Skocz do zawartości
Gość Camell990

Lakier do lamp

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Camell990

Witam zakupiłem sobie lakier do lamp taki: http://www.allegro.pl/item356903737_lakier_do_przciemniania_lamp_150ml_motip_6kolorow.html firmy tuning line. Spróbowałem go na lampie od roweru przed psikaniem nie odtłuściłem powierzchni lakierowanej...no i nie było dość ciepło...problem polega na tym iż po umalowaniu nic kompletnie nie było widać lampka zaszła tak jakby mgłą....nie była widoczna żarówka tak jak wcześniej( tzn chodzi mi o to jak nie była włączona lampka) bo po włączeniu lampki wszystko było ok tylko że po wyłączeniu nie było widać żarówek.Moje pytania to co mogło mieć wpływ na tego typu reakcję??? Czy ktoś miał do czynienia z tym lakierem??? Jakie warunki atmosferyczne powinny być do malowania??? Mam zamiar w swoim Passacie umalować tylnie lampy lakierem (teraz mam folię na samych kierunkach) ale boje się że zrobi się podobnie jak z tą lampką od roweru:(Bardzo zależy mi na tym aby ktoś dzisiaj mi powiedział jak to dobrze zrobić ponieważ jutro mam zamiar malować te lampki.

 

Pozdrawiam Wojtek:vw:

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widze że kolega jednka jeszcz sie pyta innych :rolleyes:, warunki sa przecieżna polu teraz super , wiadome musi byc w miare ciepło ,ale ja mysle że teraz jest wystarczjąco. Przewałkowaliśmy ten temat przeciez na GG i według mnie to tyle , a co do tej mgiełki to jest cos takiego z początku ale potem jak więcej spreja przyśniesz to juz jest lepiej , a może poprostu nie zadobrze wytrzepałeś ten sprej. A zapomniałem że po malowaniu , jak już troche obeschną to pryśnij sobie na nie sprejem do plasktików , bedzie fajny połysk . Acha i nie przemaluj zabardzo lampki cofania bo mogą sie czepiać pałowce i na przeglądzie . Hej . Jak by co to pytaj na GG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Camell990

Proszę już o usunięcie tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Zanim temat zostanie usuniety-pamietaj jedno-lampy z tylu nie sa tylko dla Ciebie, ale dla innych... Dla bezpieczenstwa Twojego i osob jadacych za Toba... Dlatego jestem przeciwnikiem malowania lamp i potepiam tych, co je maluja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Camell990
Zanim temat zostanie usuniety-pamietaj jedno-lampy z tylu nie sa tylko dla Ciebie, ale dla innych... Dla bezpieczenstwa Twojego i osob jadacych za Toba... Dlatego jestem przeciwnikiem malowania lamp i potepiam tych, co je maluja...

 

 

Wcześniej miałem oklejone folią ale też ją zerwałem....bo słabo było widać przez nią....i pomyślałem że lakier będzie lepszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlatego jestem przeciwnikiem malowania lamp i potepiam tych, co je maluja...
tak masz racje , ale wiesz ja miałęm pomalowane profesjonalnym sprejem , co robi odcien czerowny . I zrobiłem to z GŁOWĄ . Przez pięć lat nie miałem z tym żadnego problemu ( diagnostyka i pały ) . Ja jestem przeciwnikiem PRZYCIEMNIANIA lamp tymi sprejami , będź jeszcze gorzej , malowania lamp pod kolor samochodu, lakierem do karoserii. Jeżdziłem nie raz za takimi i myślełem że gościowi przyp....le , ale głupoty sie nie da wyleczyć . Hej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam lakieru do lamp/foli , który po polakierowaniu pomarańczowych "odblasków" będzie jak najbardziej podobny odcieniem do ori lamp singiel vision w passacie b3 img4723p.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez Luq@sz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja malowałem jak miałem jeszcze golfa IV sprayem z motipu, tylko malowałem całe na czerwono, ale z tego co mi wiadomo to lakier do lamp z motipu zawsze był bardzo dobry, tylko nie jestem Ci w stanie zagwarantować jaki odcień wyjdzie, musisz prysnąć warstwę i samemu ocenić, jak za jasny to kolejna itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w mojej vitarze przyciemniłem zwykłym klarem z kilkoma kroplami ciemnego lakieru -> efekt był bombowy :ok: wyglądało jak ORI nawet misiaki nie miały się do czego przyczepić :

 

ori:

n30d.jpg

moja:

igz4.jpg

 

Pozdrowionka :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności