Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

zaczne od tego, ze wszedlem na strone www.vw.com i zobaczylem cene za Passata w Stanach i ... szlag mnie trafil- tam gdzie sie nasze ceny zaczynaja to u nich sie koncza.

 

1. Czy ktos cwiczyl kupno nowego paska w Stanach?

 

2. Czym sie rozni wersja europejska od amerykanskiej? Pomijajac migacze i nawigacje

 

 

Znajomy cwiczyl w ten sposob Mercedesa ML i obiecali zalozyc mu europejskie migacze, nawigacje. Nasz klient nasz pan.

 

Z drugiej strony dilerzy jeszcze maja z czego opuszczac.

 

luk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche OT .

 

czym rozni sie pasek US spec od EU spec? nie chodzi mi swiatla i tego typy pierdoly, tylko roznice w zawiasie, hamulcach itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ceny maja widze niezle pelny wypas vr6 za 39 tys dolarow, i jeszcze te bandzwoly teraz strajkuja ze za drgoe paliwo maja bo kolo 1,50 PLN za litr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość automaciek

silnik się nieco różni... jeździ na 95 okt. układ jezdny ten sam. różnice to same drobiazgi aż trudno znaleźć. trzeba się pogodzić z kwadratową tablicą z tyłu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ceny maja widze niezle pelny wypas vr6 za 39 tys dolarow, i jeszcze te bandzwoly teraz strajkuja ze za drgoe paliwo maja bo kolo 1,50 PLN za litr

 

Troche jeszcze poszukalem informacji i niestety jestem osoba fizyczna, w zwiazku z tym perspektywa doliczenia VATu, troche mnie ostudzila i finansowo stawia pod znakiem zapytania cale przesiewziecie :(.

 

Swoja droga napisze do jakiegos dilera za duza woda czy sprzedali by mi dizla; ale to jak znajde troche czasu.

 

 

 

luk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mają diesele? Jak chcesz nowe auto to tylko przez brokera w USA, żeby były mniejsze opłaty z tego co się orientuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mają diesele? Jak chcesz nowe auto to tylko przez brokera w USA, żeby były mniejsze opłaty z tego co się orientuję.

 

Z tego co sie orientuje to oni i tak targaja te auta z Niemiec, wiec co za roznica czy benzyna czy diesel? Znasz jakiegos godnego uwagi brokera?

 

luk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe w salonie w USA to tylko z tego co wiem benzyna. Nie znam brokera. Ja nie kupowałem nowego autka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś odwiedziłem stronę passat.com - VR6 z body kitem wymiata. Nie ma chyba innej tak sportowej limuzyny w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może warto spróbować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś odwiedziłem stronę passat.com - VR6 z body kitem wymiata. Nie ma chyba innej tak sportowej limuzyny w tej cenie.

Wlasnie sciagam body kit z USA, zderzak przod, zderzak tyl i progi to koszt 3 499$, zastanawiam sie jeszcze nad spojlerem na bagaznik i koncowka wydechu ale troche za duzo chca to dokupie juz w Polsce.

Jest tylko jedno ale - chce tak zrobic bialego passka a narazie mam czarnego V6 i kupilem juz V6 4MOTION - chetnie sprzedam obydwa - zeby kupic biale V6 4MOTION, bo nie chce przemalowywac calego czarnego. Mazy mi sie zeby zrobic Passata tak jak zrobili to w HPA Motorsport:

thum_1318547f2099ebce1e.jpgthum_131854820cb98b1a77.jpgthum_131854820cbf61da5c.jpgthum_1318547f20a4d8cdc7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności