Skocz do zawartości
rysio

Małe zagniecenia- robić?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam małe zagniecenia na drzwiach tylnych , chciałem robic to u blacharza, koszt niewielki 400zł tylko boje sie, że gdzies tak za rok jak bede chciał go sprzedać to przyjdzie "większy cwaniak" z testerem lakieru i bedzie krzyczał iz auto było bite!

Ostatnio przegladając allegro, znalazłem takie cuś

http://moto.allegro.pl/item361987826_ding_king_napraw_sam_wgnioty_na_swoim_aucie_puller.html

i zastanawiam sie czy to zda egzamin?

Poniżej fotka zagnieceń!

 

/thum_274825e2154a1f1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrób dokładne zdjęcia i jak będziesz chciał sprzedać to zawsze możesz pokazać zdjęcia dlaczego było robione. Nie wiem czy blacharz będzie ci tam szpachlował bo chyba nie ma takiej potrzeby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

rysio, mam takie samo zagniecenie na blotniku za tylnymi drzwiami, jak Ty... I nic z tym nie robie-mam to gdzies po prostu. Wole pozniej sprzedac autko z takim malym wgnieceniem, bo widac, ze to na parkingu zropbione, niz slyszec "Panie, auto po dzwonie, caly bok robiony".

Daj sobie spokoj, tego naprawde nie widac... Chyba, ze strasznie Ci to przeszkadza-mi zupelnie nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie odpuszcze. Chcociaż z drugiej strony jak nie zrobie gosciu bedzie chciał urwac z ceny bo auto zagniecione lub trafi sie jakis pedant i bedzie wolał miec auto wypicowane od handlarza po dachowaniu niz bezwypadkowe z zagnieceniem ;)

 

Przypomina mi sie sprzedaz auta poprzedniego na giełdzie, podchodzi gosciu długo oglada, gazuje itp itd w końcu pyta:

 

- "Ma klime ?"

- odpowiadam "Ma!"

- " kilmatronic? "

- "Tak"

- "a dwustrefowa ?"

Łapy opadają :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drogie to urzadzenie nie jest ;) mozesz sprobowac i zobaczyc jaki da efekt;) podobno tez takie wgniecenia da sie suchym lodem i suszarka wyciagnac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rysio ! Zostaw to i nie ruszaj! Najwyżej jak go będziesz sprzedawał to obniżysz cenę (albo wydasz na naprawę,albo obniżysz cenę,to na jedno wychodzi;)).Blachy nie widać,lakier cały,a jak ci ktoś to sp.......li i jeszcze ,odpukać:(,uszkodzi tą folię na progu to dopiero Ci będą przy kupnie wydziwiać:mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

folię to akurat można kupić i zmienić. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności