Skocz do zawartości
Gość fanzol

Kierownica multifunkcyjna a zwykła

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za pomoc, w takim razie będę takich poszukiwał bo w przerabianie instalacji nie chce mi sie bawić tym bardziej że w tematach elektrycznych nie mam żadnego pojęcia :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
można też założyć całego pająka z modułem z B7, ale trzeba przerabiać instalację elektryczną kierownicy

Instalacja to pikuś, gorzej z zakodowaniem, bo vcds nie daje rady :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj Vw nie daje w prezencie dodatkowych wiązek i sterowników obsługujących więcej gadżetów.

Tak więc numer, który podałeś to numer przełączników nic z niego nie wynika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzej proszę zapoznaj się z regulaminem a dokładnie z pkt 2.2 i 2.3 zanim będziesz klepał następne posty. My rozumiemy Twoje ciśnienie ze zmianą kiery ale.... tak jak napisałem na wstępie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...moje pytanie odnośnie kierownicy wielofunkcyjnej do obeznanych w temacie...

pytanie o multi kiere

 

nikt nie wie czy moje sterowniki obsługują multifunkcję??

1 ponaglenie

 

pomoże ktoś ?

2 ponaglenie

 

regulamin pkt 2.2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu masz dane mojego modułu, mam w b7 multifunkcje, powinieneś wiedzieć co masz szukać....

 

Adres 16: Koło kierownicy (J527) Plik etykiet: 3C0-953-569.clb

Oznaczenie elementu SW: 3C9 953 501 BM HW: 5K0 953 569 T

Komponent: LENKS.MODUL 014 0140

Kodowanie: 399AA50001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurka kupiles B7 z 2014 a nie chcesz kupic od razu calego pajaka za 300-400 co problem rozwiaze. Zamienisz zakodujesz i bedzie OK. Swoj sprzedasz i moze do calej operacji dolozysz 150zl. A tak to kombinujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam małe pytanie mam passata b7 z takim sterownikiem kolumny kierowniczej: 3C5 953 501 BP

 

6024639900_1441086386_thumb.jpg

 

Czy da się zainstalować kierownicę multi??

 

3055982400_1441182898_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu po raz pierwszy wiele się naczytalem ale nic z tego nie rozumiem. Mój problem również jest związany z wymianą kierownicy multifunkcyjnej 8 na 12 guzikowa z Passata cc. Zakupiłem kierownicę kompletną z poduszką i wiązka. Po odwiedzeniu w Gdańsku dwóch serwisów i trzech pseudo fachowców którzy rzekomo się na tym znają stwierdzili po długich mekach iż mój moduł pod kierownicą 3C0953549AE nie obsłuży tej kierownicy i muszę zakupić moduł o tym samym numerze tylko że z końcówką AH lub AJ graniczy to z cudem na zdobycie go na allegro więc po pół roku poszukiwań zakupiłem z serwisu nowy. Po wymianie modułu pseudo fachowcy nie są w stanie tego uruchomić wymyślają cuda na kiju a najlepiej zmiana auta na nowy dlatego koledzy bardzo proszę o pomoc a najlepiej o dobrego fachowca bo na dzień dzisiejszy straciłem 2.500 zł i nawet nie mam sygnału. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co ci powiedzili, bo nie ma problemu z dokodowaniem tego modułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i takie kierownice chodza prawidłowo

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój problem również jest związany z wymianą kierownicy multifunkcyjnej 8 na 12 guzikowa z Passata cc. Zakupiłem kierownicę kompletną z poduszką i wiązka.

Napisz jaką masz furę ( brak uzupełnionego profilu ) , jaki masz gateway , to że powymieniałeś poszczególne elementy układanki to jedno , trzeba jeszcze zrobić adaptację . W tym temacie jest wszystko opisane poczytaj chociażby kilka pierwszych stron .

 

Po odwiedzeniu w Gdańsku dwóch serwisów i trzech pseudo fachowców którzy rzekomo się na tym znają stwierdzili po długich mekach iż mój moduł pod kierownicą 3C0953549AE nie obsłuży tej kierownicy i muszę zakupić moduł o tym samym numerze tylko że z końcówką AH lub AJ graniczy to z cudem na zdobycie go na allegro więc po pół roku poszukiwań zakupiłem z serwisu nowy. Po wymianie modułu pseudo fachowcy nie są w stanie tego uruchomić wymyślają cuda na kiju a najlepiej zmiana auta na nowy

Zmień tych fachowców ;)

Edytowane przez johny x
cytat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Orientuje się ktoś czy multifinkcja z modułem z kierownicy od tiguana po lifcie bedzie pasowała do cc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Orientuje się ktoś czy multifinkcja z modułem z kierownicy od tiguana po lifcie bedzie pasowała do cc?

A jaki ma numer? Jeżeli taki 5K0 953 569 będzie pasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój moduł ma nr 5k0 959 542 a przyciski 5c0 959 537 i 5c0 959 538a bedzie to pasować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierownica tak modul nie. Tiguan ma inna blokade kierownicy, inna stacyjke. Dla tej kiery najlepiej od razu zalozyc manetki od B7 :) Jak cos mam takie prosze o PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mój moduł ma nr 5k0 959 542 a przyciski 5c0 959 537 i 5c0 959 538a bedzie to pasować?

Oj, widzę że nie masz pojęcia za co się bierzesz... Zamierzasz rezać na starej kierze. Części której podałeś to części do kiery, lepiej było kupić od razu multi, można trafić za 200pln(sam kupiłem za tyle dzisiaj). I mieszasz pojęcia. U ciebie moduł jest w taśmie. Części które podałeś nie wystarczą. Musisz zmienić manetki z taśmo-modułem.

Kierownica tak modul nie. Tiguan ma inna blokade kierownicy, inna stacyjke. Dla tej kiery najlepiej od razu zalozyc manetki od B7 Jak cos mam takie prosze o PW.

On już ma manetki od B7, patrz na rocznik paska ;) W Tiguanach też jest moduł w taśmie jak w B7 i ten sam numer 5K0 953 569 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedoczytalem, racja. Ogolnie przerobioenie kiery bez przyciskow na przyciski to rzezba masakryczna, rezanie najwyzszych lotow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka a jak mam kiere multi a chce założyć od b7 czy r line to wszystko pasuje P&p czy cos trzeba grzebać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności