Skocz do zawartości
Gość Czaro 35i

Jakie dodatkowe auto warto kupic??

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Czaro 35i

no chlopaki tylko spokojnie bez borut mi tutaj. no kolego elmi_k widze ze zdjec ze masz ladna sztuke i kolorek taki sportowy :P. sluchaj powiedz mi

 

-czy silniki 140konne mialy tylko oznaczenie ael???? czy byly rowniez inne oznaczenia??

 

-ile to naprawde pali w cyklu mieszanym przy normalnej jedzie i predkosciach do 130km/h, jakiej pojemnosci bak i jaki zasieg na jednym tanku.

 

-oraz jakie to ma odejscie??? mialem przez krotki okres e39 w tds i wlasnie nie jezdzilem od tej pory dieslem co mialby takie odejscie. 2.5 audi mozna przyrownac do 2.5tdsa?? moce roznia sie tylko 3konikami ale czy elastycznosc i przyspieszenie podobne??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian
no to dlaczego przesiadles sie na Audi... a nie na Nowego Passata?? Czyzby lepsze wykonanie??

no wiadome ze passat bedzie bardziej komfortowy...

ja nie namawiam nikogo do takiego czy innego auta...

 

Wykonanie nie grało roli, bo w Passacie nic mi nie skrzypiało. Jeśli o to chodzi. :)

A dlaczego ? Trzeba spróbować czegoś nowego, nie wierze, że Ty do emerytury będziesz jeździł samymi Audicami (chyba, że jednym modelem będziesz jeździł po 15lat, to wtedy tak :D). Jednak gdybym nie sprzedał swojego Passata za tyle ile chciałem, to oczywiście zostawiłbym go, bo nie widziałbym wtedy sensu sprzedawać dobre auto za 15000zł. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
-ile to naprawde pali w cyklu mieszanym przy normalnej jedzie i predkosciach do 130km/h, jakiej pojemnosci bak i jaki zasieg na jednym tanku.

 

spalania dokladnie nie sprawdzalem ale w trasie wyszlo mi ok. 6,5l/100 do 130km/h - tak mi na pisał elmi_k co do spalania, a co też myślisz o A6?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no chlopaki tylko spokojnie bez borut mi tutaj. no kolego elmi_k widze ze zdjec ze masz ladna sztuke i kolorek taki sportowy :P. sluchaj powiedz mi

 

-czy silniki 140konne mialy tylko oznaczenie ael???? czy byly rowniez inne oznaczenia??

 

-ile to naprawde pali w cyklu mieszanym przy normalnej jedzie i predkosciach do 130km/h, jakiej pojemnosci bak i jaki zasieg na jednym tanku.

 

-oraz jakie to ma odejscie??? mialem przez krotki okres e39 w tds i wlasnie nie jezdzilem od tej pory dieslem co mialby takie odejscie. 2.5 audi mozna przyrownac do 2.5tdsa?? moce roznia sie tylko 3konikami ale czy elastycznosc i przyspieszenie podobne??

 

- oprocz AEL(2.5 TDI 140KM) jest jeszcze AAT (2.5 TDI 115KM).

- powiem szczerze ze az tak nie sprawdzalem ile pali. zbiornik 75l ale 80 wlejesz. ostatnio zalalem 80l i zrobilem ponad 1100km w czym 200km po Krakowie a reszta trasa do 130km... czasem troche ponad. ale kiedys zrobilem sama trase ponad 1200km i wyszlo 6,5/100 (+/-).

- nie wiem jakie jest w TDSie... wiesz konstrukcyjnie to jest stary silnik. i napewno odejscie ma troszke slabsze niz nowe diesle. ale w predkosciach to hmmm... moze nawet bic. ja swojego popedzilem do 230km/h. w dodatku skrzynia "szostka" i niestety pierwsze 3 biegi sa strasznie krotkie. takze trzeba sie po miescie namachac. ale nie narzekam na przyspieszenie. zeby porownac trzeba zalatwic oba samochody i sie przejechac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest też jakaś wlepa w bagażniku jak w pasku infornująca o kodzie wypozażenia i typie silnika. Bo podejżewam, że też jak w paskach co niektórzy cwaniaczki mają 115kM,a sprzedają jako 140 kM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest taka sama wlepa. i z tego co sobie przypominam na bloku silnika jest kod wybity...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i z tego co sobie przypominam na bloku silnika jest kod wybity...

jest wybite i widać to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Czaro 35i
spalania dokladnie nie sprawdzalem ale w trasie wyszlo mi ok. 6,5l/100 do 130km/h - tak mi na pisał elmi_k co do spalania, a co też myślisz o A6?

heh pewnie, strasznie C4 mi sie podoba i do tego wiekszosc podzespolow starszej konstrukcji co czyni je tanszymi w eksploatacji i do tego wyglad i gabaryt. a najbardziej zajebiaszcza jak dla mnie jest deska rozdzielcza i konsola "mistrzowski projekt". aha to nie taka tragedia z tym spalaniem elmi_k , moj tds srednia na trasie mial 8L a miasto 12-13L wiec jest roznica a tds to tez starsza konstrukcja jak w C4. tylko ze wysokie spalanie wynagradzal super osiagami. dzieki elmi_k za wszelkie info jak cos bede do ciebie pisal

 

aha moglbys zdradzic ile cie wyniosla skad brales i jaki przebieg???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
heh pewnie, strasznie C4 mi sie podoba i do tego wiekszosc podzespolow starszej konstrukcji co czyni je tanszymi w eksploatacji i do tego wyglad i gabaryt. a najbardziej zajebiaszcza jak dla mnie jest deska rozdzielcza i konsola "mistrzowski projekt".

 

W 100% się zgadzam, deska jest super... i reszta też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość komendant2006

Jeżeli ktoś się poczuł urażony to przepraszam! W założeniu miał to być żart. Nie dla wszystkich jasny.:kwasny: two_pac dzięki za wsparcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Czaro 35i

witam ponownie i odswiezam watek. sluchajcie panowie mialem brac audi juz prawie sie udalo i miedzyczasie przyprowadzilem pod zamowienie z berlina 3bg tdi z 130konnym silniczkiem. i normalnie zakochalem sie w tym samochodzie. na trasie ponad dwie paczki bez problemu kopyto niesamowite, wyprzedzanie tym autem to czysta przyjemnosc. i c4 odeszlo na drugi plan. doszlismy z moja kobieta do wniosku ze dozbieramy i wezmiemy cos mlodszego. i teraz wacham sie pomiedzy 3bg 130konnym albo a6 c5 tez 130 konnym. moze wiecie jak sprawuje sie audi z tym motorkiem i czy ma takie same odejscie jak pasek???? bo na paska jest akurat. dzieki za informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Audi z tym motorkiem 130 km będzie raczej gorzej szło bo jest cięższe :) ale może nie będzie to znaczna różnica :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym wybrał passka.

czytałem że rodzina się powiększy - rozumiem maluszk naświat przychodzi.

Jezeli dobrze mysle to w passata napewno sie zmiesci cala familia a jak to bedzie kombi to jeszcze troche wolnego miejsca znajdziesz w bagazniku.

Przerobilem to na własnej skórze. wózek, 2 torby z rzeczami, kupa pieluch, loptopy i jeszcze kilka innych rzeczy bardzo zgrabnie do sedana weszło. teraz mam kombi to już wogóle się nie przejmuje miejscem. W póżniejszym okresie (3,4 lata) nawet na nóżki malca miejsca nie zabraknie.

Co do mocy to napewno jest jej pod dostatnkiem i można bezpiecznie podróżować.

Miałem też kilka dni audi z 130KM silnikiem i powiem że troszke gorzej z osiągami ale niewielka to była różnica. Ale bardziej komfortowo w passacie - przynajmniej takie mam odczucie.

Bierz passka będziesz zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Czaro 35i

krys_kl dobrze rozumiesz tak wlasnie sie powiekszy. wiesz ja teraz tylko za kombi sie rozgladam bo jak rok temu jechalismy z moja kobieta i znajomymi na wczasy to cztery osoby bagaz i ledwo sie upchnelismy do mojej b3 a samochod to niemaly i juz wtedy powiedzialem sobie ze nastepne musowo bedzie kombi. i tym bardziej teraz. moze i masz racje ze passat lepszy mowia ze audi jakosciowo lepsze moze i racja ale dla mnie passat nie ustepuje zbytnio audi pod tym wzgledem a i z doswiadczenia wiem ze wszystkie vw sa zwawsze od audiczek choc napedzaja je te same motorki. no to dzieki za pomoc, skoro zdecydowalem sie pare lat temu na paska to i przy nim konsekwentnie pozostane z b3 wiaza sie mile wspomnienia a i z powaznego wypadku caly wyszedlem wiec mysle ze nowsza generacja tez mile zaskoczy. jeszcze raz dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko pochwal się jak coś zakupisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności