Skocz do zawartości
Navkol

Czujniki cofania (nieoryginalne)

Rekomendowane odpowiedzi

W kombi gumowa zaślepka jest i w tylnym pasie pod lampą, jak i w bocznej części, jak kolega napisał pod lewarkiem-idealne miejsca do przeciągnięcia kabli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w kombi w którym najlepiej miejscu wiercić dziurki na czarnym hokeju czy wyżej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak mi doradzicie brać czujniki z wyświetlaczem czy nie bo mam dylemat jakiej firmy kupić i czy z wyświetlaczem czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

testował ktoś czujniki EPS ? nie trzeba nic wiercić i nic nie widać ale czy to działa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak mi doradzicie brać czujniki z wyświetlaczem czy nie bo mam dylemat jakiej firmy kupić i czy z wyświetlaczem czy nie
co do wyświetlacza to mi się one nie podobają więc zrezygnowałem.firma?ja mam made in china i działają wyśmienicie

 

---------- Post added at 12:11 ---------- Previous post was at 12:09 ----------

 

testował ktoś czujniki EPS ? nie trzeba nic wiercić i nic nie widać ale czy to działa ?
domyślam się że mowa o tych które montuje się od wewnętrznej strony zderzaka.mój znajomy ma je w a4 i sobie chwali.ale również narzeka jak mocniej popada. wtedy trochę według niego one głupieją ale to niekoniecznie musi być w każdym egzemplarzu.trzeba popytać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie są czujniki tylko taka taśma samoprzylepna o długości 174cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie są czujniki tylko taka taśma samoprzylepna o długości 174cm
tak wiem ale przykleja ją się od wewnętrznej strony zderzaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to działa czy lepiej / gorzej od zwykłych czujników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A w kombi w którym najlepiej miejscu wiercić dziurki na czarnym hokeju czy wyżej ?

A nie lepiej dokładkę parktronika dokupić i wkleić w nią nie ori czujniki?

Będzie wyglądało ori, a i furka zyskuje na wyglądzie z tą dokładką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie lepiej dokładkę parktronika dokupić i wkleić w nią nie ori czujniki?
ja właśnie o tym myślałem nie wiedziałem jak to się fachowo nazywa.kolega napisał o hokeju to myślałem że to właśnie to.dzięki za sprostowanie Patryku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie lepiej dokładkę parktronika dokupić i wkleić w nią nie ori czujniki?

Będzie wyglądało ori, a i furka zyskuje na wyglądzie z tą dokładką.

z jednej strony masz rację ale tak myślę poco kolejne koszty :) wczoraj stał na parkingu passacik z ori czujnikami zrobiłem sobie foto i zrobię w swoim hokeju dziurki i też będzie jak ori :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no jak najbardziej-wszystko zależy od portfela i tego co chcemy osiągnąć. ja też olałem wymianę zderzaka i zamontowałem spryski ze skody ;) Nie będe sobie kosztów robił tam gdzie nie trzeba-dość mam wydatków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie z tym ory PDC za dużo zabawy, wolę coś co można w 30min zrobić i podpiąć bezpośrednio pod światło wstecznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o ori czujniki tylko o ori dokładkę w którą sobie wkleisz czujki jakie Ci się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a testowal juz ktos takie czujniki: http://allegro.pl/elektromagnetyczne-czujniki-parkowania-cofania-eps-i1639594683.html ponoc bez wiercenia i dzialaja na zasadzie tasmy elektromagnetycznej...tylko czy to jest w miare skuteczne i daje prawdziwe informacie o przeszkodzie..??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy a testowal juz ktos takie czujniki: http://allegro.pl/elektromagnetyczne-czujniki-parkowania-cofania-eps-i1639594683.html ponoc bez wiercenia i dzialaja na zasadzie tasmy elektromagnetycznej...tylko czy to jest w miare skuteczne i daje prawdziwe informacie o przeszkodzie..??

też się nad tym zastanawiam ale jakoś mnie to nie przekonuje :) Chyba czujniki będą najlepszym rozwiązaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a o co ja zapytałem parę postów wcześniej ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy dostane do Passata B5 3B kombi hokej z otworami? albo powiedzcie jak w kombi zamontować czujniki, żeby nie szpeciły zderzaka, oczywiście chodzi o tył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy dostane do Passata B5 3B kombi hokej z otworami? albo powiedzcie jak w kombi zamontować czujniki, żeby nie szpeciły zderzaka, oczywiście chodzi o tył.

 

żeby nie szpeciły to tylko w hokeju z 3BG ja tak zrobiłem:) ale ja mam 3BG nie wiem czy w 3B jest odłączana dolna listwa od zderzaka. Teoretycznie powinna być tak samo jak w 3BG ale jak sie tym interesowałem to gdzieś wyczytałem że w 3B zderzak to jedna całość. Wtedy musiałbyś kupić zderzak od 3BG i do niego dołożyć hokej pod parktronic. Da się to zrobić tylko trzeba przerabiać boczne prowadnice bo na ori bocznych prowadnicach zderzak od FL-a odstaje od karoseri 3B. Sam ori hokej pod parktronic jest bardzo trudno kupić, a jak juz jest to kosztuje kosmiczne pieniądze masz tu przykład http://allegro.pl/vw-passat-b5-01-05-combi-zderzak-tyl-parktronic-i1817750290.html w ASO nowy hokej kosztuje 350PLN. Ja wyrwałem taki hokej na szrocie za 130PLN. Kolega Przybora zrobił właśnie coś takiego co ty chcesz ma w 3B zderzak z parktronikiem od 3BG.

 

 

P.S. widzę że jesteś z Wawy to na PW napiszę ci gdzie kupiłem ten swój hokej bo to było pod Warszawą

Edytowane przez Marcin_e36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności