Skocz do zawartości
Gość Shogun-51

Głośniki HERTZ

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Shogun-51

witam!

mam pytanie czy w zestawach hertza dsk 165 (tych za 250zeta-16,5 cm allegro) tweetery dodawane do zestawu to model dt 16 pytając sie sprzedającego odpowiedział że tak ale na osobnej aukcji same tweetery kosztują 90 zł więc czy to prawda czy tą są jakieś inne tweetery?????

 

Proszę o odpowiedzi być może ktoś ma ten zestaw proszę także o opinie o nim

 

 

Pozdro4all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Shogun-51

Nikt nic nie odpisze:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam takie http://www.allegro.pl/item353337968_hertz_dsk_165_wysylka_dystansamdf_gratis_wroclaw.html

 

wg. mnie super sie sprawują, mam je z przodu a orginalne dałem do tyłu, radio posiadam Sony F-7500,

Głośniki graja naprawde głośno na samym radiu, może w przyszłości zainstaluje wzmacniacz.

Ja polecam te głośniki na 100:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam te głosniki i nawet nieźle plumkają, co prawda jak dla mnie mógłby byc wiekszy bass ale ogólnie polecam

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam również mam te głośniki z przodu a seryjne dałem do tyłu. Mam też wygłuszone drzwi przednie i HERTZ'e grają całkiem całkiem ;) Mam wzmacniacz JBL'a GTO4060 i tube. I narazie grają mi same HERTZ'e z przodu i tube(oczywiście pod wzmacholem)... jak sie ma tube to jest GIT, bo sam system ma troche za mało basu, a dużo sopranu ! Ogólnie polecam :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tez mam te głosniki i nawet nieźle plumkają, co prawda jak dla mnie mógłby byc wiekszy bass

w takim razie wyglusz drzwi i powinno sprostac Twoim oczekiwaniom.

http://www.vw-passat.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=301&Itemid=11

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Shogun-51

Ale czy wie ktoś jaki jest model tych tweeterów??? o ot mi głównie chodzi

 

że grają dobrze to się domyślam;););)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to tweetery powinny być w zestawie razem ze zwrotnicami. A nie zastanawiałeś się nad zakupem głośników firmy PowerBass. Głośniki na tym samym poziomie klasowym co Hertz'e ale w porównaniach wypadają lepiej. Zerknij sobie na stronę:

 

http://www.essa.com.pl

 

Jeśli chodzi o ceny to raczej nie polecam kupna bezpośrednio stamtąd, z pewnościa znajdziesz taniej ale przynajmniej poczytasz statystyki, porównania, opisy i zorientujesz się w zestawach i głośnikach, które cię interesują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności