Skocz do zawartości
marjanko

gałka zmiany biegów i wymiana mieszka

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę Ciebie zapewnić że już czyjeś łapki tam grasowały. Oryginalnie nie ma tam żadnej opaski zaciskowej, poprostu ktoś poszedł na łatwiznę bo być może właśnie ta tuleja mu nie wchodziła. Oryginalny mieszek jest s tworzywa typu skaj parę razy cieńszego niż skórzany z Allegro. Jest ciężko założyć tuleje, ale da się to zrobić na 100%.

LESZEK zauważ jedną rzecz kolega ma B5 ale 3BG a nie 3B

 

U nas tzn. w 3B6 jest trochę inaczej niż u was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U nas tzn. w 3B6 jest trochę inaczej niż u was

 

Ke ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ke ?
???????? nie bardzo czaje chopie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość slawo1972

Wstydźcie się 4 strony o mieszku! :615:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę wyrozumiałości . Jeśli się coś robi pierwszy raz to mogą być problemy w wydawałoby się oczywistych sprawach.

Tym bardziej jeżeli nie chcę popsuć lub połamać jakichś elementów.

Mogę oznajmić ,że wymiana zakończyła się powodzeniem. Było trudno wcisnąć ten pieścień, ale oparłem go na desce z dziurą w środku i po silnym dociśnięciu gałką zaskoczył.

Swój mieszek kupiłem na allegro , pasuje idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale oparłem go na desce z dziurą w środku i po silnym dociśnięciu gałką zaskoczył.

 

Jednak nie taki diabeł straszny jak go malują co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to wymieniłbym w 15min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko Boska Ty tam nic nie odrywaj !!!!

Gałkę się wykręca w lewo !!!!!!

 

Ok bez paniki z mieszkiem juz sie uporalem 2 tyg temu, chodzi mi o ta nakladke na gorze galki z rozkladem biegow, da sie to wymienic, czy cala gale musze zmieniac????????????? :611:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok bez paniki z mieszkiem juz sie uporalem 2 tyg temu, chodzi mi o ta nakladke na gorze galki z rozkladem biegow, da sie to wymienic, czy cala gale musze zmieniac????????????? :611:

 

Z przykrością muszę to powiedzieć, ale nikt tobie nie pomoże jeżeli nie uzupełnisz profilu, gdzie trzeba wpisać jakim jeździsz Passatem, jaki rocznik, jaki silnik masz i wersję. Trudno jest pomóc koledze skoro nie wiadomo o co chodzi, bo każdy model to inne auto !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon1976

A co powiecie na założenie gałki z podświetlaniem układu biegów. Mam tylko jedną wątpliwość. Na żadnym z ogłoszeń nie zauważyłem żeby gałki miały ten specyficzny wypust zatrzaskowy do tuleji plastykowej. Czy może się mylę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mosak

trafyc: ten cwanzig z narysowanymi biegami jest na 3 lapkach, wloz miedzy to chromowane kolko z biegami a galke jakis nozyk i podwaz :]

co do mieszka to tez mam problem u mnie jest jakis zacisk na galce, i nie wiem jak zmienic galke :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja się dzisiaj zabrałem za wymianę gałki iiiii........ dupa zerwałem tą zawleczkę a gałka jak siedziała tak siedzi :/ ciągnę w górę i nic :/ pomoże ktoś? :) może to trzeba użyć jakiegoś sposobu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość silverb6

Kurde ,powinno wyjść do góry bez problemu,masz jakieś czary w aucie ;)

Spróbuj pokręcić w prawo i lewo ,może przykleiło się to do metalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Axelnl

Witam nie wiem czemu ale nie moge odkrecic tej cholernej galki boje sie ze cos ukrece w skrzyni ma moze ktos fotki jak to powinno wygladac dzieki za pomoc :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ja się nie znam ale przed wymianą poczytałem sobie "warsztat" http://www.vw-passat.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=192&Itemid=9 i krok po kroku w przerwach kiedy to moja żona wypadała z auta na mieście po zakupy wymieniłem bezboleśnie i teraz jest tak jak fabryka powinna wypuszczać.

Jedyną modyfikacją było umnie to że skóra poszła bezpośrednio pod gałkę a pod nią pierścień który zdejmuje się po przyłożeniu newtona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Axelnl

Dzieki bardzo tylko nie rozumiem dlaczego wszyscy pisali ze mam glowke odkrecic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo jak chcesz ją wymienić, lub mieszek to musisz ją zciągnąć, a ona jest na gwincie prawostronnym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności