Skocz do zawartości
Gość PLZ

Passat B5, głośniki

Rekomendowane odpowiedzi

no to zbyt duzego pola manewru nie ma. Soniaki potanialy i sa jeszcze do przelkniecia i carpower, ale tego pod glosniki bym nie zalozyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego jeżeli jeszcze byś mógł o jakie modele można by było oglądnąć jeżeli to nie problem może linki do jakiejś aukcji z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mam takie pytanko chodzi mi oto ze widze tam 4 wyjscia na głosniki czyli by było podłączony przód i tył a tuba jest 5 to jak to podłączyć 2 wzmacniacz trzeba kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie na pierwsze 2 kanaly wpinasz glosniki przod a na 2 kolejne kanaly wpinasz suba na mostku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli tak przód 2 kanał czyli 4 kable tył 2kanały znowu 4 kable mam rozumieć ze pod tylnice głośniki mam zrobić skrętki i razem pod łączyć to sie nazywa mostek nie za bardzo rozumiem i dla tego moje takie pytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przod normalnie kanal lewy + i -, prawy + i -, a tyl bierzerz przewod (najlepiej 4mm2) i podpinasz z jednego kanalu + z drugiego kanalu -

 

na wzmacniaczu bedzie to oznaczone jako mono lub bridge i rysunek

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki kolego teraz już wiem wszystko i wzmacniacz jeszcze po negocjuje z sprzedawcą jeszcze raz dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprecyzuj prosze bardziej swoje pytanie nie bardzo wiem do czego sie odnosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest jakość tego wzmacniacza,bo przymierzam się też do 4-kanałówki,a co powiesz o tej firmie http://www.autosound.pl/product_info.php/cPath/28_29/products_id/2569 ,powiem,że jest mi potrzebny mały wzmacniacz ale mocny,może coś doradzisz?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malych rozmiarow, mocny i dobry jakosciowo, na mysl przychodzi ylko steq, z tych cech walsnie slyna, cena podobna, jakosc duzo lepsza qmos 75x4. polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaszj_23

Witam, mam ten sam problem co większość użytkowników odwiedzających to forum, a

mianowicie jaki sprzęt car audio do paska? Chciałbym wydać na cały sprzęt jakieś 2500zł (głośniki, wzmacniacz, okablowanie) mam kilka pytań:

 

1 czy lepiej zastosować głośniki w drzwiach i podłączyć do nich wzmacniacz, czy też zastosować tubę w bagażniku? Szczerze mówiąc nie chciałbym "zaśmiecać" bagażnika

 

2 powszechnie wiadomo, że wygłuszenie drzwi zdecydowanie polepsza jakość dźwięku, ale zastosowanie mat zwiększa masę pojazdu, czy są jakieś lepsze (lżejsze) sposoby wygłuszania drzwi?

 

3 mam w chwili obecnej radio Pioneer deh 6800, czy jest to w miarę sensowne radio? wydaje mi się, że jest ok, ale czytając wypowiedzi innych użytkowników zdałem sobie sprawę, że kompletnie nie mam o tym pojęcia i moje radio może okazać się nie wypałem.

 

Nie zależy mi na głośnym "umc, umc" jak to Panowie na wioskach jeżdżą, ale wolę posłuchać muzyki ciszej, ale żeby dźwięk był czysty.

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego więc polece Tobie glośniki TEC seria sq na przód (koszt 1200 zl) ale są niesamowite, wzmacek ainbow IPaul 4.300 jkies 1200 zl, no i seb 25cm MTX Audio około 500. to rewelacyjny zestaw,

Taniej a także dobrze:

MTX THS652 569 zl, wzmacek mtx TC4004 (4kanały) 1169 zl i subik ten sam mtx 25 z serii 5500 za około 500 zł, będziesz zadowolony z jakości i zostaje jeszcze na okablowanie i wygłuszenie.

Jesłi chodzi o radyjko, mni się podoba, jest przyzwoite i nie ma sensu zmieniać, wytłumić możesz taśmą dekarską SOUDAL, nie są to dyanamaty, ale duuuużo lżejsze i także dobry materiał.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego więc polece Tobie glośniki TEC seria sq na przód (koszt 1200 zl) ale są niesamowite, wzmacek ainbow IPaul 4.300 jkies 1200 zl, no i seb 25cm MTX Audio około 500. to rewelacyjny zestaw,

taki zestaw z montazem ile??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaszj_23

Aha no to sprawię sobie taki zestaw jak zaproponowałeś, gdy uda mi się to wszystko zamontować to opiszę swoje doznania. Pozdrawiam i dziękuję za radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zależy mi na głośnym "umc, umc" jak to Panowie na wioskach jeżdżą,

 

Oj chyba się mylisZ! z tymi Panami na Wioskach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakub9

Witam wszystkich miłoników i użytkowników.

Mam pytanie

Mam sprzet ktory pozosal mi z poprzeniego auta i chcialbym wsadzic go do passata tylko nie wiem czy bedzie dobry dzwiek i czy cos powinienem wymienic zamienic i jak podlaczyc

 

jednostka sterujaca to pioneer DEH-P7700MP

wzmacniacz Pioneer GM6200F

Głosnik basowy w skrzyni Sony XS L1035

Głosnik basowy pioneer TS-W304F

 

Zastanawiam sie czy ten wzmacniacz przeznaczyc do czterech glosników czy na dwa glosniki basowe? Jesli wogole moga pracowac razem i nie beda sie zagłuszały?

 

Jak ktos mógłby mi pomoc będę wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pozwolicie że sie podłacze do postu sam nie moge pisac nowych :(

Chciałbym zamontowac na przód głosniki od audi a6 które posiadało nagłosnienie BOSE. One sa wieksze troszkę 165mm ale wyczytałem że musze zastosować pierscienie dystansujące.

Co myslicie bo audi poszło do kasacji a głosniki moge miec tanio czy warto je montowac?

Ps. jak by trzeba było jakiś wzmaczniacz w przyszłości zastosować to bym cos pomyślał. Radio oki 4x 55 w na mofsecie.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności