Skocz do zawartości
Gość Zapa

Passat 3C - jakie felgi

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli Ty też uważasz, że konfiguracja 225/45/17 jak podał wcześniej pawelb6 będzie ok ??

jak najbardziej, dobierz tylko odpowiedznio et felg aby Ci nie tarły

 

Robię ponad 2 tys km w miesiącu.

no to nie przesadzaj, że to tak dużo -przeciętny polski przebieg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi jakie będzie odpowiednie ET przy tej opcji ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie nie potrafię Ci odpowiedzieć, ale napewno felgi z et w przedziale 35-45 wejdą bez problemu (taki standard VW)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a powiedz mi jakie będzie odpowiednie ET przy tej opcji ??

raczej nie przeczytałeś dokładnie tego tematu od początku do końca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego BOOMMAX

 

czy ja w mojej wypowiedzi sie czyms chwale?? czy tam jest cos napisane ZE MAM 19"?? zastanow sie troche...

to bylo moje zdanie a wlasciciel zrobi jak chce,nadal uwazam ze jak juz wywalac tyle kasy na kola to kupic min.18" do auta o bryle passat( duza) zeby kolo bylo widac...

Pice&Love

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

no takie fele kozak te skręcane widziałem w passacie cc ,przepięknie się prezentują ;)a z tych co pokazałeś to najlepiej podchodzą moim zdaniem te z zdjęcia nr 3

A może wzór CHicago tylko ori są chyba tylko 18 -ja na takie choruje ;)do mojego

http://www.allegro.pl/item869897803_nowe_felgi_chicago_polerowane_do_vw_kup_na_raty.html

przepiękne:)

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to bylo moje zdanie a wlasciciel zrobi jak chce,nadal uwazam ze jak juz wywalac tyle kasy na kola to kupic min.18" do auta o bryle passat( duza) zeby kolo bylo widac...

Pice&Love

Całkowie cie się zgadzam! Zmieni się tylko wzór felgi i nic po za tym! W Passacie to 18 wyglądają małe! Ale każdy kupuje co chce! Ja bym dawał 18 i oponę do tego 225/40R18 i spokojnie można jeździć bo opona jest jeszcze w miarę wysoka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kiedyś fele 17" zupełnie przypadkowo.To zupełnie nie firmowe jakieś tam felgi z halfordsa(motoryzacyjna sieć sklepów w uk) porysowane jak jasna cholera.Oryginalnie ramiona były chromowane(!)a wnętrza byłu prysnięte grafitowym metalikiem.Tak naprawdę to nie chciałem ich kupić ,wogóle nie chciałem kupić felg,oryginalne mi sie bardzo podobały.Ale kupiłem , bo kolega mnie namówił.Oddałem to wszystko do innego kolegi który ma tu w uk warsztacik lakierniczy żeby cos z tym zrobił.Z chromem nie udało sie zrobić wiele , ale parę rysek które zostały nie wprowadzają nikogo w dyskomfort.Resztę pomalował mi oryginalnym lakierem z nadwozia, do tego bębenki też, klocki na srebrno.Samochód mam blue shadow(granatowy metalic)Wygląda to naprawde fajnie.

Obawiałem się że lakier bedzie się słabo sprawował,że będą odpryski , ale naprawdę nic.Natomiast zaliczyłem już pare razy krawężnik więc na obręczach znowu pojawiły sie rysy , ale nie przezywam .Piszę o tym gdyż czasem za niewielkie pieniądze można zrobić cos niestandartowego co naprawdę nie będzie pachnieć wioską a naprawde wygląda ładnie.Jeżeli będzie to ktoś chciał zobaczyc to zrobię fotki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Jeżeli będzie to ktoś chciał zobaczyc to zrobię fotki .

 

dawaj lukniemy, jak to wygląda z bliska i na aucie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umieszczę fotki jutro teraz juz ciemno guzik widać ,ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

No ładnie to wyszło ,podoba mi się ,orginalnie wygląda;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy,

 

Chce kupic takie felgi, powiedzcie mi czy takie felgi z Passata CC beda ładnie wyglądały na srebrnym highline kombi 3C ?? zawias standart.

 

felgipassatq.th.jpg

 

lub

 

felgipassat1.th.jpg

 

To są felgi 18". Mam kilka pytań, czy zastosowac jakies dystanse zeby to ładnie wygladalo i jakie zastosowac opony na te felgi ??

 

Felga 8" szeroka, niestety nie wiem jakie ma ET... Nie wiem dokladnie ale jakos ET41-ET45.

 

Pozdrawiam,

Edytowane przez boombel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ładnie będzie wyglądać tylko musisz go chodź trochę obniżyć bo bedzie strasznie wysoki (18+standardowe zawieszenie) np. sprezyny Eibach Pro-Kit (-30mm)

W internecie znalazłem tylko takie zdjęcia z felgami od CC (interlagos podany był rozmiar 8.5x18)

171411909b.th.jpg 171441913b.th.jpg 171461912b.th.jpg 171451910b.th.jpg

 

Pozdrawiam

Edytowane przez WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na te drugie felgi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co powiecie na te drugie felgi?

Mi się podobają jedne i drugie , kup które się tobie podobają :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie dwie takie i dwie takie na jedna i druga strone bedzie odlot ;) Gdzie najtaniej kupie te sprezyny eibach prokit 30mm ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności