Skocz do zawartości
Gość thorax

B6 2006,cieknie bagażnik!!!???

Rekomendowane odpowiedzi

Super, dzięki. Dziś zobaczę jak to u mnie wygląda.

 

Uszczelki brakowało z dwóch stron, czy tylko z lewej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uszczelki brakowało z prawej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na razie bez odpowiedzi. Byłem dziś co prawda w ASO Rowiński Wajdemajer, ale nie miałem czasu jechać do ich serwisu blacharskiego. W grudniu wymieniałem u nich tylny zderzak i serwisant zasugerował, żebym do nich podjechał, bo być może nie dali uszczelki od spodu. Także jak będę miał chwilkę to się zorientuje co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak podniesiecie tę formę styropianową na lewarek, klucz do kół itp. to tam pod nią w głębi auta też zbiera się jakiś "syf"? Trochę brudnej wody w zapasie miałem i ja, ale wystarczyło szmatką przetrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc mi się za bardzo tam nie chciało grzebać ;) Jak najdzie mnie wena to być może przeczyszczę to i zobaczę czy zbiera się ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, a jak podniesiecie tę formę styropianową na lewarek, klucz do kół itp. to tam pod nią w głębi auta też zbiera się jakiś "syf"? Trochę brudnej wody w zapasie miałem i ja, ale wystarczyło szmatką przetrzeć.

 

Wyjmowałem koło zapasowe kilka razy i nic nie było, tzn. susza całkowita:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[ATTACH=CONFIG]97207[/ATTACH] Witaj, U mnie nie było tej uszczelki zaznaczonej strzałką. Wypełniłem to miejsce równo silikonem bo niestety sama uszczelka jest nie do dostania.

Jest do kupienia w aso dwie takie uszczelki do przyklejenia to koszt 100 zeta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rema

Witam wszystkich Mam paska kombi 2007 rok W jakis sposob zbiera mi sie woda w tylnej klapie po prawej stronie i podczas otwierania wylatuje mi woda ze zloncza dwuch plastikow czarnego i kremowego Myslalem zeby rozebrac obodowe tylnej klapy ale boje sie polamac mocowan plastikow .Moze ktos juz rozbieral i moze mi pomuc z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...U mnie rownież zbiera się woda we wnęce na koło zapasowe...W ASO VW wymienili mi 2 gumki przy zawiasach tylnej klapy i nic nie dało...ZAuwazyłem że woda nigdy nie wcieka w trakcie deszczy czy mycia auta, a zawsze dopiero jak sie nim jedzie np. wlasnie po myciu czy deszczu. Co moze byc przyczyną?Prosze o pomoc bo juz trace powoli cierpliwosc :( Czy ktoś rozwiązal ten problem? Uszczelki przy zawisach kalpy mam nowiutkie - o czym wspomnaielm, te przy lampach rowniez wygladaja jak nowe...Kidy ta woda tam moze sie dostawac?Pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie się jakoś uspokoiło. Około stycznia byłem na myjni ręcznej i Panowie dokładnie wysuszyli wnękę na zapas. Od tego czasu kilka razy padało i korzystałem z myjni ręcznych i ciągle jest sucho.

 

Nie mam pojęcia o co tam chodzi - uszczelkę lewą mam ciągle niewymienioną (sorry za jakość zdjęcia):

20130219_183959.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie te uszczelki obie mi wymienili w ASO VW, byla weryfikacja ze to wlasnie to itd. ale to nic nie dalo...Masarka zeby w serwisie VW nie potrafili temu zaradzic, nie wiem czy chce tem jechac 3 raz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podkleic silikonem uszczelki te gorne gumowe i zakleic otwory gdzie powinna splywac woda ....i po klopocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ten sam problem z którym walczę już 2 miesiące.

Prawe tylne nadkole całe "spocone"żadnych śladów zacieków wszystkie zaślepki uszczelniłem silikonem i problem nadal istnieje tylko podczas jazdy samochodem zauważyłem ze robi się mokro na postoju czy po myciu auta wszystko jest suche i zawsze prawe nadkole, komora na koło zapasowe zawsze była sucha.Auto nigdy nie bite kupione w salonie

Edytowane przez sygar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pod tymi gumowymu gornymi uszczelkami sprawdzales te otwory odplywowe bo u mnie bylo tak sami jak stal to ok a jak ruch to mokro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w waszych kombiakach w czasie deszczu tez kapie woda do środka jak otworzycie klapę? Po prostu blokuje ją rant na klapie i nikczemnie wlatuje do środka... zastanawiam się czy to efekt tego że poprzedni właściciel miał stłuczkę w tył i źle naprawili blacharkę czy po prostu tak jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A pod tymi gumowymu gornymi uszczelkami sprawdzales te otwory odplywowe bo u mnie bylo tak sami jak stal to ok a jak ruch to mokro

 

Sprawdzałem i wszystko jest drożne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy w waszych kombiakach w czasie deszczu tez kapie woda do środka jak otworzycie klapę? Po prostu blokuje ją rant na klapie i nikczemnie wlatuje do środka... zastanawiam się czy to efekt tego że poprzedni właściciel miał stłuczkę w tył i źle naprawili blacharkę czy po prostu tak jest?

 

jak w czasie deszczu otworzę klapę to woda spływa z szyby do bagażnika. Taki urok tylnej klapy w B6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzałem i wszystko jest drożne

No wlasnie!!!!!! Zaklej silikonem te otwory odplywowe a dokladnie 2 (zawsze silikon mozna usunac bezproblemowo w razie potrzeby) u mnie wlasnie tedy woda wlatywala do kufra zakleilem i po klopocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok jak będzie sprzyjała pogoda to zakleję silikonem i mam nadzieje że zda egzamin.Wielkie dzięki OKO VW:))Dam znać czy pomogło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w B5 i B6 zawsze bylo troche wody na tylnej rolecie i niestety w nowym B7 ta sama sytuacja. Szczegolnie duzo jak myje karcherem. Wkurza mnie to juz troche bo jak woda wyparuje to mam plamy na rolecie. Ale jak sie przypatrzylem dokladnie to woda przedostaje sie miedzy uszczelka a klapa (chyba). Po otwarciu klapy gorna, srodkowa czesc uszczelki jest jakby lekko odchylona w kierunku tylu auta. Mysle ze to jest problemem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności