Skocz do zawartości
Gość Lukinho

Kamera Cofania w passacie.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy moge zalozyc kamerkę cofania w moim VW Passacie B6 r 2008? Radio z dużym wyświetlaczem..i jak to zrobic>?

Edytowane przez Dariusz_Dz4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dariusz_Dz4 Jeżeli radio to rns510 to oczywiście można, schematy i kodowania są na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.02.2019 o 01:24, ЙРОН ФИСТ napisał:

Dziękuję bardzo za pomoc. Mam nadzieję, że uda się jakoś to zrobić. Mam naprawdę ogarnietego kumpla elektronika lecz nie typowo samochodowego, ale jemu te informacje co właśnie Kolego podałeś w połączeniu ze zbadaniem radia i zdiagnozowaniem modułu powinny dac efekt w postaci zmajstrowania całości tak, aby to chodziło. Tym bardziej, że żadne linie nie muszą działać. Sam obraz mnie w stu procentach zadowoli. Dziękuję raz jeszcze za wyczerpującą odpowiedź!

Witam, trochę odbiegam w czasie od ostatniego tutaj wpisu, ale udało Ci się coś zmajstrować z tą kamerka? Przeszukuje cały internet i nigdzie nikt nie jest w stanie powiedzieć czy jest jakakolwiek szansa, żeby oryginalna kamerkę cofania (w emblemacie) podłączyć do chińskiego radia? Mam kamerę w wersji high (skrętne linie), niestety rns510 odmówił posłuszeństwa więc kupiłam chińskie radio, no ale teraz jest problem z kamerką. Czy ktoś ma jakieś info na ten temat?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jaką trasą najlepiej przeciągnąć wiązkę do tylnej klapy w kombi? Od radia w stronę kierowcy i wzdłóż progów, vczy podsufitką, czy w stronę pasażera i podsufitką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawa strona najlepiej po progu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 25.11.2021 o 09:00, Aisak napisał:

chińskie radio, no ale teraz jest problem z kamerką. Czy ktoś ma jakieś info na ten temat?

 

Potrzebujesz chiński adapter, masę tego jest na ali. Będzie to działać :) 

 

Przykładowy link:

https://www.aliexpress.us/item/3256805645374677.html?spm=a2g0o.productlist.main.3.53f1JlBhJlBhRB&algo_pvid=05e38665-6cfa-43b7-a181-ccc7322442cb&algo_exp_id=05e38665-6cfa-43b7-a181-ccc7322442cb-1&pdp_npi=4%40dis!USD!29.07!13.66!!!206.19!!%4021038edf17037490956631946e5441!12000034508551350!sea!US!0!AB&curPageLogUid=Yaw2hoXS7GDg

 

W dniu 29.09.2023 o 21:50, wektor napisał:

Cześć.

Jaką trasą najlepiej przeciągnąć wiązkę do tylnej klapy w kombi? Od radia w stronę kierowcy i wzdłóż progów, vczy podsufitką, czy w stronę pasażera i podsufitką?

Ja mam puszczony kabel po lewej stronie auta ze względu na to że po prawej stronie idą kable zasilające suba i dsp :) 

Edytowane przez kalvin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności