Skocz do zawartości
Gość PLZ

Passat B5, głośniki

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebujesz około 2.2 metra kwadratowego mat. Akurat Hollywooda sprzedają w śmiesznych rolkach i albo ci zabraknie albo zostanie w hu. Bardzo fajny jest nowy GMS C3. W przedziale do 400zł jest już sporo ciekawego sprzętu. Na allegro są chyba używane Helixy E62 w tym przedziale cenowym.

Proponuję dołożyć 2 wzmacniacz. Ten rock jest w sam raz, a na przód może jakiś mały Soniak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ledwie używane Excursion SHX-6C. To nie jest próba wciśnięcia mojego sprzętu ale propozycja no bo zestaw kosztuje 450 zł, a szukasz czegoś za 300 - 400. Ja je opierdzielę za 300 z dystansami bo sprzedać chce na wczoraj. Piszę to bo wydaje mi się, że lepszej propozycji nie ma w tej cenie ale to niech powie ktoś kto się zna. Nic nie wciskam. Chodzi o dobro usera. Jeżeli sa lepsze propozycje to jasna sprawa.

Skoro ma być wzmak no to chyba 90 rms / 3 ohm i ogólnie zestaw tej klasy i za taką cenę jest solidną opcją?

 

 

Zostawiam to znawcom.

 

 

Jeżeli chcesz znać szczegóły to pisz na PW. Sprzęt zdrowy na 100%, kilkumiesięczy, kompletny, papiery, gwara jest. Powód sprzedaży to moja głupota przy kompletowaniu. Szczegóły na PW.

Edytowane przez StreamHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam ledwie używane Excursion SHX-6C. To nie jest próba wciśnięcia mojego sprzętu ale propozycja no bo zestaw kosztuje 450 zł, a szukasz czegoś za 300 - 400. Ja je opierdzielę za 300 z dystansami bo sprzedać chce na wczoraj. Piszę to bo wydaje mi się, że lepszej propozycji nie ma w tej cenie ale to niech powie ktoś kto się zna. Nic nie wciskam. Chodzi o dobro usera. Jeżeli sa lepsze propozycje to jasna sprawa.

Skoro ma być wzmak no to chyba 90 rms / 3 ohm i ogólnie zestaw tej klasy i za taką cenę jest solidną opcją?

 

 

Zostawiam to znawcom.

 

 

Jeżeli chcesz znać szczegóły to pisz na PW. Sprzęt zdrowy na 100%, kilkumiesięczy, kompletny, papiery, gwara jest. Powód sprzedaży to moja głupota przy kompletowaniu. Szczegóły na PW.

 

w tej cenie jeśli chodzi o nowe głośniki naprawdę jest to fajny zestaw z dosyć mocnym wooferem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, nad tą matą się jeszcze zastanowię.

 

SteamHD poszło PW.

 

Chętnie byłm dołożył drugi wzmacniacz aczkolwiek jak wspominałem nie chciałbym aby był on na wierzchu. Jest jakaś opcja by "schować" wzmaka gdzieś z przodu? Może pod schowkiem? Wyeliminowalo by to też ciągnięcie kabli na tył.

Ile muszę liczyć na taki wmak pod przód?

Dodam że gdzieś mi się wala jeszcze blaupunkt gta250 ale nie wiem czy to cokolwiek warte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem bo też myślałem nad taką opcją to jak wykręcisz schowek, znajdziesz miejsce na mniejszego wzmaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod schowkiem raczej ciężko... a następnego w boczek nie zmieścisz? masz kombi/sedan? ja w lewy 3 szt zmieściłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok, nad tą matą się jeszcze zastanowię.

 

SteamHD poszło PW.

 

Chętnie byłm dołożył drugi wzmacniacz aczkolwiek jak wspominałem nie chciałbym aby był on na wierzchu. Jest jakaś opcja by "schować" wzmaka gdzieś z przodu? Może pod schowkiem? Wyeliminowalo by to też ciągnięcie kabli na tył.

Ile muszę liczyć na taki wmak pod przód?

Dodam że gdzieś mi się wala jeszcze blaupunkt gta250 ale nie wiem czy to cokolwiek warte.

 

masz pełne koło zapasowe czy dojazdówkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blaupunkta sobie odpuść. Jak określisz budżet na wzmak na przód to coś znajdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam kombika. na tyle w prawym schowku mam suba, w lewym wzmak. mam pełne koło zapasowe, miejsca nie ma bo upchałem tam graty właśnie ze schowków.

StreamHD możesz dać info gdzie to czytałeś albo kto to robił? bo wmak na przodzie to była by chyba najlepsza opcja, a jak nie to bede szukal innego miejsca. może pod siedzeniem pasażera coś da się upchać?

Budżet na zmacniacz? nie mam pojęcia ile trzeba dać za w miare przyzwoity sprzęt. w 3 stówkach się zmieszczę? mogą być używki, chętnie wyszukam jakąś okazje na all lub olx. Dobrze by było aby miał nie duże gabaryty, i nie musi to być nie wiadomo jaki pro. Ważne żeby uciągnął głośniki pokroju tych excursionów wcześniej wspominanych

Edytowane przez sylwu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam kombika. na tyle w prawym schowku mam suba, w lewym wzmak. mam pełne koło zapasowe, miejsca nie ma bo upchałem tam graty właśnie ze schowków.

StreamHD możesz dać info gdzie to czytałeś albo kto to robił? bo wmak na przodzie to była by chyba najlepsza opcja, a jak nie to bede szukal innego miejsca. może pod siedzeniem pasażera coś da się upchać?

Budżet na zmacniacz? nie mam pojęcia ile trzeba dać za w miare przyzwoity sprzęt. w 3 stówkach się zmieszczę? mogą być używki, chętnie wyszukam jakąś okazje na all lub olx. Dobrze by było aby miał nie duże gabaryty, i nie musi to być nie wiadomo jaki pro. Ważne żeby uciągnął głośniki pokroju tych excursionów wcześniej wspominanych

 

jest szansa tam wsadzić wzmacniacz ale to bardzo małych rozmiarów , a nie lepiej np zamienić pełne koło na dojazdówkę . na dojazdówkę dociać płytę i tam wszystko schować ? tak u kolegi zrobiliśmy i wszystko się mieści a pod wzmakami leży sobie dojazdóweczka . jest miejsce na wszystko

bec5a1de39b5aebfmed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze auto jezdzi w trasy za granice i zawsze lepiej miec normalna opone, juz raz sie o tym przekonalem ;)

 

edit.

Panowie ile będę potrzebował pianki na boczek tapicerki drzwi? jaką pianke polecacie?

 

edit2

 

jak wypadają te maty GMS w stosunku do hollywoda? bo cenowo widzę że prawie 2 razy tańsze, więc byłbym skłonny je kupić ale nie chce żeby była jakaś lipa

Edytowane przez sylwu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wypadają te maty GMS w stosunku do hollywoda? bo cenowo widzę że prawie 2 razy tańsze, więc byłbym skłonny je kupić ale nie chce żeby była jakaś lipa

 

korzystałem z jednych i drugich u siebie . Bardziej mi osobiście odpowiada Hollywood.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
edit.

Panowie ile będę potrzebował pianki na boczek tapicerki drzwi? jaką pianke polecacie?

 

Pianka GMSu jest całkiem fajna, bardzo elastyczna, dobrze się układa. Ale najpierw wyciągnij klamkę z tapicerki i obwiń ją taśmą parcianą. A na większe powierzchnie daj dodatkowo mate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam GMS-02 i jest ok. Klej mocno trzyma, pianka elastyczna, nie drze się łatwo, bardzo fajnie się układa.

Tutaj coś tam się bawiłem nią http://forum.vw-passat.pl/threads/147649-Tapicerka-drzwi-wyg%C5%82uszona-sam%C4%85-piank%C4%85-typu-GMS-02?p=2359008&viewfull=1#post2359008

 

 

Nie mam porównania do innych ale uważam ją za całkowicie fajny produkt i mogę polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki Panowie za odpowiedzi. To robie zakupy i jednak zdecyduję się na tego gms.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy głośniki 170mm wejdą w tylne drzwi? b5 kombi

Edytowane przez Kmicik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowo powinny być 165 mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest szansa tam wsadzić wzmacniacz ale to bardzo małych rozmiarów , a nie lepiej np zamienić pełne koło na dojazdówkę . na dojazdówkę dociać płytę i tam wszystko schować ? tak u kolegi zrobiliśmy i wszystko się mieści a pod wzmakami leży sobie dojazdóweczka . jest miejsce na wszystko

bec5a1de39b5aebfmed.jpg

Fajne rozwiązanie. Mi się jednak nie zmieści. Mam dwa wzamcniacze, do tego kondensator. Nie mieści mi się nawet to na tylnie oparcie (dwójka). Myślę intensywnie jak i gdzie mam to upchnąć i jak narazie zostaje wersja docięcia na całej długości oparcia ladnej płyty pomalowanie/obicie tego na czarno i przykrecenia wszystkiego do tego. Foteli i tak nie składam do przewożenia czego kolwiek więc myślę że może coś z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajne rozwiązanie. Mi się jednak nie zmieści. Mam dwa wzamcniacze, do tego kondensator. Nie mieści mi się nawet to na tylnie oparcie (dwójka). Myślę intensywnie jak i gdzie mam to upchnąć i jak narazie zostaje wersja docięcia na całej długości oparcia ladnej płyty pomalowanie/obicie tego na czarno i przykrecenia wszystkiego do tego. Foteli i tak nie składam do przewożenia czego kolwiek więc myślę że może coś z tego wyjdzie.

 

A co to za wzmacniacze ? Kondesator to bardziej gadżet jak potrzebny element przy dobrze zrobionym zasilaniu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chce wymienic ory glosniki na cos lepszego, przod i tyl, granica cenowa na kazda strone to max 500 zl, czy musze zastosowac dodatkowe wygluszanie? jakies dodatkowe elementy mocujace? cos przerabiac? czy jest cos takiego stworzonego na zasadzie plug and play i bedzie porzadnie gralo? nie poszukuje zadnej "tuby" bo nie mam na to miejsca :) chcialbym zmienic glosniki wraz z "syczkami"? byl by ktos uprzejmy z bieglych w tym temacie o podanie jakis porpozycji ? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności