Skocz do zawartości
Gość marekendriu

Lusterka z kierunkowskazami!

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem o co kaman no ale nadal nie wiem :P

to było coś w tym stylu :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam rozgladając sie za lusterkami z kierunkowskazami wpadły mi w ręce lusterka z Golfa V, golfa V Plusa czy one będa pasować do passata b5 z przed FL????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam rozgladając sie za lusterkami z kierunkowskazami wpadły mi w ręce lusterka z Golfa V, golfa V Plusa czy one będa pasować do passata b5 z przed FL????
nie pasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakby zrobił coś takieg Lusterka z Golfa V a mocowanie lusterek z passata b5 z przed liftu. Da się coś takiego skompletować Bo pewnie kształt lusterek i mocowanie do korpusu jest takie samo (Jak w passacie B5 B5FL z kierunkami i SuperBie) czy inne. Oriętuje sie ktoś jak to jest????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a do passka b4 pasuja jakies lusterka z kierunkami ?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, M3 look:bleble:lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Powiedzci mi czy coś takiego pasowałoby do b5fl z lusterkami bez kierunków? Tam jest taki czarny plastik pod obudową w kolorze nadwozia. Są tam ze trzy śróbki. To sie poprostu wymienia podłączając kable czy trzeba coś przerabiać? Ktoś się już spotkal z takimi kierunkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Powiedzci mi czy coś takiego pasowałoby do b5fl z lusterkami bez kierunków? Tam jest taki czarny plastik pod obudową w kolorze nadwozia. Są tam ze trzy śróbki. To sie poprostu wymienia podłączając kable czy trzeba coś przerabiać? Ktoś się już spotkal z takimi kierunkami?
pasować będą ale jak z podłączeniem tego jak nie masz ori wiązki to nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak nie masz ori wiązki to nie wiem
Można pociągnąć kabelek od kierunku w błotniku. W końcu to dość blisko :) Bardziej mi chodzi o to czy rozkręcając ori lusterko poprostu wkręcam ten gadżet czy muszę coś więcej zmieniać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Można pociągnąć kabelek od kierunku w błotniku. W końcu to dość blisko :) Bardziej mi chodzi o to czy rozkręcając ori lusterko poprostu wkręcam ten gadżet czy muszę coś więcej zmieniać
nic nie robisz więcej oprócz podmiany tych elementów a kabelek możesz od bezpieczników pociągnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nic nie robisz więcej oprócz podmiany tych elementów
Tylko pewnie trzeba mieć symetryczne lusterka... Ja prawe mam mniejsze (co za głupota...). Najpierw muszę znaleźć prawe większe pod kolor a potem zacznę kombinować z kierunkami. Lusterko z B5 przed liftem będzie pasować do poliftowego mocowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lusterko z B5 przed liftem będzie pasować do poliftowego mocowania?

Nawet całe drzwi będą pasować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jestem staroświecki ale jestem fanem symetrii więc poszukam sobie dużego lusterka a potem zacznę kombinować z kierunkami. Dzięki za odpowiedzi w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wie ktoś może czy uda sie cos takiego zrobić

 

---------- Post added at 23:19 ---------- Previous post was at 23:18 ----------

 

A jakby zrobił coś takieg Lusterka z Golfa V a mocowanie lusterek z passata b5 z przed liftu. Da się coś takiego skompletować Bo pewnie kształt lusterek i mocowanie do korpusu jest takie samo (Jak w passacie B5 B5FL z kierunkami i SuperBie) czy inne. Oriętuje sie ktoś jak to jest????

wie ktoś czy taka operacja się uda???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedzci mi czy coś takiego pasowałoby do b5fl z lusterkami bez kierunków?

 

Kolego jeżeli masz jedno lusterko duże a drugie małe to musisz wymienić dwa lusterka z kierunkami ,bo samego kierunkowskazu nie wstawisz.

Takie coś:

http://allegro.pl/vw-passat-b5-po-liftingu-lusterka-lusterko-i1444170991.html

 

---------- Post added at 23:24 ---------- Previous post was at 23:21 ----------

 

wie ktoś czy taka operacja się uda???

 

Kolego lusterko od Superb pasuje a od golfa 5 czarny trójkąt który jest mocowany do drzwi na górze idzie łukiem i nie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego ma wymieniać oba lusterka skoro ma jedno duże a w to chyba da się migacz zapodać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka mała opcja .... zaślepki od sharana

 

STA72536.jpg

 

a tu numer tych zaślepek które można kupić od VW 7m3 853 688 ss1

 

pozdrawiam Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a w to chyba da się migacz zapodać

 

Nie da się:hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie da się
Czym się różnią rzeczy niemożliwe od możliwych? Te pierwsze zajmują więcej czasu!!! :)

Ale tak serio. Pod dużym lusterkiem jest wydaje sie zdejmowalny plastik. Ale jest on sporo większy od tych kierunków co podałem do nich link z alledrogo. I wydaje się że na upartego można byłoby dociąć ori plastik żeby kierunki wcisnąć. Nie trzeba bybyło przejmować się specjalnie estetyką bo spodu lusterka i tak w normalnej sytuacji nie widać.. Ciekawe tylko jak mocowania tych kierunków. Czy dałoby się to jakoś w miarę bezboleśnie zgrać z plastikiem pod lusterkiem i całą resztą. Jeśli by się dało to kosztem ok 100 zł (przy założeniu dokupienia większego prawego lusterka pod kolor) można byłoby zrobić lusterka z kierunkami które jak pisał M1A kosztują 600 zł plus malowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czym się różnią rzeczy niemożliwe od możliwych?

 

Powodzenia,ja też jestem zdania ,że cuda się zdarzają.Kierunkowskaz z twego linka w ori lusterku jest przykręcany do obudowy.

Czekamy na efekty.

Link który podałem to przykład,można znaleźć taniej.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności