o którym napisałeś. Jedno zaprzecza drugiemu !!!

 

Trzeba to było napisać inaczej .... "jak ktoś chce posłuchać łomotu, to polecam ten sprzęt" i doprawdy nie ma się czym zachwycać. Z pewnością nie tylko ja poddam ten post krytyce

w porządku, nie podważam zdania kolegi jeżeli kolega zna ten sprzęt i słyszał jak to gra w komplecie w dobrze wygłuszonym aucie. Z przyjemnością wysłucham co posiadasz lepszego u siebie ;) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co prawda nie mam zbyt wiele pojecia o car audio ale daje racje cinulowi ;) WORD!

 

a tak na marginesie: ground zero nie ma nic wspölnego z sq, chyba ze sama seria SQ albo REFERENCE. Blaupunkt nigdy nie byla to zadna rewelacja (we wszystkich segmentach), chyba ze legendarne wzmacniacze seri velocity. helix dcx-165 ??? czy raczej HERTZ dcx-165? Koaxy - za tapicerka w drzwiach??? - bez komentarza ;)

wzmacniacz i sub (jesli dobrze zabudowany...) jest ok i chyba bardzo dominujace w calym zestawie.

co dla ciebie jest dobrze wygluszonym samochodem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ludziska ;) Niedługo wracam do naszego wspaniałego kraju i będę chciał poświęcić trochę czasu mojemu Paskowi. Muszę zmienić głośniki, nie wymagam łupania że aż blacha furczy, tylko ładnego i czystego dźwięku, bo moja seria dosłownie cała wysiadła i robi jedno wielkie bzzzzz jak dam trochę głośniej :P

Co więc powiecie na coś takiego na przód zamiast serii i możliwe że to samo na tył? http://allegro.pl/jbl-gto-609c-woofery-tweetery-idealne-golf-passat-i3760460301.html

POZDROWIENIA Z UK ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko odnośnie głośników Rainbow EL-C6.2 czy ktoś tego słuchał, bo zastanawiam się nad tym kompletem lub używka DLS R6A. Dls-a słuchałem osobiście i dźwięk wydobywający się z nich bardzo mi odpowiadał . Może ktoś ma taki zestawik u siebie i byłby chętny podzielić sięopinią na temat Rainbow el-c6.2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem laikiem w ca , troche poczytałęm postów i mam pytanie pod suba moge kupić wzmak jednokanałowy tzw monoblock, a pod głośniki przód czterokanałowy? Czy da rade to podłączyć pod jeden wzmacniacz czy lepiej będzie grało na dwa? I teraz jeżeli radio ma 2 wyjścia na czincze a nie cztery to podłącze 2 wzmacniacze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pod głośniki przód czterokanałowy

 

Zależy co tam masz w tym przodzie, z tego co ja wiem to 4 kanałówka na przód to zabieg dla audiofili z naprawde dobrym sprzętem, zwykłemu śmiertelnikowi spokojnie wystarczy 2 kanałówka.

 

Czy da rade to podłączyć pod jeden wzmacniacz czy lepiej będzie grało na dwa?

 

 

I teraz jeżeli radio ma 2 wyjścia na czincze a nie cztery to podłącze 2 wzmacniacze?

 

Da radę na jeden 4 kanałowy. Dwa kanały na przód i 2 zmostkowane na suba i przy tym masz problem jednej pary czinczów z głowy.

Jeżeli chcesz bawić się na 2 wzmaki jakiś myk pewnie jest ale stracisz na jakości albo to rozwiązanie bedzie drogie..

 

Dlatego znajdź sobie dobry 4 kanałowy piecyk ;)

 

 

 

I btw. dodam coś co myśle że wałkowane jest tu co parę postów.. Jeśli szukacie zestawu na przód zamiast ori to koszt minimum 500 zł o ile się nie myle.. Ja już nie raz kupiłem ori używke za 20 zl/szt i gra sobie dalej, przy czym gra bardzo dobrze. Miałem też okazje posluchać zestawu ori w borze z 2001r. z wygłuszonymi drzwiami- masakra. Ja osobiście głośniki z tyłu sam zdemontowałem jak tylko dołożyłem suba. Naprawde dzwięk sie gyzie i nie brzmi to przyjemnie..

Edytowane przez kudin89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem też okazje posluchać zestawu ori w borze z 2001r. z wygłuszonymi drzwiami- masakra

tzn.? gra lepiej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra duużo lepiej. Wydaje sie jakby były podłączone pod wzmak :) No i przez redukcje drgań nie latają lusterka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zależy co tam masz w tym przodzie, z tego co ja wiem to 4 kanałówka na przód to zabieg dla audiofili z naprawde dobrym sprzętem, zwykłemu śmiertelnikowi spokojnie wystarczy 2 kanałówka.

 

 

 

 

 

 

Da radę na jeden 4 kanałowy. Dwa kanały na przód i 2 zmostkowane na suba i przy tym masz problem jednej pary czinczów z głowy.

Jeżeli chcesz bawić się na 2 wzmaki jakiś myk pewnie jest ale stracisz na jakości albo to rozwiązanie bedzie drogie..

 

Dlatego znajdź sobie dobry 4 kanałowy piecyk ;)

 

 

 

I btw. dodam coś co myśle że wałkowane jest tu co parę postów.. Jeśli szukacie zestawu na przód zamiast ori to koszt minimum 500 zł o ile się nie myle.. Ja już nie raz kupiłem ori używke za 20 zl/szt i gra sobie dalej, przy czym gra bardzo dobrze. Miałem też okazje posluchać zestawu ori w borze z 2001r. z wygłuszonymi drzwiami- masakra. Ja osobiście głośniki z tyłu sam zdemontowałem jak tylko dołożyłem suba. Naprawde dzwięk sie gyzie i nie brzmi to przyjemnie..

 

Dzięki za podpowiedź, czyli dobre głośniczki na przód, sub i wzmak czterokanałowy, a jeżeli nie ma nic dobrego na przód to seria zostawić i suba podpiąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności