Skocz do zawartości
Gość Arturo

Samodzielna wymiana żarówek H7 W B6

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie które z tych żarówek bardziej polecacie

Philips blue vision xenon effect-osram cool blue hyper 5500k

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem , nie mogę wymienić żarówki mijania. Wyciągam żarówkę z tą czarną obudową z kabelkami i za chiny nie potrafie jej wyciągnąc z tej obudowy. Zdecydowanie to nie jest na wcisk ,czy ktoś ma jakis pomysl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lekko podwaz cienkim srubokretem i wyciagaj, nie ma opji zeby nie wyszlo, chyba ze cos sie stopilo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jako że jestem zmuszony zakupić nowe żarówki H7 które z dwóch poniże wybrac? Pyatm głównie tych co mają doświadczenie w jednych bądź drugich

http://allegro.pl/philips-zarowki-2x-h7-blue-vision-ultra-2x-w5w-i4675845091.html

 

http://allegro.pl/zarowki-osram-night-breaker-h7-unilimited-110-i4625811889.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej, jako że jestem zmuszony zakupić nowe żarówki H7 które z dwóch poniże wybrac? Pyatm głównie tych co mają doświadczenie w jednych bądź drugich

http://allegro.pl/philips-zarowki-2x-h7-blue-vision-ultra-2x-w5w-i4675845091.html

 

http://allegro.pl/zarowki-osram-night-breaker-h7-unilimited-110-i4625811889.html

 

Mam te drugie czyli night breaker i są świetne. Z tym, że jeśli masz soczewkę brudną a pewnie masz sądząc po roczniku samochodu to najlepsze żarówki nie pomogą. Światło wtedy jest rozproszone i o wiele słabsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odp, ale tak bardziej za mną jednak przemawia Philips a to bardziej z ekonomicznego punktu widzenia- parametry te same , do Philipsów gratis są postojówki które też miałem zamiar zakupić :) i też jak będą Blue Vision te postojóweczki może lepiej się ze sobą to skomponuje...

No chyba , że się ktoś odezwie, że nie poleca Philipsów bo ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare lampy to głównie wypalony odbłyśnik.

Brudne soczewki też pogarszają światło, ale mniej.

 

A co do żarówek - na pewno jedne i drugie będa dobre (jeśli nie podróbki). Osram N-B jest już dłużej w sprzedaży i sprawdzony, Phillipsa są chyba nowe. W Phillipsie nie podoba mi się cała bańka zamalowana na niebiesko. Taki filtr zawsze zabiera trochę światła, chyba że kompensuje to "moc" żarnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zabrałem się za wymianę żarówek bo bylem przerażony jakością i ilością światła przed autem. Okazało się że poprzedni właściciel zle je założył i nie siedziały osadzone w gniazdach. Nie wiedzac o tym i myslac ze to zdecydowanie wina żarówek kupilem night breakery unlimited i po poprawnym ich zamontowaniu jestem bardzo milo zaskoczony. Teraz widać gdzie jechać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak swiecą w aucie czy jak oświetlają drogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie żarówki postojowe polecacie? Drogowe mam Philips blue Vision xenon effect i chciałbym by to razem dobrze wyglądało!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie jakie żarówki postojowe polecacie?

 

Aby dobrze wyglądało to pisz do Tomnika w tej sprawie. On sprzedaje dedykowane moduły led do VW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a to i to ?

Zrobię jak tylko przestanie padać bo drugi dzień juz u mnie mrzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi gdzieś tu znaleźć ciemną ulice ale tak na szybko sprzed domu

IMGP8104.jpg

 

IMGP8105.jpg

 

IMGP8106.jpg

 

IMGP8109.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupilem night breakery unlimited i po poprawnym ich zamontowaniu jestem bardzo milo zaskoczony. Teraz widać gdzie jechać

Miałem podobnie w Corolli, co prawda żarówki były dobrze osadzone, ale siedziały tam zwykłe GE HB4 51W-strach było w nocy powyżej 70-80km/h jechać... Zamontowałem również Osram NightBreaker HB4 51W i nocna jazda w deszczu do Kołobrzegu była już wygodą. A zastanawiałem się, czy HIDów już nie montować (spryski są fabryczne). Te Osramy jednak wyśmienicie się sprawują :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

unlimited widac ze bardziej biale i bardziej oslepiaja ale tak to lepiej niz nb+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - jak wyjąć żarówkę H7 z passata B7 z przedniego reflektora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie - jak wyjąć żarówkę H7 z passata B7 z przedniego reflektora?

 

Nic skomplikowanego odkręcasz dekielek i ciągniesz za wtyczkę razem z żarówką i wychodzi bez problemu:D

tu fota dekla.

20150217_162913.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Było już to pytanie parę stron wcześniej ale nikt nie sprecyzował odpowiedzi chodzi mi o wymianę żaróweczek tych małych postojowych , zdejmując dekielek namierzyłem coś w podobie do patyczka plastikowego od lodów i do tego właśnie jest ta postojówka przymocowana kręci się to i w prawo i w lewo ale nie chce wyjść z gniazda ... a dłonie całe porysowane masakra .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności