Skocz do zawartości
Gość PLZ

Passat B5, głośniki

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, El-compy to bardzo taki sobie wybór. Nie za te pieniądze które za nie chcą (prawie 500zł). Miałem męczyłem pod aktywką i różnymi wzmacniaczami i jakoś nie wyobrażam ich sobie pod oryginalną zwrotnicą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie kombinuj za bardzo. GMS 1968, SX-6C, SHX-6C, Tempo 6, Tempo Ultra 6, Rainbow DL-C6.2, DLS MC6.2, Kicx Pro 6020. Jest w czym wybierać.

 

El comp-y mogę dostać w granicach 400 zł, piszesz , że są '' takie sobie'' po podpięciu do wzmacniacza. Z głośników które proponujesz to niestety przekraczają trochę mój budżet, co myślisz o takich : Morel Maximo 6.2 cena ok. 550 zł ? + wzmacniacz. Powiedzmy, że wartę są swojej ceny, mogę zacisnąć pasa :jasne i dołożyć "trochę"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GMS 1968 dostaniesz w okolicach 300 zł. To samo Excursion SX6C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam zamienników głośników przednich (16.5) . Nie zamierzam wygluszac drzwi . Jestem zadowolony z oryginalnych passatowskich głośników lecz głośnik kierowcy zaczął trzeszczeć więc szukam jakiś głośników do 170 zł. Zastanawiałem się nad tymi http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6719653788.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże trzym mnie bo oczy mi krwawią. Głośniki współosiowe zamiast zestawu odseparowanego?

Za te pieniądze poszukaj na allegro głośników z passata B7 tylne o nr 3C8 035 453. Załóż zamiast ori i będziesz zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko same głośniki przekraczają jego budżet, a do tego jeszcze dystanse MDF musi dać, a nie wiadomo jakie ma jeszcze radio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za te kasę niech szuka ori używek. Nie ma sensu kombinować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ori będą zmęczone życiem. Ale spokojnie kupi 4 tylne głośniki od passata B7, które pasują P&P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co sądzicie o tych głośnikach DLS RC6.2 cena 999zł za nowe czy lepiej szukać czegoś innego w tej cenie z używek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre są. Jak nie chcesz ryzykować to możesz śmiało brać. Jakiś wzmacniacz masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego co masz na myśli z tym ryzykiem.Wzmacniacz mam u-dimension glow 4075 ale chyba za słaby będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego co masz na myśli z tym ryzykiem.Wzmacniacz mam u-dimension glow 4075 ale chyba za słaby będzie.

 

nie jest to zły wzmacniacz , z przednimi głośnikami sobie poradzi. Z tym ryzykiem Przemkowi chodziło o to ,że nie wiadomo jak nowsze serie DLS'a mają się do starszej serii DLS R6a. Ale biorąc pod uwagę renomę i samą markę DLS to napewno dobre głośniki, choć ja bym osobiście szukał Morel Ultra Tempo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tempo Ultra to chyba obecnie killer w cenie do 1000zł. Zapomniałem o nim, a nie powinienem.

 

A jeśli chodzi o ryzyko to chodziło mi o kupno używanych głośników. Wiadomo jak to czasem bywa, niby miało być pięknie, a tu trupy przyjeżdżają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będę szukał głośników Tempo a piecyk mówicie że powinien dać radę miał by tylko przód zasilać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glow nie jest może najwyższych lotów. Ale i tak lepszy od nowych szmelców w tych samych pieniądzach. Na przód spokojnie starczy. Gorzej z subem, ale takiego SX-10S4 czy SX-12S4 powinien spokojnie ogarnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co byś polecił na przód żeby maksymalnie zaspokoić morelki z używki do 400 zł.Co do suba posiadam MB Quart chyba model discus 2ohm z tego co pamiętam 300rms jak oceniasz ten głośnik dodam tylko że będę chciał to wsadzić w boczną zabudowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz 2 omowego suba? Wiesz że to nie jest dobry pomysł podłączać w mostek taki głośnik do pierwszego lepszego wzmacniacza. Tym bardziej 4-kanałowego. Za 400zł można coś dorwać, ale w czasie pracy nie mam za bardzo czasu aby przeszukiwać allegro i olx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sub chodził wcześniej jak dobrze pamiętam na Dls ca21 ale narazie zostawmy go w spokoju.Ok jak będziesz miał chwilę to daj jakiś namiar na przodzik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sub MB Quarta to wydaje mi się , że jest w wersji 2x2Ohm skoro grał pod CA21 który nie jest stabilny do 2 omów. Ale to tylko moje przypuszczenia. W każdym bądź razie ten Glow 4075 z przednim zestawem sobie poradzi.

Edytowane przez matlis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności