Skocz do zawartości
jac

boost pin do aaz

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich.zona jezdzi b4 z motorkiem aaz 75 konikow a ja b3 z silniczkiem abs.poczytalem forum i mowia coby wymienic w td boost pina w pompie wtryskowej. na takiego z 1,6 td.na allegro sa dostepne po :mad: 80 zeta toczone bost piny. czy ktos je uzywal i ma doswiadczenie z eksploatacji?

czy ma ktos takiego bosst pina jaki jest potrzebny? mam tokarke wiec moglbym po dostarczeniu rysunku lub wzoru wytoczyc wiecej takich a cena jego nie bylaby wieksza niz 25 do 30 zl. ma ktos moze taki bost pin i moglby go pomierzyc ? lub wyslac do mnie? chetnie zrobie takich pare .potrzebny rysunek tech lub wzor.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. Popieram kolege. Przydałoby sie kupic cos takiego. Ja szukałem wszedzie tego i nic nie moglem znaleźć nawet na allegro tego nie widziałem. Ale jak sobie poradzisz z produkcją tych bost pinów to ja sie pisze na jeden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

postaram sie do polowy tygodnia pomierzyc, seryjny z 1.6TD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemo..b3..TD

To ja tez bym sie piał jak bym ...

Wiedział co daje hehe napisze mi ktoś ? Z tego co zasłysząłem dzieki niemu mozna podkrecać dawke heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj na forum golfa, jest tam obszerny artykuł na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak gdzieś widzialem własnie temat na forum glofa z wymiarami postaram sie znalezc i jak cos podeśle ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również się piszę na coś takiego;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odzew.niecierpliwie czekam .sam tez szukam.widzialem dwie wersje : ze stozkiem ze tak powiem centralnym i druga ustawioną stozek mimosrodowo.jesli ktos znajdzie cos na forum golfa to prosze o wklejenie linku.chetnie poczytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odzew.niecierpliwie czekam .sam tez szukam.widzialem dwie wersje : ze stozkiem ze tak powiem centralnym i druga ustawioną stozek mimosrodowo.jesli ktos znajdzie cos na forum golfa to prosze o wklejenie linku.chetnie poczytam.

 

Proszę cię bardzo:

 

http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=55547

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemo..b3..TD

jak zrobisz je to sie odezwij bede zainteresowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rys techniczny lub dane pina ciagle potrzebne.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu znalazłem taki rys.

URL%5DURL%5D9adfaa0b0f2fd5ad.jpg

 

nie ma danych gwintu ale wygląda na 6

URL%5D

URL%5D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za rysunek.jak widze czesc stozka jest przesunieta w osi o 1 mm.robimy proby.bedzie efekt to dam znac.jeszcze raz dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały problem, załatwiłem PINa, rozkręciłem pompe a tam pusto, zaślepione miejsce:644:,

th_19952_2008052480012_123_362lo.jpg

th_19967_20080524_123_56lo.jpg

 

co w takiej sytuacji? jakieś inne czynności w zamian za pina?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do wymiany góra pompy, mam tak samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów

Edytowane przez munior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do wymiany góra pompy, mam tak samo

 

a jaki koszt i co trzeba wymienić ?? orientujecie się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mishkaaa

witam wszystkich,

mam paska b3 1,9TD z rocznika 1993. w wersji arriva(kombi) moze ktos wie czy ten boost pin zmieni cos w takim passaciku??czy w jakichs przypadkach zmiana tego boost pina nic nieda i wszystko pojdzie na marne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeśli masz na pompie wtryskowej tego grzyba to napewno doda to troszke mocy. Ja zregenerowalem jeszcze turbinke i jest naprawde wielka różnica. Dynamika i elastycznosc.Rewelka!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaak. Bost pin to rewelacja. Naprawdę dobra rzecz. Ale niestety jest problem. W 1,9 TD montowano dwa rodzaje pomp wtryskowych. W jednych były mechanizmy LDA a w drugich nie tzw. EKOPOMPY. Ja właśnie mam tę drugą. Niestety w tym przypadku tylko wymiana góry pompy od silnika SB. Koszt tej części zależy od sprytu szukającego. Wymiana nie jest trudna.

 

Jeżeli ktoś nie wie jaką ma pompe to wystarczy że spojrzy na górę pompy, jeżeli widzi taką gruszkę z wężykiem doprowadzonym do dolotu to jest ok. A jeżeli znajduje się na tej gruszce płaski dekielek to niestety jest to EKO.

 

Kolego mishkaaa...:zdrowko: Też mam Arrivkę 1,9 TD. Ja mam niebieski metalik.

Sprawdz w/g tego co napisałem ale raczej masz niestety EKO.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności