Skocz do zawartości
Gość marekendriu

Lusterka z kierunkowskazami!

Rekomendowane odpowiedzi

Mi nie przeszkadzają stare kierunki. Redundancja w automotiv jest pożądana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hezek
Kombinuje więc coś ze zaspawaniem lub zaszpachlowaniem pozostałych dziur w błotnikach

 

to nie kombinuj sprzedaj stare i kup nowe może uda CI sie kupic pod kolor a jak nie to pomaluj byle nie spawaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hezek

mam migomat mogłem sobie zaspawac nie byłoby problemu tyle że pomyśl o korozji po pewnym czasie sie na 100% pojawi! dolicz szpachle i inne pierdoły to wyjdzie CIe to samo co sprzedac te i dołorzyc kilka zł ja swoje oddałem handlarzowi po 100 a kupiłem po 150 wiec mam za stówkę orginał bez pierdzielenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 350-400zł ze składaniem i z podświetlaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena podana wyżej to cena za nowe w ASO czy tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cena podana wyżej to cena za nowe w ASO czy tak?

 

W ASO to z X2 jeszcze jak nie więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawid jak to możliwe że w Twoim pasku z 2004 roku mogą być kierunki w błotnikach i wąskie lusterka...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam uszkodzone jedno lusterko z kierunkowskazem, więc kwalifikuje się do zmiany. Coś czytałem, ale nie chcę pochopnych wniosków wyciągać. Mianowicie mam ochotę założyć teraz lusterka z oświetleniem przestrzeni przy drzwiach. Stąd moje pytanie.

W Passacie B5 nie było to dostępne, czy mogę kupić kierunki od Passata B6, Golfa etc.?

Czy lusterka w w/w różnią się wizualnie (na zdjęciach wyglądają na takie same) mocowanie czy może czymś jeszcze innym? Domyślam się, że klon Passata - Superb ma taki same lusterka, a jak z resztą aut?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypatrz się uważnie trójkątowi, którym lusterka są mocowane do drzwi... Passat B5 ma ten trójkąt zupełnie inny, niż Passat B6, Golf VI czy inne autka... Nie wiem do końca, jakie jest mocowanie w SuperBie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem do końca, jakie jest mocowanie w SuperBie

te same..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem zapytać czy żeby rozebrać lustro do malowania to konieczne jest wyjmowanie szkiełek czy może jest jakiś inny sposób

Pytanie już nie aktualne:debil bo ja głupi myślałem że szkiełka są klejone ale plama:doh

Edytowane przez skwaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę troszkę temat a mianowicie czy lusterka z kierunkami można bez problemu zamontować w B5 przed liftem???

I jeszcze jedno po czym poznać lusterka od angola, żeby się nie naciąć???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę zamontować bez problemu, tylko żeby nie wyglądało to głupio to musisz jakoś pozbyć się kierunków w błotnikach - albo wymiana całego elementu, albo były takie zaślepki Wolfsburg...

A co do angola, to przecież lusterka w pasku nie są symetryczne - jak będziesz miał lusterko kierowcy malutkie, to angol :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak będziesz miał lusterko kierowcy malutkie, to angol

 

Tylko że lustra z kierunkami są takich samych wymiarów, więc nic z tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Da radę zamontować bez problemu, tylko żeby nie wyglądało to głupio to musisz jakoś pozbyć się kierunków w błotnikach

Ja mam u siebie kierunki w lustrach i nie ruszałem w błotnikach jak dlamnie to wygląda super nawet lepiej niż bez

Oczywiście wszystko kwestia gustu o którym podobno się nie dyskutóje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak będziesz miał lusterko kierowcy malutkie, to angol
w tym akurat nie masz racji - z kierunkami czy bez - obydwa lusterka byly jednakowych rozmiarów - nie bylo mniejszego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałem zapytać czy żeby rozebrać lustro do malowania to konieczne jest wyjmowanie szkiełek czy może jest jakiś inny sposób

Pytanie już nie aktualne bo ja głupi myślałem że szkiełka są klejone ale plama

 

 

W sumie nie trzeba wyjmować szkieł. Obudowę można ściągnąć do góry, a cały mechanizm ze szkłem zostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam w 3b kierunki w lustrach i na błotniku i na razie nie zamierzam nic zmieniać. trochę jak choinka ale mi nie przeszkadza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jakby pomodzic cos z lusterkami bez kierunkow i jakis kierunki w nie wsadzic? Moze ktos bawil sie w to?

Edytowane przez rugo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności