Skocz do zawartości
MrWho

Brak info na FIS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Dzisiaj miałem dziwny przypadek.. samochod stał na podwórku.. na słoneczku niestety jakieś 2h :( Po czym wsiadłem do środka.. odpaliłem drania i na FIS'ie nic sie nie pojawiło :| Co mnie bardzo zdziwiło przejechałem kawałek troszke wqr... zgasiłem przekreciłem znowu i nic :( Poszedłem do qmpla wracam i wszystko OK :) i do wieczora dalej wszytko OK... Zrobił mi tak pierwszy raz... Co mogło być tego przyczyna? Elektronika się lekko przegrzała i powiesiła ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Elektronika się lekko przegrzała i powiesiła ?

 

Albo zimnie styki lub luty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:614: Paweł sory ale odnoszę wrażenie że twoje autko nadaje się tylko do rozebrania na części pierwsze i złożenia go jeszcze raz.

 

Cały czas masz problemy z ELEKTRYKĄ i wydaje mi się że gdzieś jest przetarta izolacja lub luźne połączenie lub zaśniedziały styk (kostka, złączak, itp.).

 

Wiem że to jest sporo roboty ale ja na twoim miejscu zwalił bym cały kokpit i wyjął całą tapicerkę ze środka tak aby dostać się do wszystkich wiązek. Może wtedy byś rozwiązał wszystkie problemy i wyczaił gdzie jest niesprawność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasmi najciemniej pod latarnia :) Marek - pamietasz moj problem z kierunkowskazem? Okazalo sie, ze przekaznik w alarmie nawalil. Koszt naprawy 20 zl, czas naprawy 6 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:610: No tak tylko Ty miałeś 1 problem na 365 dni a Paweł ma 365 problemów na 1 dzień.

Lub jeszcze inaczej u Pawła na naprawa będzie kosztowała 6 zł i bedzie trwała 20 dni.

 

Ale coś mi się wydaję, że u Pawła problem tkwi gdzieś w kostkach (czasami coś nie kontaktuje). W zimę był podobny problem również z zegarami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm no z zegarami to ja jeszcze nie miałem problemu :) A przynajmniej sobei nie przypominam ;) Raz na tych nowych tylko pojawił mi sie immobilajzer podczas jazdy ale wyłaczyłem/właczyłem i ok ;) Tylnie drzwi juz zrobiłem :) Rozebrałem wszystko na czesci pierwsze przelutowałem wszystkie wtyczki kontaktorem i wszystko śmiga juz tydzień :) I troszke przesadzasz że mi tak sie wszystko pierdoli :)

 

Fakt faktem korci mnie roskrecić całego go n a cześci ;) Ale to zrobie moze latem :) Wtedy wykupie sobie do ciebie darmowe ;p hihi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności